JUNIORI – 1. HRL – 14. kolo Samobor – Zagreb - 80:67 (49:33) (34:18, 15:15, 13:18, 18:16)

KOŠARKA - Održali školu košarke

JUNIORI – 1. HRL – 14. kolo
Samobor – Zagreb - 80:67 (49:33) (34:18, 15:15, 13:18, 18:16)

SAMOBOR: Čižmešija 2, Grubešić, Belamarić 17, Planinčić 12, Komerički, Matijaščić 6, Pavičić 24, Sladić, Iviček, Valenčak 19; Trener: Josip Vlah

ZAGREB: Sukić 2, Bilić, Popović 23, Bašić 2, Jelovčić, Lazić 19, Razov 8, Čep 7, Božić, Salmanić 6; Trener: Gordan Zadravec

U 14. kolu 1. HRL juniora Samoborci su na domaćem terenu pobijedili ekipu Zagreba rezultatom 80:67. Prva četvrtina bila je prava rapsodija za Samoborce. Uz gotovo stopostotnu učinkovitost održali su juniorima Zagreba pravu školu košarke dobivši ih s 34:18. Do kraja utakmice igra se vrlo čvrsto u obranama i sve više se griješi na obje strane, ali Samoborci ipak uspijevaju održavati razliku za na kraju zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Pavičić s 24, Valenčak s 19 i Belamarić sa 17 koševa.

Kod Zagreba najučinkovitiji su bili Popović s 23 i Lazić s 19 koševa.

Liga 2003 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 17. kolo 32:50 (14:22) (10:10, 4:12, 10:10, 8:18)

KOŠARKA - Učinkovitošću do pobjede

SAMOBOR: Mustafić 18, Sedlar 6, Jelić 10, Tišma 12, Došen 4; Trener: Marin Sedlar

BRDOVEC: Ključarić, Kurtanjek, Frančešević 10, Horvatić 2, Ružić 8, Strojnik 6, Navrić 6, Luketić, Kušer, Kostanjčar; Trener: Ninoslav Čop

U 17. kolu lige 2003 Samoborci su na gostujućem terenu pobijedili ekipu Brdovca rezultatom 32:50. Nakon izjednačene prve četvrtine, Samoborci u finišu druge odlaze nakon nekoliko dobrih napadačkih akcija na 8 koševa razlike. Početkom zadnje četvrtine Samoborci još jednom učinkovitom serijom dolaze do dvadeset koševa prednosti, koje brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca istaknuli su se igrom Mustafić s 18 i Tišma s 12 koševa.

Kod Brdovca najučinkovitiji je bio Frančešević s 10 koševa.