Pomoćnici: Kurtović (Zagreb) i Rončević (Zaprešić)

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak, Pavlović, Josipović, Horvat (od 67. Barun), Gojak (od 89. Kušić), Petković, Jerković (od 80. Horvatek), Borić (od 57. Maslač), Likić, Bingić (od 85. Ačkar)

Trener: Dragutin Stojanović

JASKA: Grgas, Martinović od 76. Lončarić), Iv. Ivančić, Šikljan (od 80. Kaurić), Vidaković, Gugec, T. Ivančić, Priselac, Majdančić, Bradvić (od 75. Vučina), Stipić

Trener: Dražen Vranek

Igrač utakmice: Stjepan Likić (Tigar Rakitje)

U derbiju začelja minimalnom pobjedom svi bodovi ostali su u Rakitju približivši tako domaćine momčadima koje love sredinu poretka. Tigar je gol vrijedan pobjede postigao u prvom dijelu. Nakon pola sata igre Likić je ubacio, a na pravom mjestu u prvo vrijeme ukazao se Borić poentiravši kraj nemoćnog Grgasa. U nastavku su domaćini stvorili dvije izgledne šanse, ali ih i promašili potvrdivši zašto su posljednja momčad prvenstva.

Novaki – Zrinski 1:1 (0:0)

Gosti ipak zadovoljniji

NOVAKI – Igralište u Novakima

Sudac: Skomrak

Pomoćnici: Hribar i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Barač(46), 1:1 Radovanić(78 – 11m)

NOVAKI: Dorotić, Širanović (od 72. Horvatin), Žugec, Barbarić, Janjić, Gestić (od 75. Čakanić), Rasi, Letinčić, Alitović, Golubić (od 32. Barač), Skukan

ZRINSKI: Kožarec, G. Horvat, Koletić (od 76. D. Vrančić), T. Vrančić, Baltić (od 70. Prelec), Pavlović (od 55. Radovanić), Ištuk, Draclin, Šarić (od 89. Kordić), Blažević (od 90. A. Horvat)

Igrač utakmice: Barač (Novaki)

Podjela bodova u Novakima s kojom mogu biti zadovljniji gosti. Prvi dio bez promjene početnog rezultata da bi domaćini u samom početku nastavka došli do 1:0, strijelac je bio Barač. Gosti su do vrijednog boda stigli desetak minuta prije zadnjeg sučeva zvižduka jer je s bijele točke bio precizan Radovanić.

Bestovje – Bregana 0:3 (0:1)

Bregana dobila i četvrtu za redom

BESTOVJE – SC Srbečka

Sudac: Šoić (Galgovo)

Pomoćnici: Oslaković (Domaslovec) i Cikojević (Samobor)

Strijelci: 0:1 Stanec(50), 0:2 Stanec(60), 0:3 Stanec(76)

BESTOVJE: Đurđević, Kapus (od 57. Pavlović), Kostanjski (od 46. Mišić), Šiptar, Šantalab, Stanić, Brekalo, Blažek (od 55. Krnjus), Jupić, Moštak, Šikić

Trener: Domagoj Francetić

BREGANA: Štibić, Erceg, P. Runtas (od 66. Grgat), Andabak, Tančak, Ivandić (od 60. Škacan), Stanec, Kasalo, Iv. Runtas, Župančić (od 74. Dubić), Ovčarić

Igrač utakmice: Dominik Stanec (Bregana)

I dalje nezaustavljiva Bregana (4. pobjeda zaredom) kojoj je u Bestovju bilo dovoljno nadahnutih 45 minuta za uvjerljivih 0:3. U prvom dijelu svaka momčad je imala po dvije poluprilike koje nisu realizirane. Nastavak donosi ubojitog Staneca koji prvo u 56. s glavom „buši“ Đurđevića. Pet minuta kasnije veznjak Bregane sa 16 metara neobranjivo poteže za svoj drugi gol. Konačnu točku na „i“ svoje dobre partiju Stanec zaokružuje trećim pogotkom u 76. minuti za konačnih 0:3.

Nakon 11. kola vodi Sloga Orešje s 27 bodova, druga je Mladost (KS) s 20, Bregana je sedma s 18, Novaki su deveti sa 17 bodova, Zrinski je trinaesti s 13 bodova, Bestovje je četrnaesto s 9, koliko ima i petnaesto Tigar Rakitje.

3. kolo Regije zapad - Rijeka, 18. listopada

GIMNASTIKA - Samoborke solidne

GIMNASTIKA - Samoborke solidne-1

Na poziv Gimnastičkog kluba VITA iz Rijeke dio natjecateljica GK Samobor natjecao se van konkurencije u 3. kolu Regije zapad. Bila je to odlična proba prije službenog kola naše Regije sjever, koje će se održati u subotu 25. listopada.

U kategoriji djevojčice A programa po prvi put je nastupila Tia Senjak i osvojila 2. mjesto. Kod mlađih kadetkinja B Ines Fadiga osvojila je 1., a Dora Jurković 6. mjesto.

Drugi turnus bio je rezerviran za C program. U kategoriji mlađih kadetkinja C nastupile su Ivana Razum (14. mjesto) i Leona Majcenović (20. mjesto).

Na natjecanje ih je vodila trenerica Aida Badić, a Helena Kovačić sudila je na preskoku i na ručama.