3. HNL središte - 4. kolo Samobor – Stupnik 1:3 (1:0)

Strijelci: 1:0 Nimac(44), 1:1 Zelenika(70), 1:2 Zelenika(73), 1:3 Kamenar(77)

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Grgečić, Guliš (od 76. Škvorc), Ivkovčić, Ivanić, Puškarić, Kotarski, Brujić, Nimac, Brdarić (od 62. Bencalić)

STUPNIK: Kovačić, Zelenika (od 84. Miović), Šimić, Stojić, Agić, Trgovčević (od 62. Mikulinec), Kamenar, Štulec, Makarun, Husinec, Tomas (od 65. Šporčić)

Trener: Boris Perković

Igrač utakmice: Ivan Zelenika (Stupnik)

Sjajna izvedba u prvih 45 minuta nije bila dovoljna Samoborcima za upisivanje prvog ovosezonskog troboda. Na odmor se otišlo s prednošću od samo 1:0 (strijelac Nimac na asistenciju Brdarića), a prema prigodama koje su stvarane uglavnom preko bokova (više desnog nego lijevog) morala je ta razlika biti puno veća. Puškarić je prvu priliku poslao u stativu, a kasnije više preciznosti nisu imali ni pokušaji Brujića, Brdarića i ponovno Puškarića. U nastavku raspad sistema domaćina nagovjestila je prečka Husineca (49. minuta), no na pogodak izjednačenja gosti su morali čekati sve do 70. minute kada grešku Bašića (ispadanje lopte) iz druge šanse u 1:1 pretvrara Zelenika. Samoborci su fizički pali u zadnjih 20 – ak minuta pa gosti to lako kažnjavaju još jednim golom Zelenike i Kamenara za poraz od 1:3. Igrači iz Hebrangove se brzo moraju pribrati i početi osvajati bodove kako bi ulovili vezu sa sredinom tablice.

Nakon 4. kola vode Stupnik i Vrbovec sA po 10 bodova, dok je Samobor na trinaestom mjestu s 2.