Strijelci: 1:0 K. Antolković(17), 2:0 K. Antolković(67)

CROATIA HRAŠĆE: Mihalic, Burić, Filipović, Trcak (od 84. Grabovac), N. Antolković, Oroz, Baček, Šeb (od 60. Bičak), K. Antolković, M. Antolković, Žagar (od 80. A. Antolković)

Trener: Vlado Sever

SAVA STRMEC: Rebrović, Golubić, Filipović, Frajt, Stanec (od 76. Herceg), Matošević, Ovčariček, Škutin (od 57. Cvek), Radulj, Mihelčić, Čakanić

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Kristijan Antolković (Croatija)

Unatoč porazu u posljednjem kolu igrači Save mogu biti zadovoljni izvedbama u proljetnom dijelu prvenstva. Bolje igre donijele su skok sa sedmog na četvrto mjesto, a osvojeno je i nešto više bodova (26 naprema jesenskih 23). Domaćini su s po jednim golom po poluvremenu proslavili devetu prvenstvenu pobjedu. U 17. minuti asistenciju Marija Antolkovića koristi Kristijan Antolković za 1:0. Nastavak donosi još jedan gol (ponovno Antolković) nakon šetnje kroz Savinu obranu. Gosti su imali neke prilike tijekom prvih 45 minuta, ali bez rezultatskog učinka koji u ovom susretu nije bio ni toliko presudan.

TOP – Vatrogasac (Z) 2:2 (1:2)

Nadoknadili dva gola minusa

Sudac: Malbašić

Pomoćnici: Ilčić i Bičanić (svi iz Dugog Sela)

Strijelci: 0:1 Remenar(7), 0:2 Štok(36), 1:2 Fabek(43 – 11m), 2:2 Tolić(47)

TOP: Husak, Lisec (od 46. Hodak), Žitković (od 85. Pauković), Živković, Jakopec (od 46. Holetić), Kutija, Fabek, Crnov, Žlender, Sunek, Stanić (od 46. Tolić)

VATROGASAC ZDENCI: Galić, Karamatić (od 66. Lučić), Remenar, Cvetković, Ostojić, Prskalo, Horvat, Šekrst, Pavić (od 72. Cindrić), Skender (od 89. M. Šekrst), Štok (od 54. Pažin)

Trener: Marijan Pažin

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Igrači TOP–a oprostili su se od svojim navijača remijem, nadoknadivši 2 gola minusa koji su gosti stvorili u prvih pola sata susreta. U 7. minuti Remenar krade loptu neodlučnim domaćim stoperima i postiže prvi gol na susretu. Pola sata kasnije slična situacija pred domaćim vratarom Husakom koju u 0:2 pretvara Štok. Domaćini do poluvremena smanjuju rezultatski minus s bijele točke. Žlenderovo rušenje u gostujućem 16 – ercu koristi Fabek za ugodnijih 1:2. Sam početak nastavka donosi izjednačaenje, Tolić s ruba kaznenog prostora neobranjivo poteže za slavlje 50 – ak gledatelja. Do kraja susreta očekivali smo konačni preokret, ali bez novih, pravih prilika rezultat se više nije mijenjao.

Nakon posljednjeg, tridesetog kola, prvak je Vinogradar s 85 bodova, drugi je Savski Marof sa 72, Sava je četvrta s 49, dok je TOP na trinaestom mjestu s 28 bodova.