Sigurno i uvjerljivo

FARKAŠEVEC – Igralište Široki grm

Sudac: Matijašec (Zaprešić)

Pomoćnici: Krušlin (Ključ Brdovečki) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 1:0 Blažević(13), 2:0 Ištuk(33), 3:0 Radovanić(58), 3:1 Marušić(68), 4:1 Ištuk(74)

ZRINSKI: Kožarec, Oslaković (od 46. Prelec), Koletić (od 82. Gluščić), G. Horvat, Vrančić, Baltić (od 46. Pavlović), M. Horvat (od 64. Radovanović), Ištuk, Draclin (od 77. Kordić), Šarić, Blažević

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Sutlar (od 50. D. Ivanuš), Vučarić, Gačarić, Cimprešak (od 46. Debogović), Mat. Nemčić, Puklek, M. Frkanec, Mar. Nemčić, I. Ivanuš (od 66. Marušić), I. Frkanec (od 46. Nežić)

Trener: Dario Ivanuš

Igrač utakmice: Jurica Ištuk (Zrinski)

Uvjerljiva pobjeda Zrinskog protiv direktnog suparnika na tablici zabilježena je u 10. kolu prvenstva. Od prvog sučeva zvižduka domaćini su se nametnuli na terenu pa već u 13. minuti Blažević donosi prvo veselje na tribine Širokog grma. Dvedestak minuta kasnije Ištuk lijepim solo prodorom poduplava na 2:0, a potvrda pobjede momačadi iz Farkaševca dolazi nakon sata igre kada za 3:0 poentira Radovanić. Domaćini tada spuštaju u „brzinu niže“ pa i gosti dolaze do daha (gola) u 68. minuti. Svoju dobru partiju drugim golom okrunio je Ištuk izbacivši iz ravnoteže nekoliko obrambenih igrača i zaradivši pljesak na otvorenoj sceni.

Bregana – Tigar Rakitje 2:0 (0:0)

Tigrovi opet po starom

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Šoić (Galgovo)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Božić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Župančić(50), 2:0 Matijaščić(88)

BREGANA: Štibić, P. Runtas (od 46. Matijaščić), I. Runtas, Andabak, Lehpamer, Ivandić (od 75. Muranić), Stanec (od 70. Celizić), Kasalo, Župančić (od 77. Grgat), Tančak (od 55. Škacan), Ovčarić

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak (od 65. Gojak), Pavlović, Barun, Josipović, Jerković, Likić (od 70. Matić), Martić (od 56. Horvatek), Petković, A. Horvat, Ačkar (od 60. Borić)

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

Obje momčadi su u zadnja dva kola ostvarile pobjede pa su s velikim očekivanjima ušle u susret. Domaćini su u prvih 45 minuta bili konkretniji, ali prilike Lehpamera i Župančića uspješno kroti Husak. Nastavak je donio vodstvo Bregane, s dvadesetak metara precizan je bio Župančić. Gosti poslije minusa imaju jedinu pravu priliku koju nisu iskoristili. Treću uzastopnu pobjedu domaćina osigurao je Matijaščić u 88. minuti, također udarcem izvan šesnaesterca.

Pušća - Novaki 1:1 (0:1)

Na kraju ipak bod

DONJA PUŠĆA – Igralište Pušće

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Režek (Plešivica) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Letinčić(16), 1:1 Mrkonjić(69)

PUŠĆA: Mauchinga, Bernardić, Barun, Đurinski, Brekalo, Perica, Mrkonjić, Džanko (od 80. Starček), Banovac, Starjački (od 58. Gorupec), Šunde

Trener: Krunoslav Vidak

NOVAKI: Dorotić, Širanović (od 72. Horvatin), Žugec, Barbarić, Janjić, Gestić (od 75. Čakanić), Rasi, Letinčić, Alitović, Golubić (od 32. Barač), Skukan

Igrač utakmice: Ante Perica (Pušća)

U kvalitativno osrednjem dvoboju igrači Pušće i Novaka podijeli su bodove odigravši 1:1. Gosti su do prednosti došli nakon 16. minuta golom Letinčića. Na konačnih 1:1 postavlja Mrkonjić 20–tak minuta prije kraja susreta.

Krašić - Bestovje 1:1 (1:1)

Šikić promašio za tri boda

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Jakovina (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Lacković (Jablanovec) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Moštak(11), 1:1 K. Novosel(29 – 11m)

KRAŠIĆ: Šimatić, F. Penić, D. Tukić (od 65. Ilijanić), Ferenčić, J. Tukić, Tuček (od 70. Cipurić), Prstac, Vrbetić (od 73. Štajcer), K. Novosel, I. Novosel (od 81. Barković), Benković

Trener: Ivan Županac

BESTOVJE: Đurđević, Kapus (od 46. Blažek), Kostanjski, Sviben, Šantalab, Stanić, Brekalo (od 71. Miošić), Šiptar, Jupić, Moštak, Šilić

Trener: Domagoj Francetić

Igrač utakmice: Matija Šimatić (Krašić)

Svakome po bod nakon 90 minuta igre u Krašiću. Gosti već u 11. dolaze u plus, ubačaj s desne strane ispratio je Moštak i zatresao mrežu Krašića. Domaćini su do poluvremena natrag "u egalu", nakon što je Novosel s bijele točke nadmudrio Đurđevića. Do kraja susreta najveću priliku za trobod imali su gosti, ali drugi penal na utakmici nije realizirao Šikić, bolje rečeno dobrom reakcijom bod svojoj momčadi spasio je vratar Šimatić.

Nakon 10. kola vodi Sloga Orešje s 24 boda, druga je Pušća s 20, Novaki su osmi sa 16 bodova, Bregana je deveta s 15, Zrinski je dvanaesti s 12 bodova, Bestovje je četrnaesto s 9, dok je Tigar Rakitje na petnaestom mjestu sa 6 bodova.