Pomoćnici: Rašić i Lešković (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 A. Vlašić(5), 2:0 Sablić(75 – 11m)

JASKA: Povrženić, Štefić (od 46. Badiaj), Šikljan, Martinović, Šoić, Celić, A. Vlašić, Cuković, Solčić (od 86. Jerbić), Lukić, Sablić

Trener: Mate Ivančić

NOVAKI: Vrbat, Fabek, Žugec (od 46. Horvat), Janjić, Šicl, Gestić, Rasi, Barbarić, Matijaščić, Brajković (od 71. Čakanić), M. Vlašić

Igrač utakmice: Anđelko Vlašić (Jaska)

Igrači Novaka su se poskliznuli na gostovanju u Jaski gdje su istoimeini domaćini trobodom napustili posljednje mjesto tablice. Kod domaćina sve se vrtilo oko Vlašića koji u 5. minuti prvo efektno gađa mrežu Vrbata da bi isti igrač u 75. minuti bio srušen u 16 – ercu gostiju. Za udarac s bijele točke zadužen je bio Sablić koji po drugi put šalje loptu na centar, a goste put kući bez ijednog boda.

Tigar Rakitje – Dinamo (J) 2:2 (1:1)

Jedva i bod

RAKITJE – Igralište HNK Tigar Rakitje

Sutkinja: Gurgon Bašimanović

Pomoćnici: Zajec i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Ačkar(11), 1:1 Babić(40), 2:1 Petković(63), 2:2 Kovačiček(90)

TIGAR RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak, Barun, Golub, L. Dorotić, M. Bungić (od 46. Čabraja), T. Bungić, G. Dorotić (od 31. Mikulin), Petković (od 86. Sinković), Brekalo (od 89. Čleković), Ačkar (od 57. K. Barun)

Trener: Krešimir Barun

DINAMO JAKOVLJE: Pečnjak, Keškić, Škrlin – Batina, Franjo, Babić, Dašić, B. Kuš, Kovačiček, Eršek (od 81. Knjaz), Z. Kuš, Zrinjski (od 33. Jelić; od 46. Grgec)

Trener: Zvjezdan Brlek

Igrač utakmice: Ivan Kovačiček (Dinamo)

Gosti su dva puta ulovili prednost Rakitja pa zasluženo odnose bod put Jakovlja. Za domaćine je krenulo dobro, već u 11. minuti kada nakon kornera najbolje reagira Ačkar i posprema loptu iza leđa Pečnjaka. Nakon minimalnog vodstva domaćini imaju još dvije velike prigode za povećanje razlike (oba puta Bungić), ali se mreža jakovljana ne trese. U 40. loša reacija Dorotića kojeg Babić lovi na spavanju i udarcem s 30 – ak metara vraća stvari na početak. Tigrovi sredinom nastavka ponovno u prednosti (Petković u 63.), ali gosti u sudačkoj nadoknadi golom Kovačičeka dolaze 2:2.

Mladost (L) - Zrinski 4:3

Mladost (KS) - Bregana 2:5

Nakon 27. kola vodi Sutla sa 69 bodova, druga je Sava (D) s 58, Bregana je četvrta sa 45 bodova koliko imaju i peti Novaki, Tigar Rakitje je trinaesto s 27, dok Zrinski na četrnaestom mjestu s 21 bodom.