KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 10. kolo Gorica – Samobor 66:85 (24:14, 21:27, 6:21, 15:23)

KOŠARKA - Pobjedom potvrdili 1. mjesto!

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 10. kolo
Gorica – Samobor  66:85 (24:14, 21:27, 6:21, 15:23)

SAMOBOR: Srabotnak 17, Alilović, Čižmešija 14, Kupres 1, Golić, Iviček, Grubešić 4, Živković 24, Čakanić, Planinčić 15, Maijaščić 6, Dorotić 4. Trener: Mirko Mandalinić

GORICA: Slamnik 4, Pokrajčić 2, Mikolaš 11, Herceg 15, Kompes 7, Tomić 16, Lepur 7, Hozjan, Šipušić 4. Trener: Jenkač

U 10. kolu 1. županijske lige kadeti Samobora pod vodstvom trenera Mirka Mandalinića pobijedili su na gostujućem terenu ekipu Gorice s rezultatom 66:85. Domaćini su počeli žestoko, tako da tokom prve četvrtine imaju igru i desetak i više koševa prednosti. Međutim, tokom druge četvrtine domaćini su se ispuhali, dok Samoborci ulaze u svoj ritam koji je kulminirao početkom drugog poluvremena kada zonskim presingom po cijelom terenu postižu nakon osvojenih lopti koševe u serijama, tako da je vrlo brzo bilo 25 koševa prednosti za Samoborce. Do kraja utakmice Samoborci u laganijem ritmu rutinirano dolaze do još jedne uvjerljive pobjede, čime su samo potvrdili već davno osvojeno prvo mjesto županijske lige ostvarivši stopostotni učinak u pobjedama.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Živković s 24, Srabotnak sa 17 i Planinčić s 15 koševa.

Kod Gorice najučinkovitiji je bio Tomić sa 16 koševa.

FOTO (stoje): Živković, Dorotić, Planinčić, Čižmešija, Grubešić, Iviček i trener Mandalinić; (sjede): Golić, Čakanić, Alilović, Srabotnak, Kupres i Matijaščić