TKD klub Motiv+ iz Svete Nedelje u suradnji sa ŠRC Hortijem, profesorima fizičke kulture i licenciranim trenerima koji djeluju na području našega grada, drugu godinu zaredom organiziraju Ljetnu sportsku školu Smailići 2013.

Sportski program traje od 9.00 do 13.00 sati (osigurano dežurstvo prema potrebi do 15 h) i raspoređen je na teoretski (videoprojekcije) i praktični dio na unutarnjim i vanjskim terenima ŠRC Horti i na bazenu.

Sportovi: gimnastika, atletika, plivanje, sportovi s loptom, tenis, stolni tenis, taekwondo

17.6. - 21.6.

24.6. - 28.6.

1.7. - 5.7.

8.7. - 12.7.

Ciljna skupina: stariji predškolci i učenici nižih razreda osnovne škole (5-12 g.).

Upisi svaki radni dan u ŠRC Horti, F. Tuđmana 8, Sveta Nedelja 19-22 h.

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Golub (Jastrebarsko) i Čunović (Gornja Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Vlašić(6), 0:2 Vlašić(9), 1:2 Stanec(20), 2:2 Kasalo(26), 2:3 Gestić(28), 3:3 Kasalo(42), 4:3 Runtas(58), 5:3 Runtas(65), 5:4 Vlašić(85 – 11m)

BREGANA: Ratešić, Tančak (od 68. Benković), Ivandić (od 50. Škvorc), Andabak, Lehpamer, Stanec, Kasalo, Ćosić (od 83. Grgat), Runtas (od 89. Štampek), Babojelić, Ovčarić (od 86. Biondić)

NOVAKI: Divković (od 46. Rebrović), Barbarić, Horvat, Fabek, Gotal, Alitović (od 68. Petković), Gestić, Matijaščić, Brajković (od 46. Ladan), Vlašić, Janjić (od 73. Žugec)

Igrač utakmice: Miljenko Kasalo (Bregana)

Efikasnih 90 minuta vidjeli su gledatelji na zatvaranju sezone u Bregani. Gosti na pogon Vlašića već nakon 9. minuta imaju prednost od 0:2 da bi domaćini ubrzo stigli do izjednačenja (Stanec i Kasalo), no ponovno Gestić koristi pospanost domaćina za 2:3. Do poluvremena Kasalo svojim drugim golom poravnava na 3:3. U nastavku i dalje lepršava igra bez velikih defenzivnih zadataka pa Runtas s dva gola donosi konačnu pobjedu igrača Bregane.

Rakitje – Klokočevac 3:2 (3:1)

Klokočevac zapečatio sudbinu

Sudac: Kurilović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Oslaković (Domaslovec) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Oroz(11), 1:1 Prelec(29 – ag), 2:1 Stanić(38), 3:1 Jupić(40), 3:2 I. Kostelac(71)

RAKITJE: Mesić, Boras, Petričko, Golub, L. Dorotić (od 77. Bešker), Stanić, Nujić, Martić (od 55. Pavlović), Pavić (od 72. Sinković), Jupić, G. Dorotić (od 28. Prevendar)

KLOKOČEVAC: T. Kostelac, Prelec, Kižlin, Žabčić (od 22. Otmačić), Šaldić, Novak, Skukan, Salopek, Beloša, Dubić (od 46. Žibert), Oroz (od 60. I. Kostelac)

Trener: Damir Ivančić

Igrač utakmice: Eldin Jupić (Rakitje)

Poraz u Rakitju zapečatio je sudjelovanje Klokočevca u ovom stupnju natjecanja i slijedeće sezone. Motivirani gosti od početka kreću napadački znajući da im samo pozitivni rezultat daje šansu za konačno slavlje. U 11. minuti 0:1 – Oroz iz „slobodnjaka“ prebacuje živi zid pa gostujuća klupa slavi. I nakon vodstva igrači Klokočevca nastavljaju s pritiskom, ali ih je u 29. minuti „prerazeo“ autogol Preleca na kojeg su se nadovezala još dva gola domaćina. U 38. za 2:1 pogađa Stanić, a dvije minute kasnije precizan je Jupić. U nastavku Bijeli golubovi kreću na sve ili ništa, no uspijeli su samo (golom Kostelca) smanjiti na konačnih 3:2. Klokočevcu je tako u konačnici presudio loš jesenski dio prvenstva (osvojeno samo 3 boda u 15 susreta) pa ni nešto bolji proljetni dio nije „izvukao“ sezonu.

Zrinski – Zaprešić 4:3 (2:1)

Pamtiti će Danijiela Horvata

FARKAŠEVEC – SC Zrinski

Sudac: Boščak (Bregana)

Pomoćnici: Kožul (Samobor) i Kupres (Mala Rakovica)

Strijelci: 1:0 D. Horvat(6), 1:1 M. Galjanić(8), 2:1 D. Horvat(43), 2:2 D. Galjanić(51), 3:2 D. Horvat(54), 4:2 D. Horvat(57), 4:3 Gorjan(72)

ZRINSKI: Vitko, A. Horvat (od 52. Oslaković), M. Horvat, Vrančić, Mihelčić, Žganjer, Draclin, Mataušić, Šicl, D. Horvat, Župančić (od 72. Murić)

Trener: Dario Lujanac

ZAPREŠIĆ: Pavličić, Brekalo, Vrdoljak (od 46. Ivanetić), J. Tkalčević, Habijan, M. Tkalčević, Gorjan, Pajić (od 59. Iveković), D. Galjanić, M. Galjanić, Ujević (od 84. Cvitan)

Trener: Mladen Martinko

Igrač utakmice: Danijel Horvat (Zrinski)

Gosti iz Zaprešića dugo će pamtiti Danijela Horvata koji ih je sam pobjedio postigavši 4 pogodaka. Napadač Zrinskog ravnomjerno ih je podijelio (po dva u svakom poluvremenu), a najljepši je bio treći kod kojeg su prije konačnog mata 3 obrambena igrača lagano „predriblana“. Gosti su se solidno predstavili domaćim navijačima, a posebno lijep je njihov posljednji gol kojeg je Gorjan postigao lobom s 40 – ak metara udaljenosti.

Nakon posljednjeg, tridesetog kola, prvak je BSK sa 76 bodova, druga je Sutla sa 64, Zrinski je peti s 50 koliko imaju i šesti Novaki, Rakitje je osmo s 41 bodom, Bregana je deveta s 40, dok je Klokočevac na šesnaestom mjestu s 25 bodova.