Strijelci: 0:1 Brujić(9 – 11m), 0:2 Brujić(20), 0:3 Hasan(74), 0:4 Žaja(78)

KARLOVAC: Pajić, Sušilović, Rakocija, Brkić, Mičunović, Mišić, Trbušić (od 46. Peršin), Amić, Radotović (od 71. Krivačić), Capan (od 8. Jukić), Jaković

SAMOBOR: Ilić, Vrančić, Grgečić, Kostanjski, Ivkovičić, Hasan, Škvorc (od 69. Žaja), Horvat, Brdarić (od 77. Ahlin), Brujić, Štefković (od 55. Guliš)

Trener: Sven Raić

Crveni karton: Pajić(7)

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Nade već odavno otpisanog Karlovca u pozitivan rezultat trajale su samo početnih 8 minuta. Tada su domaćini ostali s igračem manje (isljučen vratar Pajić), a Brujić s bijele točke ne griješi za vodstvo Samobora. Sve ostalo na stadionu potonulog Karlovca (4 uknjižena boda u 22. kola) bilo je puko odrađivanje posla i poboljšavanje gol-razlike gosta pa Brujić već u 20. postiže svoj drugi gol. Uvjerljivu pobjedu Samoborci su osigurali sredinom nastavka kada u razmaku od 4 minute prvo Hasan, a zatim i rezerva Žaja postižu nova dva gola za uvjerljivih 0:4. Slijedeće kolo u Samobor dovodi četrnaesto plasirani Libertas pa se s pravom nadamo nastavku pobjedničke serije...

Nakon 23. kola vodi Maksimir s 53 boda, druga je Bistra sa 49, dok je Samobor na dvanaestom mjestu s 23 boda.