Pomoćnici: Novosel (Donji Desinec) i Školjak (Beter)

NOVAKI: Vrbat, Širanović, D. Barač (od 62. Alitović), Barbarić, Janjić, Gestić, Rasi, M. Žugec, Matijaščić, Ivanović, Letinčić

BESTOVJE: Šutalo, Kapus, Kostanjski, Frajtić, Šantalab, Stanić, Brekalo (od 84. Žerjav), Sviben (od 64. Holetić), Blažek (od 46. Jupić; od 90. Đurđek), Starjački, Šikić

Trener: Domagoj Francetić

Igrač utakmice: Mihael Šutalo (Bestovje)

Već prvo kolo donijelo je susjedski sraz Novaka i Bestovja u kojem nakon 90 minuta mogu biti sretniji gosti jer su povratak u ligu više proslavili minimalnom pobjedom. Prilika na susretu je bilo, no još neuštimane nišanske sprave kod obje momčadi nisu rezultirali s više od jednog pogotka. Ključni trenutak zbio se u 58. kada se nakon jedne gužve pred vratima Novaka najbolje snalazi Franjić i neobranjivo šalje loptu iza leđa Vrbata.

Sloga (O) – Tigar Rakitje 3:1 (3:0)

Tigar pogođen tri puta

OREŠJE – SC Orešje

Sudac: Šoić (Galgovo)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Oslaković (Domaslovec)

Strijelci: 1:0 Vučur(17), 2:0 Kukolja(39), 3:0 Sastić(45), 3:1 Borić(73)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Antunović (od 56. Jež), Nehutni, Lo. Masnjak, Crnjac, Ciglar, Kukolja (od 69. Filipović), Lu. Masnjak, Vučur (od 70. Penezić), Sastić (od 60. Graf), Sapanjoš

TIGAR: Husak, Josipović, Matić, Sinković, K. Barun (od 11. Rujevčan), Sinković, Petričko, Hlevnjak, Petković, Borić, Likić

Trener: Borislav Perica

Igrač utakmice: Hrvoje Sastić (Sloga)

Već u prvih 45 minuta igrači Sloge s tri su pogotka riješili pitanje pobjednika u uvodnom kolu prvenstva. Mreža gosta iz Rakitja zatresla se u 17. minuti (Vučur), da bi pred odmor još strijelci postali Kukolja i Sastić koji je s 30 – ak metara neobranjivo pogodio Huskove rašlje. Gosti su do zraka došli u nastavku, ali samo je u 74. minuti poraz malo ublažio Borić nakon solo akcije.

Bregana – Zrinski 2:1 (1:0)

Gosti ipak pali

BREGANA - Igralište Grablice

Sudac: Munić (Bregana)

Pomoćnici: Krešić i Božić (oba iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Stanec(20), 1:1 Ištuk(48 – 11m), 2:1 Župančić(56)

BREGANA: Štibić, P. Runtas, Andabak, Lehpamer, Stanec, Kasalo, I. Runtas, Tančak, Dubić (od 37. Celizić), Ovčarić, Župančić (od 90. Muranić)

ZRINSKI: Kožarec, G. Horvat, M. Horvat, D. Vrančić, T. Vrančić, Brdarić (od 55. Koletić), Šarić, Povh (od 75. Oslaković), Draclin, Ištuk, Blažević

Igrač utakmice: Dominik Stanec (Bregana)

Još jedan lokalni dvoboj obilježio je 1. kolo županijske lige zapad, no iz ovog domaćini izlaze podignutih ruku. Bregana iz svoje prve prigode (20. minuta) dolazi u prednost – Stanec na asistenciju Dubića pronalazi put do Kožarecov mreže. Gosti izjednačuju na startu nastavka i to s bijele točke s koje je precizan bio Ištuk (Blažević srušen od strane domaće obrane). Farkaševčani bod čuvaju samo osam minuta jer se sad Stanec prometnuo u dodavača, a Župančić u realizatora. Do kraja susreta domaćini su mogli popraviti gol razliku, ali nepreciznosti i jednom okvir vratiju (Župančić) ne dozvoljavaju povećanje domaće prednosti.

Jedinstvena županijska liga - 1. kolo

NOGOMET - Za početak pobjede

Mraclin - Sava (S) 0:2 (0:0)

Tvrdo, ali uspješno

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Jurakić (Sesvete) i Bergovac (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Kočnar(65 – 11m), 0:2 Gavran(90)

MRACLIN: Dražić, Sabljo (od 57. Radanović), T. Lučić (od 67. Blagušević), M. Kos, Debijađi, Berković, Prelec, Škrinjarić, Barišić (od 73. Cetić), I. Galeković (od 61. D. Rus), Mršić

Trener: Boris Konjević

SAVA STRMEC: Štefković, Filipović, Frajt, M. Matošević, Cvek (od 46. Martinčević; od 82. Milelčić), Ovčariček, J. Matošević, Stanec (od 58. Kočnar), Čakanić, Ivanović, Gavran (od 90. Vlašić)

Crveni karton: Berković (71 – drugi žuti)

Igrač utakmice: Luka Gavran (Sava)

Tvrd susret u Mraclinu otišao je na kraju na stranu gosta koji je tek u 90. minuti potvrdio pobjedu. Prvi dio protječe uz bolju igru domaćina, ali bez realizatorskog efekta. Nastavak otvara velikom prigodom Gavran koja je samo bila uvod u skorašnje vodstvo domaćina. U 65. minuti Kočnar je srušen unutar 16 – metara, a veznjak Save na sebe preuzima odgovornost izvođenja najstrože kazne koju uspješno i realizira. Domaćini koju minutu kasnije ostaju s 10 igrača na terenu (drugi žuti za Berkovića nakon naguravanja s Ovčaričekom) pa gosti u posljednjim minutama koriste propuh u obrani Mraclina za konačnih 0:2 – strijelac je bio igrač susreta Luka Gavran.

TOP – Sloga (K) 7:1 (1:1)

Lagano protiv skromnih gostiju

Sudac: P. Šabić

Pomoćnici: T. Šabić (oba iz Pavlovčana) i Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Žlender(26), 1:1 Kamenički(41), 2:1 Poljanec(53), 3:1 Žlender(56), 4:1 Žlender(71), 5:1 Dizdarević(76), 6:1 Tolić(79), 7:1 Tolić(88)

TOP KERESTINEC: Šaplek, Poljanec (od 56. Tolić), Lisec, Kutija, Krnjus, Špehar (od 68. Dizdarević), P. Fabek (od 75. Hodak), Piplica (od 63. T. Fabek), Žlender, Antunović, Škraba (od 59. Jakopec)

Trener: Berislav Gluić

SLOGA KRIŽ: Tičak, Vorel, Broz, Pleteš, Podgorski, Pokupec, Bosankić, Karašić, Bubenik, Šeremet, Kamenički

Trener: Krešimir Rede

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Skromni gosti iz Križa (doputovali sa samo 11 igrača) uspjeli su pratiti tempo domaćina samo prvih 45 minuta da bi nakon toga fizički pali i omogućili TOP – u da uvjerljivom pobjedom zasjedne na vodeće mjesto tablice. U 26. minuti Žlender golom nagovješćuje svoje dobro izdanje, ali gosti iz jedine prave prilike na susretu u 41. poravnavaju na 1:1. Nastavak pogotkom otvara Poljanec, a pobjedu s nova 2 gola (za hat – trick) „cementira“ Žlender. Za 5:1 precizan je bio 16 – godišnji Dizdarević, a priču u Kerestincu zaključuje Tolić upisavši se pred kraj meča (79. i 88. minuta) 2 puta u listu strijelaca.