TOP – BSK Brdovec 4:3 (1:2)

Puno preokreta

Sudac: Jukić (Farkaševec)

Pomoćnici: Mazal (Vrbovec) i Fiskuš (Potočec)

Strijelci: 0:1 Vrhovec(17), 0:2 Rašić(26), 1:2 Žlender(34), 2:2 Holetić(51), 3:2 Sunek(58 – 11m), 3:3 Vrhovec(62 – 11m), 4:3 Žlender(76)

TOP: Šoštarec, Hodak, Crnov, Sopić, Jakopec, Lisec, Stanić (od 62. Bencalić), Holetić, Žlender (od 89. Tolić), Sunek, Jazbec

Trener: Siniša Rudar

BSK BRDOVEC: Habazin, Miletić (od 83. Lebo), Stipković, Bjelobradić, Delač (od 71. Mejdanić), Vrhovec, Janković (od 41. Rasi), Mujčin, Ištuk, Kuš, Rašić

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

Zanimljiv susret sa 7 golova i rezultatskim preokretima u konačnici je otišao na domaću stranu koji slave 5. prvenstvenu pobjedu. Bolji ulaz u susret imaju gosti koji u prvoj polovini prvog dijela zasluženo dolaze do 0:2 prednosti. Kerestinčani se do odmora malo približavaju golom Žlendera da bi rezultatski egal bio ostvaren početkom nastavka kada Holetić pogađa zaizjednačenje. Tada na scenu stupa sudac Jukić koji prvo u 58. pokazuje na najstrožu kaznu u domaću korist (realizacija Suneka), a samo 4 minute kasnije lopta je na kreču i s druge strane terena (za 3:3 poentira Vrhovec). Tri boda domaćinu, a sebi epitet igrača utakmice donosi Žlender svojim drugim golom u 76. minuti.

Sava (S) – Sava (SH) 3:2

Nakon 22. kola vodi Vinogradar sa 63 boda, drugi je Savski Marof s 56, Sava je osma s 33, dok je TOP na petnaestom mjestu s 18 bodova.

1. županijska liga zapad – 22. kolo

NOGOMET - Teški poraz Tigrova

Bregana – Mladost (L) 7:2 (3:1)

Lijepo i efikasno

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Ovčarić(10), 1:1 Masnjak(26), 2:1 Erceg(40), 3:1 Kasalo(42), 4:1 Pirički(51 - ag), 5:1 Stanec(55), 6:1 Matijaščić(72), 6:2 Kleković(76), 7:2 Škacan(85)

BREGANA: Štibić, Lehpamer, D. Stanec (od 75. Biondić), Kasalo, P. Runtas (od 60. I. Runtas), Ćosić (od 53. Grgat), Škacan, Erceg, Ovčarić (od 70. Župančić), Ivandić, Celizić (od 57. Matijaščić)

MLADOST LUKA: Pilski, Ružak, Kajfež, Masnjak, Pirički, Petek, Sukser (od 58. Bačan), Gorički, Borovnjak (od 46. Kleković), Kahlina, Šipek

Trener: Dragutin Đurđević

Igrač utakmice: Miljenko Kasalo (Bregana)

Treći trobod Bregane zaredom uz lijepu i efikasnu igru. Gosti iz Luke uspijevali su aktivno sudjelovati u igri samo tijekom prvih pola sata nakon kojih je na semaforu pisalo 1:1. Nakon toga prvotimci Bregane ubacuju u brzinu više i već do odmora bježe na „+ 2“. Nastavak donosi još 4 gola u mreži Pilskog uz pravilnu raspodijelu pa ni jedan igrač Bregane nije postigao više od jednog zgoditka.

Novaki – Dinamo (O) 4:1 (1:0)

11. pobjeda domaćih

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Jukić (Zaprešić)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Matijaščić(7), 2:0 Letinčić(55), 2:1 Rubinić(75), 3:1 Matajaščić(85), 4:1 Mataušić(89)

NOVAKI: Divković, Fabek (od 88. Čakanić), Horvat, Janjić (od 88. Kozić), Šicl, Gestić, Alitović (od 71. Barbarić), Letinčić, Matijaščić (od 86. Žugec), Mataušić, Vlašić

DINAMO OKIĆ: Sablić, Jusup (od 46. Razum), Rubinić, Tandarić, Vulje, Balen (od 71. T. Bašić), J. Bašić (od 46. Pučar), Volarić, Mesić, Budna, Kišan

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Mladen Matijaščić (Novaki)

Novaki nastavljuju s pobjedničkim nizom na domaćem terenu i 4:1 pobjedom nad Dinamom iz Okića. Za ranih 1:0 pogađa Matijaščić u 7. i to je bilo sve što smo vidjeli u prvih 45 minuta. Nastavak donosi efikasniju igru pa ubrzo Letinčić povećava prednost Novaka. Rezultatsku neizvjesnost u susret vraća gol Rubinića u 75. minuti, ali Novaki s nova 2 gola u posljednjih 5 minuta igre cementiraju novu, jedanaestu pobjedu u sezoni.

Sloga (O) – Tigar Rakitje 7:0 (4:0)

Tigrovi ostali bez zuba

OREŠJE – SC Orešje

Sudac: Jurinčić (Lug Samoborski)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Boščak (Bregana)

Strijelci: 1:0 Masnjak(9), 2:0 Vučur(11), 3:0 Masnjak(27), 4:0 Toth(43), 5:0 Toth(53), 6:0 Sapanjoš(65), 7:0 Sapanjoš(90)

SLOGA OREŠJE: Cerle, Kuk, Nehutni, Ciglar, Crnjac, Kafka, Kukolja (od 60. Sapanjoš), Masnjak, Toth (od 63. Penezić), Vučur (od 76. Vrčković), Jež (od 66. Kostić)

TIGAR RAKITJE: F. Dorotić (od 46. Čičak), Hlevnjak, Barun, Borić (od 46. Dorotić), Vukas (od 46. Vajić), Martić (od 28. Bungić), Brekalo, Ačkar (od 60. Sinković), Mikulin, Marković

Trener: Borislav Perica

Igrač utakmice: Silvio Toth (Sloga)

Nako visoke pobjede u prošlom kolu (6:0 kontra Jaske), ovo kolo donijelo je još viši poraz Tigar Rakitja u susjednom Orešje. Domaćini su dominirali od prve minute pa je već nakon 11. rezultat 2:0. Na 3:0 svojim drugim golom povisuje Masnjak, a zatim se po dva puta u listu strijelaca upisuje Toth, a poslije njega i Sapanjoš za konačnih (i neugodnih po gosta) 7:0.

Krašić - Zrinski 2:1 (2:0)

Ipak bez boda

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Radišić

Pomoćnici: Rašić i Kušer (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Tukić(19), 2:0 Tukić(30 – 11m), 2:1 Draclin(60)

KRAŠIĆ: Šimatić, Bublić, Šimecki, Ferenčić, Petković (od 77. Vrbetić), Tuček (od 56. Cipurić), Novosel (od 90. Kmežić), Penić (od 65. Ilijanić), Prstac, Golubić

Trener: Mijo Novosel

ZRINSKI: Jalžabetić, Horvat (od 57. D. Vrančić), Da. Vrančić, Vučenik, Prelec, Baltić, Horvat, Povh, Draclin, Radovanić, Blažević

Igrač utakmice: Josip Tukić (Krašić)

U dvoboju momčadi iz donjeg doma tablice domaćini minimalnim trijumfom 2:1 ostavljaju sve bodove u Dolini kardinala. Sve bitno po domaćina odigralo se u prvih pola sata. Prvo je Tukić u 19. preciznim udarcem svladao Jalžabetića za 1:0. Samo desetak minuta kasnije najstrožu kaznu isti igrač pretvara u 2:0 za slavlje na tribinama. Drugi dio donosi puno bolju igru gosta pa Draclin u 60. smanjuje na 2:1. Prije toga igrači Vladimira Tuwega imali su i loptu na kreču, ali rezultatsku promjenu koči vratar Šimatić. Do kraja susreta Zrinski je bio u potrazi za bodom, ali svi njihovi pokušaji razbijali su se u obrambenom bedemu domaćina.

Nakon 22. kola vodi Sutla s 58 bodova, druga je Pušća s 49, peti su Novaki s 38 bodova, Bregana je šesta s 35, deseto je Tigar Rakitje s 26, dok je Zrinski na četrnaestom mjestu s 18 bodova.