Pomoćnici: Boščak (Bregana) i Božić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Šarić(34), 1:1 Sviben(41)

ZRINSKI: Kožarec, Prelec, D. Vrančić, G. Horvat, T. Vrančić, M. Horvat, Ištuk, Šarić, Draclin, Koletić (od 80. Oslaković), Kordić (od 89. Gluščić)

BESTOVJE: Đurđević, Kapus, Šiptar (od 46. Frajtić), Golub, Šantalab, Stanić (od 79. Mišić), Kostanjski, Sviben, Blažek (od 58. Moštak), Šikić, Jupić (od 80. Brekalo)

Trener: Domagoj Francetić

Igrač utakmice: Goran Horvat (Zrinski)

Miroljubiv remi u Farkaševcu donio je bod svakoj momčadi koje su tako učvrstile svoj položaj na sredini tablice. Prvih 45 minuta puno uzbudljivijih od nastavka. U 34. domaćini dolaze do vodstva – u kooperaciji su Koletić (asistent) i Šarić (strijelac) koji neumoljivo pogađa pokraj nemoćnog Đurđevića. Gosti iz Bestovja su se ubrzo pribrali i već 7 minuta kasnije stigli do 1:1. Strijelac lijepog pogotka bio je Sviben. Nastavak je donio razvodnjenje igre u kojoj više nije bilo golova.

Bregana – Novaki 2:4 (2:3)

A tak je lepo počelo...

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Cikojević (Samobor)

Pomoćnici: Kupres (Mala Rakovica) i Velić (Lug Samoborski)

Strijelci: 1:0 Runtas(5), 2:0 Stanec(20), 2:1 Rasi(37), 2:2 Matijaščić(38), 2:3 Golubić(45), 2:4 Letinčić(87)

BREGANA: Ratešić, P. Runtas, Andabak (od 35. Grgat), Lehpamer, Stanec, Kasalo, Tančak (od 88. Celizić), Babojelić (od 63. Muranić), Ovčarić, Župančić, Ivandić (od 50. Škacan)

NOVAKI: Čakanić, Širanović (od 33. Skukan), M. Žugec (od 88. Ma. Žugec), Barbarić, Janjić, Gestić, Rasi, Barač (od 33. Alitović), Matijaščić, Golubić, Letinčić (od 87. Lehpamer)

Igrač utakmice: Mario Golubić (Novaki)

Nakon dvadesete minute sve je izgledalo sjajno za momčad s Grablica – dopadljiva igra i prednost od 2:0. Činilo se da ćemo svjedočiti povratku Bregane u pobjednički kolosijek, no ta se sapunica raspuknula već do poluvremena – prvo su gosti u razmaku od minute došli do 2:2 (golovima Rasija i Matijaščića), da bi sol na ranu domaćim navijačima stavio Golubić tik pred odmor sjajno izvevši slobodni udarac. Nastavak je ponudio siromašniji nogomet (i golovima i prilikama). Gosti su trobod osigurali u 87. minuti zahvaljujući prisebnom Letinčiću koji je bio najbrži na odbijenoj lopti.

Dinamo (O) – Tigar Rakitje 3:0 (1:0)

Tigrovi "pred istrebljenjem"

KOZLIKOVO – Igralište Dinama

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Pirša (Donja Zdenčina) i Gregorić (Desinec)

Strijelci: 1:0 Lafter(43), 2:0 Jukić(57), 3:0 Jurinić(66)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Vulje (od 78. Jusup), Rubinić (od 65. Kanazir), Balen, Lafter, Celić, Jurinić (od 78. Bašić), Golubić, Volarić (od 85. Pučar), Jalšovec, Lukić

Trener: Damir Katovčić

TIGAR RAKITJE: Husak, Hlevnjak (od 46. Martić), Horvat (od 46. Bekić), Prevendar, K. Barun, Gojak, Borić, Josipović (od 63. Ačkar), Baksa (od 78. Smolčak), Kilić (od 46. Matić), Petković

Trener: Borislav Perica

Crveni karton: Josipović

Igrač utakmice: Hrvoje Lafter (Dinamo)

Domaćini su po prikazanoj igri zasluženo slavili, dok gosti i dalje ostaju (uz Jasku) bez osvojenog boda u prvenstvu. I do 43. minute, kada je Lafter prvi put poslao loptu iza leđa Huska, domaćini su trebali biti u rezultatskoj prednosti koju nisu ostvarili samo zbog nepreciznosti u završnicama akcija. Susret je riješen u prvih 15 minuta nastavka golovima Jukića i Jurinića koji odvode svoju momčad do nedostižne razlike.

Nakon 6. kola vodi Pušća s 15 bodova, druga je Sloga (O) s 12 koliko imaju i četvrti Novaki, Bestovje je osmo sa 7 bodova, Bregana je deveta sa šest, jedanaesti je Zrinski s 5, dok je Tigar Rakitje na šestnaestom mjestu s 0 bodova.