Rakitje – Zrinski 4:3 (3:1)

Lokalni derbi domaćinu

Sudac: Munić

Pomoćnici: Bošćak (oba iz Bregane) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 T. Vrančić(5), 1:1 Bekić(17), 2:1 Golub(35 – 11m), 3:1 Bekić(38), 3:2 Draclin(49), 3:3 Ištuk(55), 4:3 Bekić(76)

RAKITJE: F. Dorotić, Barun, Josipović (od 89. Vajić), Golub, Softić (od 56. Čabraja), Vukas, Bekić (od 83. Tušek), Jupić, Mikulin, Avsec (od 46. Boras), Petković (od 74. Pavlović)

Trener: Luka Dorotić

ZRINSKI: Jalžabetić, Ištuk, Vrančić, Klepo (od 56. Vučenik), Draclin, Šarić (od 81. Pelesk), Radovanić, Prlec, Baltić (od 61. Popović), Horvat, Oslaković

Igrač utakmice: Josip Bekić (Rakitje)

Lokalni derbi u Rakitju završio je minimalnom pobjedom domaćina uz zanimljivu igru začinjenu sa 7 pogodaka. Rezultatski rolercoaster krenuo je već u 5. minuti golom Vrančića za 0:1. Igrači Rakitja nadahnutom igrom do poluvremena tri puta (dva gola Bekića i jedan Goluba s kreča) „buše“ mrežu Jalžabetića za komfornu prednost na 15 minutnom predahu. Gosti iz Farkaševca u nastavku povezuju svoje redove pa prvo preko Draclina smanjuju na 3:2, a ubrzo potom golom Ištuka nakon 55. minute igre vraćaju stvari na početak. Ipak, u redovima Rakitja nezaustivljiv Bekića svojim trećim pogotkom 15 minuta prije kraja susreta donosi svojoj momčadi zasluženi trobod.

Pušća – Bregana 2:1 (1:1)

Kući bez boda

DONJA PUŠĆA – SRC Pušća

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Pirša (Donja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 T. Bernardić(11), 1:1 Župančić(21), 2:1 Šimunić(54)

PUŠĆA: Maochinga, M. Bernardić (od 66. Božić), Huskić, Đurinski, Brekalo, Barun, Bistrički (od 61. perica), Mrkonjić (od 89. Starjački), T. Bernardić (od 76. Zekić), Žlebački, Šimunić

Trener: Mario Kuš

BREGANA: Štibić, Andabak, Škvorc (od 71. Lehpamer), D. Stanec, Kasalo, Ćosić, Tančak (od 88. P. Runtas), I. Runtas (od 69. Celizić), Župančić, Ivandić (od 58. M. Stanec), Benković

Igrač utakmice: Zvonimir Barun (Pušća)

U sudaru treće i pete momčadi lige deblji kraj su izvukli gosti koji se minimalnim porazom i bez ijednog boda vraćaju u Breganu. U 11. ranu prednost domaćinu donosi Bernardić, da bi desetak minuta kasnije Župančić završio akciju gosta koja je rezultirala izjednačavanjem stanja na semaforu. Do kraja susreta još je samo jedna lopta završila u mreži, i to ona Šimunićeva iza leđa Štibića pa domaćini slave izjednačavanje na tablici s drugoplasiranom Savom iz Drenja, dok će igrači Damira Kovačića nove bodove morati tražiti u slijedećem kolu protiv Jaske.

Mladost (L) – Novaki 2:3

Nakon 13. kola vodi Sutla s 36 bodova, druga je Sava (D) s 31, Bregana je peta s 22, deveti su Novaki sa 16 bodova, deseto je Rakitje s 15, dok je Zrinski na dvanaestom mjestu s 13 bodova.