Pomoćnici: Šoić (Galgovo) i Božić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Vuković(10), 1:1 Likić(49), 1:2 Likić(62)

SAVA DRENJE: Filipčić, Preskar, T. Šoštarić, Žaohar, N. Kaltelo, Jagustović (od 76. Vidović), Španjol (56. Čahuš), Vuković (od 59. L. Vrhovski), M. Šoštarić, Posavec, Đurđević

Trener: Miroslav Šorgić

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak, Pavlović, Barun, Horvatek (od 58. Martić), Josipović (od 90. Brekalo), Jerković (od 90. Matić), Likić, Horvat, Petković, Ačkar

Crveni karton: Likić(77)

Igrač utakmice: Stjepan Likić (Tigar)

Osmo kolo donijelo je prvu pobjedu momčadi iz Rakitja, no kako je krenulo nije slutilo na dobro. U 10. minuti Vuković „buši“ Huska pa su se igrači Tigra našli u običajenoj ovosezonskoj situaciji. No, početkom nastavka sve se mijenja. Likić prvo u 49. poravnava, a potom desetak minuta kasnije isti igrač prebacuje rezultatski plus na gostujuću stranu. Likić je iz junaka mogao postati tragičar zaradivši crveni karton petnaestak minuta prije zadnjeg sučeva zvižduka. Ipak, brojčano slabiji gosti obranili su minimalnu prednosti i otišli kući pjevajući.

Zrinski – Dinamo (O) 1:4 (0:1)

Volarićeva tri komada

FARKAŠEVEC – Igralište Široki grm

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Kazimović (Samobor) i Gregorić (Desinec)

Strijelci: 0:1 Volarić(9), 0:2 Razum(48), 0:3 Volarić(67), 0:4 Volarić(75), 1:4 Draclin(78)

ZRINSKI: Kožarec, Oslaković (od 71. Prelec), D. Vrančić, Brdarić, T. Vrančić, Koletić (od 82. Gluščić), Ištuk, Baltić (od 52. Radovanić), Draclin, Šarić, Blažević (od 62. Kordić)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Razum (od 64. M. Vulje), Rubinić, Tandarić, V. Vulje, Cerić, Balen, Golubić, Volarić (od 79. Pučar), Jalšovec, Jurinić

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Mario Volarić (Dinamo)

Gosti su imali raspoloženog Volarića koji je hat–trickom osigurao sva tri boda na gostovanju u Farkaševcu. Već u 9. minuti napadač iz Okića prvi put trese mrežu Kožarca čiji suigrači do odmora pokušavaju doći do izjednačenja, ali neuspješno. Razum odmah početkom nastavka drugim golom Dinama lomi susret, a ubrzo Volarić dodatno podebljava svoj konto postignutih golova. Malu utjehu domaćim navijačima pruža Draclin pogotkom u 78. minuti. Nakon susreta trener Zrinskog Vladimir Tuweg ponudio je ostavku koja je i prihvaćena pa će momčad iz Farkaševca od slijedećeg kola imati novog trenera.

Bregana – Jakovlje 4:0 (3:0)

Na krilima Matijaščića

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Golub

Pomoćnici: Božić (oba iz Jastrebarskog) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Matijaščić(25), 2:0 Matijaščić(27), 3:0 Kasalo(33), 4:0 I. Runtas(75)

BREGANA: Štibić, Ovčarić, I. Runtas, Andabak, Lehpamer, Ivandić, Stanec, Kasalo, Župančić (od 75. Muranić), Tančak, Matijaščić (od 64. Grgat)

DINAMO JAKOVLJE: Borovec, Bešec (od 40. Malić), Škrlin – Batina, Heric, Dašić, Kovačiček, P. Kuš, Šimunić (od 40. Keškić), Zrinjski (od 55. Jedvaj), Z. Kuš (od 80. Grgec), Babić (od 63. Eršek)

Trener: Zvjezdan Brlek

Igrač utakmice: Petar Matijaščić (Bregana)

Promjena trenera (Kižlin umjesto Kovačića) uzrokovala je do sad najbolju igru Bregane uz visoku pobjedu 4:0. Maštovitom igrom uz brojne prilike domaćini su već u prvih 45 minuta riješili pitanje pobjednika. Seriju je pokrenuo Matijaščić golovima iz 25. i 27. minute, a sekundirao mu je Kasalo golom za 3:0. U nastavku igra se malo razvodnila, no dovoljno za još jedan gol Bregane ovaj put precizan bio je Runtas.

Mladost (KS) - Novaki 3:1 (0:0)

Domaći se prvi konsolidirali

KLINČA SELA – Igralište Amruševo

Sudac: Kurtović

Pomoćnici: Skomrak (oba iz Zaprešića) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 0:1 Matijaščić(53), 1:1 Sirovica(60), 2:1 Stunja(75 – 11m), 3:1 Bušić(90)

MLADOST KLINČA SELA: D. Kegljević, B. Kelečić (od 75. M. Kelečić), Blažinčić, Sirovica, Matulin, Veselčić, Bušić, Hasanović (od 56. K. Kegljević), Jakšić (od 65. Botički), Stunja (od 90. Gugec), Jakšić

NOVAKI: Dorotić, Skukan, Žugec, Barbarić, Janjić, Rasi, Alitović (od 58. Horvatin), Matijaščić, Golubić, Letinčić, Čakanić

Crevni karton: Žugec(68)

Igrač utakmice: Dario Bušić (Mladost)

Samo zbog nepreciznosti napadača prvo poluvrijeme u Klinča Selu proteklo je bez golova. U nastavku, prvi se bude gosti koji preko Matijaščića dolaze do minimalnog vodstva. Dobar tonus igrači Ferda Kamenčića nisu dugo zadržali, jer Sirovica nakon sata igre poravnava na 1:1. U zadnjih 15 minuta domaćini osiguravaju trobod: prvo Stunja s bijele točke pogađa za 2:1, dok pobjedu u 90. čekira Bušić.

Mladost (KD) - Bestovje 2:1 (0:0)

Sve golove postigli igrači s klupe

KRAJ DONJI – SRC Bili brig

Sudac: Šoić (Galgovo)

Pomoćnici: Oslaković (Samobor) i Boščak (Bregana)

Strijelci: 1:0 D. Ivanuš(48), 1:1 Jupić(50), 2:1 Mar. Nemčić(83)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Jambrešić, Vugrinec, Gačarić, Cimprešak (od 79. Sutlar), Mat. Nemčić, Pulek, M. Frkanec (od 88. Ciglar), I. Frkanec (od 46. Mar. Nemčić), Debogović, Nežić (od 46. D. Ivanuš)

Trener: Dario Ivanuš

BESTOVJE: Šutalo, Kapus, Šiptar, Frajtić, Šantalab, Stanić, Kostanjski, Sviben, Blažek (od 46. Jupić), Moštak, Šikić

Trener: Domagoj Francetić

Igrač utakmice: Dario Ivanuš (Mladost)

Zanimljivo je bilo u Kraju Donjem gdje su sva tri gola postigli igrači s klupe. Za domaćine je prvo poentirao igrač – trener Ivanuš i to samo dvije minute nakon ulaska u igru. Dvije minute više trebalo je Jupiću koji je u 50. poravnao na 1:1. Na konačnih 2:1 u 83. postavio je Nemčić koji je također ušao u igru nakon odmora.

Nakon 8. kola vode Sloga Orešje i Pušća s po 18 bodova, Novaki su peti s 15, Bregana je jedanaesta s 9 bodova, Zrinski i Bestovje su trinaeti i četrnaesti s 8, dok je Tigar Rakitje na petnaestom mjestu s 3 boda.