JUNIORI – KVALIFIKACIJE ZA 1. HRL - 4. kolo Gorica – Samobor 69:94 (30:47) JUNIORI – KVALIFIKACIJE ZA 1. HRL – 5. kolo Podsused – Samobor 70:95 (35:42)

KOŠARKA - Samoborci opet u društvu najboljih

JUNIORI – KVALIFIKACIJE ZA 1. HRL - 4. kolo
Gorica – Samobor  69:94 (30:47)

JUNIORI – KVALIFIKACIJE ZA 1. HRL – 5. kolo
Podsused – Samobor  70:95 (35:42)

SAMOBOR: Levanić 20, Belamarić 6, Sladić 2, Mandalinić 21, Boras 1, Pavičić 11, Šuvaković 20, Erbežnik 6, Čižmešija 8. Trener: Josip Vlah

PODSUSED: Jesenko 15, Smolčić 18, Lončar 5, Žulj 3, Tomašković 6, Podhraški 4, Delić 3, Tišlar 16.

U 4. i 5. kolu kvalifikacija za ulazak u 1. HRL juniora Samoborci su, vođeni trenerom Josip Vlahom, u samo dva dana došli do još dvije uvjerljive pobjede i tako sa 100 postotnim učinkom kroz kvalifikacije potvrdili ostanak i igranje drugu godinu zaredom u najjačoj hrvatskoj juniorskoj ligi, gdje će igrati protiv ekipa Cibone, Cedevite, Zagreba, Dubrave, Zaboka, Mladosti... U prvoj utakmici u srijedu u gostima svladali su uvjerljivo Goricu rezultatom 69:94, slomivši otpor domaćina već u drugoj četvrtini nakon briljantne igre Belamarića, koji je ubacio 22 koša, a uz njega odlični su bili Šuvaković sa 14 i Boras s 13 koševa. U drugoj utakmici u četvrtak u derbiju dviju neporaženih ekipa Samoborci su u gostima uvjerljivo pobijedili Podsused s rezultatom 70:95, slomivši otpor gostiju u trećoj četvrtini kada je proigrala najiskusnija trojka Samoboraca, Mandalinić s 21, te Šuvaković i Levanić oba s po 20 koševa.

FOTO - Stoje: trener Vlah, Mandalinić, Šuvaković, Levanić, Boras, Erbežnik; Čuče: Belamarić, Pavičić, Čižmešija, Srabotnak, Sladić, Antunović