Strijelci: 1:0 Salopek(26), 2:0 Brujić(70)

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Novoselec, Salopek, Ivkovčić, Puškarić (od 88. Tolić), Brujić, Grgečić, Brdarić (od 66. Nimac), Ivanković, Kotarski (od 85. Pavlović)

Trener: Stjepan Bašić

GAJ MAČE: Hendija, Zeljković, Trčak, Čehulić, M. Benčić, Bobinec, Vrbek, Iskrić, Bingula, Šaronja, V. Benčić

Trener: Vlado Milković

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Pobjedom 2:0 protiv posljednje momčadi lige iz Mača, igrači Stjepana Bašića praktički su osigurali ostanak u ligi, iako se to u našem nogometu nikad sa stopostotnom sigurnošću ne zna. Što se tiče zbivanja na terenu, domaćini su pokazali jasnu razliku u kvaliteti koju su „naplatili“ u svakom poluvremenu po jedan put. Do odmora u strijelce se upisao Salopek preciznim udarcem s ruba 16 – erca, dok je u nastavku prednost poduplao Brujić nakon nekoliko odbijanaca ispred gostujućeg vratara Hendije. Samoborci svoju sezonu u Hebrangovoj završavaju već ovaj vikend kada će ugostiti Udarnik iz Kurilovca.

Nakon 28. kola vodi Segesta s 64 boda, drugo je Dugo Selo s 52, dok je Samobor na šestom mjestu sa 44 boda.