Pet lakih mlazova

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Sudac: Josipović (Lipovec)

Pomoćnici: Tišljar i Anić (oba iz Ivanić Grada)

Strijelci: 0:1 Bencalić(24), 1:1 Štok(51), 2:1 Skender(55), 3:1 Šekrst(60 – 11m), 4:1 Remenar(71), 5:1 Remenar(74)

VATROGASAC ZDENCI: Galić (od 70. Žakman), Karamatić (od 46. Štok), Ostojić (od 30. Cvetković), N. Prskalo, Skender, Šekrst, Horvat, Remenar, Pavić (od 65. Brekalo), Pažin, A. Prskalo

Trener: Marijan Pažin

TOP: Husak (od 68. Cvetković), Holetić – Kralj, Žitković (od 58. Koletić), Kutija, Sopić, Jakopec, Fabek (od 72. Perić), Crnov, Bencalić, Žlender, Tolić (od 72. Pauković)

Igrač utakmice: Jurica Remenar (Vatrogasac)

Iako su nakon prvih 45 minuta imali prednost, gosti iz Kerestinca nakon posljednjeg sučeva zvižduka iz Zdenaca odlaze teško poraženi. Jedinu priliku za goste u 24. minuti uz pomoć grede finiširao je Bencalić, da bi nakon toga susret krenuo jednosmjernom ulicom. Štok je u 51. minuti otključao vrata gostiju, a već 10 kasnije minuta bilo je +2 - Skender i Šekrst s po jednim golom potvrdili su tri boda za domaćine. Završni pečat za uvjerljivo slavlje „vatrogasaca“ dao je Remenar postigavši nova 2 gola zaokruživši konačni saldo na 5:1.

Sava (S) – Croatia (H) 3:1 (1:0)

Croatia na koljenima

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Benković

Pomoćnici: Lešković i Kušer (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Mihelčić(1), 2:0 Stanec(53), 2:1 F. Šeb(63), 3:1 Gavran(84)

SAVA STRMEC: Štefković, L. Radulj, Filipović, Frajt, Stanec (od 77. Cvek), Martinčević (od 71. K. Golubić), Ovčariček, Čakanić, Gavran, Mihelčić (od 90. Škutin)

Trener: Robert Šoštarić

CROATIA HRAŠĆE: Mihalić, Trebeš, Filipović, V. Antolković, Gotal, Stojanović, Oroz, Baček (od 90. M. Šeb), Bošnjak, Zmazek (od 56. F. Šeb), M. Antolković

Trener: Vladimir Sever

Igrač utakmice: Luka Gavran (Sava)

Sava je prvi dio polusezone zaključila pobjedom potvrdivši dobra izdanja u nekoliko posljednjih kola. Već nakon nepunih 60 sekundi tresla se mreža uspavanih gostiju iz Hrašća koje je iznenadio Mihelčić preciznim udarcem. Do poluvremena domaćini su nastavili diktirati tempo na Lazini, ali bez novih rezultatskih promjena. U 53. Gavran i Frajt surađuju za odličnu priliku Staneca koji to ne promašuje pa se ponovno trese mreža Mihalića. Gosti malo do zraka dolaze nakon sata igre kada svježi Šeb vraća Croatiu na minimalni minus. Strmčani su na potvrdu troboda morali čekati do zadnjih 5 minuta kad je točku na „i“ postavio Gavran lijepim solo prodorom.

Nakon 15. kola, polovice odigranih susreta, vodi Vinogradar s 42 boda, drugi je Savski Marof s 40, Sava je sedma s 23, dok je TOP na petnaestom mjestu s 11 bodova.