Pomoćnici: Krešić (Samobor) i Bošnjaković (Kerestinec)

Strijelci: 1:0 Jupić(75), 2:0 Golub(81 – 11m), 2:1 Volarić(87)

RAKITJE: F. Dorotić, Barun, Golub, Softić (od 46. Boras), Vukas, Bekić, Jupić, Mikulin, Dizdarević (od 46. Borić), Avsec (od 90. G. Dorotić), Petković (od 65. Brekalo)

Trener: Luka Dorotić

DINAMO OKIĆ: Španić, Jusup, Rubinić, P. Razum, Balen, Tandarić, T. Bašić (od 66. J. Bašić), Vulje, Volarić, Stanešić, Kanazir

Trener: Siniša Rudar

Igrač utakmice: Eldin Jupić (Rakitje)

U Rakitju mreže su mirovale sve do zadnje šestine susreta. Do tada su obje momčadi djelovale rezervirano, bez prevelike želje za bezglavo jurenje prema tuđoj mreži. Za početnu prednost domaćina u 75. precizan je bio Jupić, a potvrdu troboda 6 minuta kasnije donosi Golub udarcem s kreča. Počasni gol za igrače iz Okića postigao je Volarić.

Sutla – Bregana 3:1 (1:1)

Domaćin opravdao status favorita

KLJUČ BRDOVEČKI – Igralište Sutle

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Čunović (Gornja Zdenčina) i Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 I. Runtas(8), 1:1 Hruševar(27), 2:1 Smolčić(54), 3:1 Gajser(78)

SUTLA: Lukić, Ivanković, Šeničnjak (od 80. Bršec), Smolčić, Jakovina, Hruševar, Leskovar, Šintić (od 70. Maričević), Gajser (od 80. Gajski), Olovec, Šikač

Trener: Dario Bršec

BREGANA: Štibić, Andabak, Ivandić, Škvorc, D. Stanec, Kasalo (od 83. Biondić), Župančić, Ćosić, Benković (od 73. Celizić), Tančak (od 85. P. Runtas), I. Runtas (od 70. M. Stanec)

Igrač utakmice: Martin Hruševar (Sutla)

Sutla je pobjedom opravdala status favorita, iako je mlada momčad Bregane pružila vrlo dobar otpor. Rani šok u Ključu Brdovečkom priredio je Runtas u 8. minuti. Izmjena duplih pasova s Župančićem rezultirala je izglednom prilikom koju napadač Bregane koristi. Domaćini nakon minusa gospodare terenom i malo prije trećine odigranih minuta izjednačuju stanje na semaforu: na Štibićevu odbijenu loptu najbrže je reagirao Hruševar i zatresao gostujuću mrežu. Nastavak je donio bolje domaćine koji su s dva gola upisali pobjedu. Prvo je Smolčić u 54. pogodio za 2:1, a pred kraj susreta trobod Sutle „cementira“ Gajser.

Zrinski – Novaki 3:3 (2:1)

Dobrosusjedska podjela

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Jurinčić (Samobor)

Pomoćnici: Šestak (Smerovišće) i Kožul (Samobor)

Strijelci: 1:0 Radovanić(2 – 11m), 1:1 Alitović(7), 2:1 Blažević(30), 2:2 Letinčić(51), 3:2 Draclin(67), 3:3 Letinčić(80 – 11m)

ZRINSKI: Jalžabetić, Ištuk, Vrančić, Koletić (od 55. Kordić), Draclin, Blažević, Radovanić (od 86. Vučenik), Prelec (od 25. Klepo), Oslaković, Horvat, Šarić

NOVAKI: Divković, Čakarić, Ladan, Bagarić, Horvat, Mataušić (od 76. Parać), Alitović (od 35. Fabek), Rasi, Matijaščić, Brajković (od 46. Gestić), Letinčić

Igrač utakmice: Jurica Ištuk (Zrinski)

Vatreni početak susjedskog obračuna u Farkaševcu: već u drugoj minuti srušen je Blažević pa sucu Jurinčiću ne preostaje ništa drugo nego pokazati na bijelu točku. S nje je precizan Radovanić za minimalno vodstvo, no ta prednost domaćina kratkog je vijeka jer 5 minuta kasnije Alitović pogađa za 1:1. U svoju drugo vodstvo domaćini dolaze nakon pola sata igre kada brzu kontru Zrinskog uspješno završava raniji asistent Blažević. S 2:1 odlazi se na odmor, a gosti početkom nastavka realiziraju svoju bolju igru i preko Letinčića po drugi put dolaze u egal. Novo izjednačenje potiče domaćina na više napadačke igre koja se Zrinskom isplaćuje u 67. minuti kada Draclin pogađa na 3:2. Ni treće vodstvo domaćinu nije bilo dovoljno da upiše konačno slavlje jer gosti zahvaljujući jednaestercu, kojeg je iskoristio Letinčić, odnose bod put Novaka.

Nakon 11. kola vodi Sutla s 31 bodom, druga je Sava (D) s 27, Bregana je peta s 19 bodova, deseti je Zrinski s 12, Rakitje je jedanaesto s 11, dok su Novaki na dvanaestom mjestu s 10 bodova.

13. Otvoreno prvenstvo Zagreba – Sljeme, 20. listopada

ORIJENTACIJSKO TRČANJE - 11 medalja sa Sljemena

13. Otvoreno prvenstvo Zagreba – Sljeme,  20. listopada

U nedjelju, 20. listopada, održana je utrka 13. Otvorenog prvenstva Zagreba kod planinarskog doma Grafičar na Sljemenu, koja je ujedno bila i zadnja utrka koja se računa za Kup Hrvatske. OK Japetić opet je bio uspješan i osvojio 11 medalja, a na postolje su stali:

Ivan Pongrac - M55 - 1. mjesto

Sljedeći vikend su na rasporedu dvije utrke. U subotu popodne Noćno prvenstvo Hrvatske, koje će se održati u šumi kod Rakovog Potoka, a u nedjelju sprint u Bjelovaru, koji je ujedno i zadnja trka za Sprint kup Hrvatske.