Pomoćnici: T. i P. Šabić (oba iz Pavlovčana)

JELAČIĆ: Nikolac, Anđelić (od 51. Lukačević), Perica, S. Budimir, Matić (od 67. Sremić), Matejčić, Onić (od 59. Birkić), Biljan, Čičak, Crnković, Starčević

Trener: Ivica Burić

TOP: Husak, Žitković, Fabek (od 78. Jakopec), Sopić (od 74. Holetić), Žlender, Sunek (od 78. Jezbec), Tolić (od 46. Bencalić), Lisec, Kutija, Crnov, Dujmović (od 76. Pauković)

Trener: Krešimir Mavračić

Igrač utakmice: Stanko Budimir (Jelačić)

Neiskorištene prilike igrača TOP–a koštale su goste povoljnijeg rezultata od konačnog i minimalnog poraza 1:0. U otvaranju susreta Žlender je u mat poziciji, a njegov propust u 100 %-tnoj šansi u 21. minuti kažnjava Ondić. Domaći veznjak lijepo je ispratio ubačaj Biljana i precizno rasparao mrežu Huska. Gosti su u posljednjih 20 minuta bacili sve karte na napad tražeći bod, no u prvom proljetnom nastupu nišanske sprave Dujmovića (dvaput) te jednom Bencalića nisu dobro proračunate pa cijeli plijen ostaje u Vukovini.

Sava (S) – BSK Brdovec 1:1 (0:1)

Nikako do pobjede

STRMEC – SC Lazina

Gledatelja 250

Sudac: Čužić

Pomoćnici: Boban (oba iz Velike Gorice) i Kovač (Velika Mlaka)

Strijelci: 0:1 Vrhovec(11), 1:1 Frajt(64)

SAVA STRMEC: Štefković, K. Golubić (od 46. Martinčević), Filipović, Frajt, Kočnar, Stanec (od 46. Golemović), J. Matošević, Ovčariček, Mihelčić, Čakanić, Ivanović

Trener: Robert Šoštarić

BSK BRDOVEC: Habazin, Rasi (od 85. Hranj), Kalamir, Miletić, Bjelobradić (od 69. Mejdanić), Karamatić, Vrhovec, Sušak, Mujčin, Rašić, Janković (od 67. Deleč)

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Darko Frajt (Sava)

Remijem u Strmcu na otvaranju sezone mogu biti zadovoljniji gosti. Momčad iz Brdovca već u 11. minuti dolazi u početno vodstvo kada spletom sretnih okolnosti lopta dolazi do Vrhovca kojem nije bilo teško poslati loptu iza Štefkovićevih leđa. Domaćini su nakon minusa željeli već do poluvremena uloviti priključak, ali to im je pošlo za nogom tek u 64. kada je precizan Frajt. U zadnjih pola sata malo agilniji igrači Save, ali bez rezultatskog učinka.

Nakon 16. kola vodi Vinogradar s 45 bodova, drugi je Savski Marof s 43, Sava je sedma s 24, dok je TOP na petnaestom mjestu s 11 bodova.