Pomoćnici: Vukadin (Dugo Selo) i Jovančević (Zagreb)

Strijelci: 1:0 I. Fišter(64), 2:0 K. Fišter(65), 3:0 K. Fišter(70)

SAVA SOP HRUŠČICA: Matijević, Hašimović (od 82. D. Fišter), F. Barberić, Brdar, I. Fišter, J. Barberić (od 69. Pranjić), Brtan, Vrbančić, K. Fišter, Loborinec, Delić (od 78. K. Barberić)

TOP: Cvitković, Fabek, Žitković, Brkić, Živković (od 59. Ačkar), Kutija, Crnov, Holetić, Bencalić, Sunek, Dujmović (od 71. Perić)

Trener: Ivan Lušić

Igrač utakmice: Kruno Fišter (Sava SH)

Samo šest minuta nadahnute igre uz raspoloženu braću Fišter bilo je dovoljno domaćinima da upišu petu prvenstvenu pobjedu. Prvi dio i dvadesetak minuta nastavka proteklo je bez promjene početnog rezultat da bi tada igrači Save ubacili u višu brzinu i sve prelomili u svoju korist. Listu strijelaca je otvorio Ivan s jednim, a zatvorio Kruno Fišter s dva gola za uvjerljivih 3:0.

Sava (S) – Strmec (B) 1:0 (1:0)

Stanec za tri boda

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Lafter (Novo Selo Okićko) i Blažević (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Stanec(23)

SAVA STRMEC: Štefković, Drenški, Filipović, Frajt, Stanec (od 80. Golubić), Mihelčić (od 72. Herceg), Ovčariček, Cvek (od 46. Kočnar), Čakanić, Ivanović, Gavran

Trener: Robert Šoštarić

STRMEC BEDENICA: Vuljanko, Hadžina, Martinić, Novački, Gorički, Bedeković, Marković (od 46. Erdel), Krnjak, Fulir, Gradečki, Trčak (od 46. Kranjec)

Trener: Marijan Glavica

Igrač utakmice: Darko Frajt (Sava)

Jedan, ali vrijedan gol Staneca bio je dovoljan da momčad iz Strmca ostane u pozitivnom tonusu pred lokalni derbi protiv TOP – a koji je na rasporedu u slijedećem kolu na igralištu u Kerestincu. Stanec je u 23. golom trasirao put domaćih ka pobjedi, a isti igrač u nastavku susreta ne realizira drugu veliku šansu pred vratima Vuljanka kojom bi se puno lakše disalo u nastavku meča. Na drugoj strani tako je Štefković u zadnjim minutama morao spašavati zasluženo pobjedu Save koja njegovom dobrom intervencijom ipak nije došla pod znak upitnika.

Nakon 13. kola vodi Vinogradar s 36 bodova, drugi je Savski Marof s 34, Sava je osma s 19, dok je TOP na petnaestom mjestu s 10 bodova.