SENIORI – A2 LIGA – 22. kolo Samobor – Bosco 72:74 (16:17, 16:17, 19:26, 21:14)

SENIORI – A2 LIGA – 22. kolo
Samobor – Bosco  72:74 (16:17, 16:17, 19:26, 21:14)

SAMOBOR: Levanić B. 2, Vranić 2, Gionechetti 21, Gašparac 11, Šilobod, Imbert 2, Levanić M., Nakić 19, Šuvaković 3, Belamarić, Guteša 2, Mandalinić 10; Trener: Josip Vlah

BOSCO: Reljanović 8, Knez 1, Kuga 7, Anzulović 5, Mijić 6, Linde 2, Čulek 3, Šapro, Šujica 12, Mujkanović 3, Bubalo 27; Trener: Branko Barbić

Košarkaši Samobora u zadnjem, 22. kolu A2 lige seniora nisu se uspjeli na domaćem terenu oprostiti od publike pobjedom. Naime, izgubili su tijesno od ekipe Bosca iz Zagreba rezultatom 72:74. Tijekom cijele utakmice gosti imaju nekoliko koševa prednosti, da bi Samoborci u zadnjoj četvrtini malo bolje odigrali u obrani i u zadnjoj minuti došli do prvog izjednačenja, a odmah potom 44 sekunde prije kraja tricom Gašparca i do vodstva od 71:68. Gosti odmah smanjuju preko najboljeg pojedinca Bubala na koš zaostatka. Zadnji napad Samoborci su prerano i nespretno šutirali, što gosti kažnjavaju brzim kontranapadom za vodstvo, koje im je na kraju bilo dovoljno za zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Gionechetti s 21 košem i atraktivnim zakucavanjima koji su dizali publiku na noge, te Nakić s 19 koševa.

Kod Bosca najučinkovitiji je bio Bubalo s 27 koševa.

Ovim porazom pomlađena ekipa Samoboraca ovu sezonu završila je na solidnom 8. mjestu lige.

SPORTSKA ŠKOLA 2002' - 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 16. kolo Samobor – Ivanić 32:34 (8:14, 11:4, 9:10, 4:6)

KOŠARKA - Gosti ipak spretniji

SAMOBOR: Kufrin, Dropuljić, Osmak, Tišma, Sedlar 17, Rubinić, Dejanović, Došen 8, Kupres 7; Trener: Nenad Tišma

IVANIĆ: Blažec, Pavlović D. 6, Vuković 6, Žegor, Acinger, Frljak 8, Pavlović T., Radašević 14, Orač, Korbus; Trener: Filip Zajčić

Sportska škola godište 2002. godište izgubila je u 16. kolu županijske lige na domaćem terenu od ekipe Ivanića rezultatom 32:34. Nakon početnog vodstva Ivanića u prvoj četvrtini, Samoborci u drugoj četvrtini vrlo brzo dolaze do poravnanja. Do kraja utakmice igra se koš na koš, da bi na kraju u dramatičnoj završnici spretniji gosti ipak izborili minimalnu pobjedu na svoje veliko veselje.

Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Sedlar sa 17 koševa.

Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Radašević sa 14 koševa.

PRVENSTVO SPORTSKIH ŠKOLA LIGA 2002. – 1. HRL – 8. kolo Pešča Cedevita – Samobor 26:19 (3:10, 1:4, 9:0, 13:5) PRVENSTVO SPORTSKIH ŠKOLA LIGA 2002. – 1. HRL – 9. kolo Samobor – Međimurje 46:10 (19:2, 11:0, 8:6, 8:2)

KOŠARKA - Polovični rezultat Samoboraca

PRVENSTVO SPORTSKIH ŠKOLA LIGA 2002. – 1. HRL – 8. kolo

Pešča Cedevita – Samobor 26:19 (3:10, 1:4, 9:0, 13:5)

Pešča Cedevita: Rušec 2, Žaja 2, Čatić 3, Pavičić, Rašić 5, Elez 2, Majdandžić 8, Damjanić, Zanetti, Andrić 2, Glavaš 2, Brkić, Petrinšćak; Trener: Đ. Zatezalo

Samobor: Kufrin, Dropulić, Osmak 2, Tišma, Sedlar 6, Rubinić, Dejanović, Došen 11, Kupres; Trener: N. Tišma

PRVENSTVO SPORTSKIH ŠKOLA LIGA 2002. – 1. HRL – 9. kolo

Samobor – Međimurje 46:10 (19:2, 11:0, 8:6, 8:2)

Samobor: Kufrin, Dropulić 2, Osmak, Tišma 2, Sedlar 14, Rubinić 4, Dejanović 2, Došen 8, Kupres 14; Trener:N. Tišma

Međimurje: Čajić 2, Legen 2, Gašparić 2, Mićanović 2, Jančec, Ladić 2, Smrečki, Novak, Šartaj; Trener: S. Novak

Samoborci sportska škola 2002. godište u nedjelju su se vratili iz Zagreba s polovičnim rezultatom. Prvo su u 8. kolu lige nakon odlične igre u prvom poluvremenu potpuno kiksali u drugom i izgubili od ekipe Pešča Cedevita s rezultatom 26:19, da bi odmah potom u 9. kolu lige nakon odlične igre došli do uvjerljive pobjede protiv ekipe Međimurja iz Čakovca pobijedivši ih s rezultatom 46:10.

U prvoj utakmici najučinkovitiji kod Samoboraca je bio Došen s 11 koševa, a u drugoj utakmici istakli su se Sedlar i Kupres, oba s po 14 koševa.