Pomoćnici: Mihalj (Velika Mlaka) i Boban (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Vukić(20), 0:2 Mačešić(60)

SAVA: Štefković, L. Radulj (od 89. Herceg), Filipović (od 76. K. Golubić), Frajt, Kočnar, Stanec, Martinčević (od 86. Cvek), Koletić (od 59. M. Radulj), Ovčariček, Golemović, M. Kostanjski (od 46. Čakanić)

Trener: Stjepan Čordaš

VINOGRADAR: Braje, R. Gomerac, Lončar, Mačešić, Povrženić (od 90. Borković), Jalšovec (od 85. Režek), Vukić, Gavarić (od 72. Golubić), Domjančić, Bucković (od 89. Všetečka), Medven

Trener: Stjepan Gomerac

Igrač utakmice: Marko Povrženić (Vinogradar)

Prošlosezonski stanovnik druge lige lagano se prošetao kroz Lazinu i upisao drugu prvenstvenu pobjedu dok će domaćini na prvi bod u novom prvenstvu morati pričekati slijedeće kolo. Gosti iz Mladine, koji su prvi favorit natjecanja, s po golom u svakom poluvremenu lagano su riješili susret u svoju korist, a da je bilo i više preciznosti kod zelenih, rezultat po Savu je mogao biti i pogubniji. U prvom dijelu nakon 20. minuta mrežu je zatresao Vukić da bi na konačnih 0:2 nakon sata igre postavio Mačešić.

Polet (B) - TOP 3:0 (1:0)

Bez ispaljenog metka

BUŠEVEC – SRC Zvrnik

Sudac: Mazal (Vrbovec)

Pomoćnici: Jukić (Farkaševac) i Hendak (Tučenik)

Strijelci: 1:0 Dedić(36), 2:0 Brodarac(69), 3:0 Stuparić(89)

POLET BUŠEVEC: Meler, Stuparić, B. Zekaj (od 80. Žarković), Ivanković, Bekavac, Bobesić (od 60. Rožić), Ferenčak, Sučić, Brodarac, Dedić (od 70. Cvišić), Katulić

Trener: Marijan Dužić

TOP: Husak, Perić, Žitković (od 46. Miličević), Brkić, Ačkar, Kutija, Crnoc, Sopić (od 78. Vlašić), Žlender (od 80. Pauković), Sunek, Pavao (od 64. Holetić)

Trener: Ivan Lušić

Igrač utakmice: Siniša Ferenčak (Polet)

Bez ispaljenog metka igrači TOP – a pali u Buševcu kod domaćina koji ih je nadigrao tijekom svih 90 minuta igre. Terenska nadmoć pretvorena je u 1:0 u 36. minuti kada je iz neposredne blizine precizan Dedić. Nastavak je donio isti „film“ iz prvog dijela, s tim da je Husak morao dva puta put svoje mreže. Za 2:0 pogađa Brodarac, a točku na i 89. stavlja Stuparić.

Nakon drugog kola vode Savski Marof, Polet i Vinogradar s po 6 bodova, TOP je deveti s 3, dok je Sava na dvanaestom mjestu s 0 bodova.