Imali svoje šanse, ali izgubili

KRIŽ – Igralište Sloge

Sudac: Drmić (Sveta Klara)

Pomoćnici: Čurguz (Veliko Polje) i Kovač (Velika Mlaka)

Strijelci: 1:0 Broz(42), 2:0 Kušec(53 – 11m), 2:1 Žlender(75), 3:1 Kušec(77), 3:2 Žlender(80 – 11m), 4:2 Kopejtko(87)

SLOGA KRIŽ: Oguljak, Podgorski, Vorel, Đerek, Haramustek, Bubenik, Bosankić (od 87. Pisteš), Kopejtko (od 89. Legin), Fešta (od 90. Kanceljak), Broz, Kušec

Trener: Ivica Vuković

TOP: Šoštarec, Hodak, Crnov, Kutija, Jakopec, Lisec, Žitković (od 60. Stanić), Sopić, Sunek, Žlender, Tolić (od 60. Matić)

Trener: Krešimir Mavračić

Igrač utakmice: Kušec (Sloga)

U derbiju začelja posljednje dvije momčadi lige odigrale su zanimljiv susret na kojem je viđeno 6 golova i koji je svojom kvalitetom mogao zadovoljiti stotinjak gledatelja. Prvi gol je postignut tek u 42. (Broz) da bi nastavak donio pravu golijadu. Kušec svojim prvim golom početkom drugog dijela povisuje (s kreča) na 2:0, da bi Žlender u 75. smanjio na 2:1. Ubrzo Kušelj ponovno vraća domaćina na sigurnijih „+2“, da bi mu Žlender odgovorio svojim drugim golom i vratio neizvjesnost u meč. U 87. kopni sva nada gosta u povoljan rezultat, Kopejtko pogađa za konačnih 4:2.

Sava (S) – Gradići 3:0 (2:0)

Krenuli uraganski

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Josipović (Lipovec)

Pomoćnici: Tišljar i Anić (oba iz Ivanić Grada)

Strijelci: 1:0 Drenški(3), 2:0 M. Radulj(9), 3:0 Martinčević(90)

SAVA STRMEC: Štefković, K. Golubić (od 46. Martinčević), Filipović, Drenški, Kočnar (od 78. Škutin), J. Matošević (od 90. Vlašić), Ovčariček, M. Radulj (od 46. Golemović), Mihelčić, Čakanić, Gavran

Trener: Robert Šoštarić

GRADIĆI: Iveljić, Fridrih (od 46. Šandor), Kadoić (od 82. Prnjak), Bakula (od 70. Ćevid), Gale, Rajić, Šimunović (od 75. Pastulović), Arbanas, Rošić, Blažević, Jurković

Trener: Robert Novak

Igrač utakmice: David Drenški (Sava)

Sjajnim ulazom u susret domaćini iz Strmca osigurali su devetu prvenstvenu pobjedu. Na 1:0 u trećoj iz „slobodnjaka“ postavlja Drenški, a šest minuta kasnije prednost duplira Radulj. Do poluvremena mreže miruju, a tako je bilo i skoro do samog kraja susreta. U 90. točku na „i“ sigurnog troboda postavlja Martinčević.

Nakon 20. kola vodi Vinogradar s 57 bodova, drugi je Savski Marof s 53, Sava je sedma s 30, dok je TOP na petnaestom mjestu s 15 bodova.