Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Škacan(38), 1:1 Gajser(55)

BREGANA: Štibić, Lehpamer, Kasalo, B. Runtas, Tančak (od 67. Stanec), Škacan, Erceg, Ovčarić, Župančić (od 84. Celizić), Ivandić, I. Runtas (od 90. Grgat)

SUTLA: Filipčić, Ivanković, Boranić (od 89. Olovec), Šeničnjak, Smolčić, Marković, Leskovar, Šintić, Gajser (od 82. Bršec), Šikač (od 65. Maričević), Šarušić

Trener: Dario Bršec

Crveni karton: Ivanković(75), Lehpamer(90)

Igrač utakmice: Ivan Štibić (Bregana)

Lider lige zaustavljen je u Bregani golom Škacana, ali velike zasluge pripadaju vrataru Bregane Štibiću koji je bio (gotovo) nesavladiv. Do 38. minute i vodstva Bregane (Škacan udarcem s ruba 16 – erca) bilježimo prigode i na jednoj i na drugoj strani, ali bez dovoljne doze preciznosti. Kvaliteta gostiju isplivava u nastavku kad Gajser nakon uigrane akcije navale Sutle pronalazi put do Štibićeve mreže. Do kraja susreta po dvije izgledne prilike pred svakim vratarom, ali bez rezultatske promjene.

Novaki – Zrinski 2:2 (1:2)

Domaći mogli bolje

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Pavić (Kerestinec)

Pomoćnici: Boščak (Bregana) i Šoić (Galgovo)

Strijelci: 0:1 Šarić(12), 1:1 Alitović(27), 1:2 Radovanić(44), 2:2 Letinčić(70)

NOVAKI: Vrbat, Fabek, Horvat, Janjić, Šicl, Gestić (od 87. Barbarić), Alitović, Rasi, Letinčić, Mataušić, Vlašić

ZRINSKI: A. Horvat, Prelec, Oslaković, Šarić, Vrančić, Ištuk, Sodič, Povh, Draclin (od 90. Dan. Vrančić), Radovanić (od 89. Mogulić), Kordić (od 46. Blažević)

Igrač utakmice: Jurica Ištuk (Zrinski)

Iako gostima gori pod petama i iako su dva puta imali minimalnu prednost, nisu uspjeli odnijeti puni plijen iz Novaka. U 12. minuti domaćinima se osvećuje labav ulaz u suret jer Šarić neobranjivo pogađa mrežu Vrbata. Domaćini su nakon minusa angažiranije krenuli u napad i nakon pola sata igre Alitović vraća stvari na početak. Da se na predah ne otiđe s 1:1 pobrinuo se Radovanić koji u minutu prije odmora po drugi put seli prednost na stranu igrača iz Farkaševca. U nastavku domaćini su imali nekoliko izglednih prilika (uz dvije pogođene vratnice) pa na kraju ne mogu biti zadovoljni s konačnih 2:2.

Dinamo (O) – Tigar Rakitje 4:1 (1:0)

Dinamovci ipak jači

KOZLIKOVO – ŠRC Okić

Sudac: Rašić

Pomoćnici: Rončević (oba iz Zaprešića) i Krešić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Pučar(6), 2:0 Kišan(53), 3:0 Tandarić(62), 3:1 T. Bungić(66), 4:1 Rubinić(76)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Gugec, M. Vulje (od 78. Bašić), Tandarić, Lafter (od 89. Matej), Kišan, V. Vulje, Rubinić, Volarić, Balen, Pučar (od 58. Budna)

Trener: Damir Katovčić

TIGAR RAKITJE: Klečković, Hlevnjak, Pavlović, Čabraja, Ćurak (od 36. L. Dorotić), M. Bungić, T. Bungić, Mišić (od 46. Pavić), Ačkar, Dorotić (od 73. Matković), Marković

Trener: Borislav Perica

Igrač utakmice: Antonio Rubinić (Dinamo)

Kako rezultatski tako i po prikazanoj igri čista pobjeda domaćina. Dinamovci su od samog starta nametnuli jak tempo pa već u 6. minuta za 1:0 pogađa Pučar. Drugi dio donosi više prigoda, ali i golova pa na 2:0 diže Kišan, a deset minuta kasnije već je i treća lopta u mreži Člekovića (strijelac Tandarić). Obraz Tigrova malo spašava Bungić lijepim prodorom i točnim udarcem s 20–ak metara. Na konačnih 4:1 postavlja Rubinić u 76. minuti.

Nakon 26. kola vodi Sutla sa 66 bodova, druga je Sava(D) s 55, četvrti su Novaki sa 45 bodova, Bregana je sedma sa 42, trinaesto je Tigar Rakitje s 26, dok je Zrinski na četrnaestom mjestu s 21 bodom.