Pet komada "trseka"

MLADINA – Sporstki centar Mladina

Sudac: Vuković (Sveti Ivan Zelina)

Pomoćnici: Bergovac (Dugo Selo) i Kocek (Paukovec)

Strijelci: 1:0 Medven(7), 2:0 Domjančić(25), 3:0 Medven(30), 4:0 Bucković(55), 5:0 Domjančić(66), 5:1 Golubić(77)

VINOGRADAR: Jurić, Palčić, Lončarić (od 70. Dugić), Vidić, Povrženić, Mačešić (od 58. Vukić), Španić (od 46. Bucković), Galić, Domjančić, Medven (od 76. Všetečka), Šimunac (od 58. Golubić)

Trener: Stjepan Gomerac

SAVA: Štefković, L. Radulj, Filipović, Frajt, Kočnar (od 77. M. Radulj), Martinčević (od 46. Golemović), Matošević (od 74. Škutin), Ovčariček, Stanec (od 46. Gvaran), Mihelčić, Ivanović (od 66. Golubić)

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Domjančić (Vinogradar)

Vodeća momčad ligi već je u prvoj trećini susreta riješila pitanje pobjednika. Do 30. minute popularni „trseki“ su s tri gola trasirali put ka ukupnoj uvjerljivoj pobjedi, a sve poslije toga bilo je puko odrađivanje posla. Dva puta u listu strijelaca za momčad iz Mladine upisali su se Medven i Domjančić, a jedan je dodao Bucković. Počasni pogodak za nemoćne goste postigao je Golubić.

TOP – Polet (B) 0:0

Nikako da uđe

Sudac: Benković

Pomoćnici: Blažević i Lešković (svi iz Zaprešića)

TOP: Husak, Hodak, Crnov, Lisec, Jakopec (od 65. Jazbec), Kutija, Fabek, Sunek, Žlender, Dujmović, Sopić (od 46. Bencalić)

Trener: Ivan Lušić

POLET BUŠEVEC: Bradić, Stuparić, Rođak (od 76. J. Sovina), Ferenčak (od 46. Bobesić), Gavran, Sučić, Katulić, Sovina, Petković, Čagalj, Brajković (od 46. Alvir)

Trener: Zlatko Triplat

Igrač utakmice: Matija Lisec (TOP)

Igrači iz Kerestinca upisali su prvi proljetni bod čime mogu biti zadovoljni obzirom da je na suprotnoj strani bila ozbiljna momčad iz Buševca, trećeplasirana na ljestvici. Prvi dio trebao je završiti rezultatom 2:2, obzirom da je svaka momačd imala po dvije vrlo izgledne prilike. Drugih 45 minuta donijelo je malo bolje igru domaćina, no strijelci nisu imali svoj dan pa 50 – ak gledatelja nije vidjelo niti jedan pogodak.

Nakon 17. kola vodi Vinogradar s 48 bodova, drugi je Savski Marof s 46, Sava je osma s 24, dok je TOP na petnaestom mjestu s 12 bodova.