MLAĐI KADETI – 1. HRL – 2. kolo Podsused – Samobor 63:91 (35:45) (23:24, 12:21, 13:27, 15:19)

KOŠARKA - I drugi put uvjerljivi

MLAĐI KADETI – 1. HRL – 2. kolo
Podsused – Samobor  63:91 (35:45) (23:24, 12:21, 13:27, 15:19)

KK SAMOBOR: Milakara 7, Knezović 24, Guliš 2, Kufrin, Pecić 7, Kupres 8, Matović 8, Došen 8, Vrbančić 2, Sedlar 25; Trener: Krešimir Klupač

KK PODSUSED: Vuković 2, Miškulin 23, Stipančić 4, Žabec 8, Jardas, Šoštarić 4, Gluhović 11, Tušak 4, Kiraly 5, Vrdoljak, Paun 2, Mesek; Trener: D. Harapin

U 2. kolu 1. HRL mlađih kadeta Samoborci su i na gostujućem terenu došli do druge uvjerljive pobjede protiv ekipe Podsuseda rezultatom 63:91. Nakon prve četvrtine Samoborci predvođeni Knezovićem, koji ubacuje 16 koševa, ostvaruju tek jedan koš prednosti. U drugoj četvrtini krenuo je šut sve igrače Samobora, a uz to odigravaju puno bolje u obrani, tako da vrlo brzo vode s desetak koševa prednosti. U drugom poluvremenu nastavljaju s još boljom igrom, za na kraju visoku pobjedu.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Sedlar s 25 i Knezović s 24 koša.

Kod Podsuseda najučinkovitiji je bio Miškulin s 23 koša.

KOŠARKA - Samoborci protiv Mladosti

JUNIORI – 1. HRL – 12. kolo

Samobor - Mladost

Utorak, 10. ožujka, u 21 sat

3. HNL zapad - 17. kolo Zagorec – Samobor 3:0 (1:0)

NOGOMET - Još uvijek bez boda

3. HNL zapad - 17. kolo
Zagorec – Samobor 3:0 (1:0)

KRAPINA – ŠRC Podgora

Sudac: Jelić

Pomoćnici: Lekšić i Pribanić

Strijelci: 1:0 Švaljek(40), 2:0 Al Tharwan(80), 3:0 Matko(85)

ZAGOREC: Hadžić, Pluščec, Cunčić, Cerovec, Kunštek, Matko, Malarić, Majcenić (od 74. Al Thawran), Deak, Švaljek (od 87. Strabić), Cvrtila (od 65. Marjanović)

Trener: Franjo Pužin

SAMOBOR: Bašić, Vrančić, Makarun, Kostanjski, Hasan, Zeman, Škvorc (od 29. Žaja), Guliš (od 59. Drušković), Brdarić (od 74. Kapović), Brujić, Krizmanić

Igrač utakmice: Denis Švaljek (Zagorec)

I nakon drugog proljetnog kola igrači Samobora nisu dohvatili prvi bod, a nisu ni zatresli protivničku mrežu. Domaćin iz Krapine bio je bolji u svim elementima igre i zasluženo slavio pred svojim navijačima. Tek četvrtu opasnu prigodu pred golom Bašića domaćini su realizirali (Švaljek u 40.) i otišli na predah s minimalnih 1:0. Gosti potpuno bezopasni, tek koja poluprilika nakon prekida. Potvrda šeste „zagorske“ pobjede stiže u posljednjih deset minuta kada Al Tharawi i Matko pronalaze put do mreže.

Nakon 17. kola vodi GNK Dinamo II s 36 bodova (-1 utakmica), drugi je Novigrad s 35, dok je Samobor na četrnaestom mjestu s 14 bodova.