Pomoćnici: Oslaković (Domaslovec) i Jankavić (Jagnjić Dol)

Strijelci: 0:1 Andabak(42), 0:2 Ovčarić(72)

SLOGA OREŠJE: Ilić, Kukolja, Brlečić, Kostić, Dančulović, Jež (od 84. Penezić), Barić, Ciglar, Horvatin (od 57. Filipović), Vučur, Petričko (od 60. Osmanović; od 67. Gudžević)

Trener: Vladimir Tuweg

BREGANA: Štibić, Lehpamer, Andabak, Ivandić (od 84. Štampek), Babojelić, Celizić (od 79. Grgat), Bugarski (od 62. Benković), Tančak, Stanec, Ovčarić (od 87. Biondić), Runtas (od 76. Škacan)

Trener: Damir Kovačić

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

S po jednim golom u svakom poluvremenu igrači Damira Kovačića apsolvirali su gostovanje u Orešju. Izjednačeni prvi dio gosti su dobili tek pred sam odlazak na odmor kada se u 16-ercu domaćina najbolje snašao Andabak. Početkom nastavka igrači Sloge u dva navrata opasno prijeti Štibiću, ali sve to prolazi bez promjene u rezultatu. Igrači Bregane trobod su potvrdili u 72. minuti kad Ovčarić izmiče pažnji domaće obrane i lagano poentira kraj nemoćnog Ilića.

Novaki – Zaprešić 1:3 (1:1)

Zaprešićani kući s tri boda

NOVAKI – Igralište u Novakima

Sudac: Kožul (Samobor)

Pomoćnici: Velić (Lug) i Bošnjaković (Kerestinec)

Strijelci: 0:1 D. Galjanić(4), 1:1 Alitović(44), 1:2 Gorjan(68), 1:3 M. Galjanić(86)

NOVAKI: Divković, Barbarić (od 77. Petković), Horvat, Fabek, Janjić, Gotal, Alitović, Rasi, Matijaščić, Brajković (od 65. Gestić), Vlašić

Trener: Ferdo Kamenčić

ZAPREŠIĆ: Pavličić, Brekalo, Fabek, J. Tkalčević, Habijan, M. Tkalčević (od 90. Cvitan), Gorjan, Pajić (od 83. Kartelo), Vrdoljak, M. Galjanić, D. Galjanić (od 85. Ban)

Trener: Mladen Martinko

Igrač utakmice: Marko Galjanić (Zaprešić)

U derbiju kola (šesta protiv četvrte momčadi) puno raspoloženiji gost iz Zaprešića. Već u 4. minuti Galjanić smiruje domaću publiku koja slavi pred sam odmor jer je precizan za 1:1 bio Alitović. U nastavku gosti su još dva puta poslali loptu Divkoviću iza leđa pa zasluženo slave. Prvo je Gorjan u 68. pogodio za 1:2, a pred sam kraj trobod Zaprešića cementira Galjanić.

Mladost (KD) - Rakitje 2:2 (0:0)

Pavić u 90. za bod

KRAJ DONJI – Igralište Bili brig

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Nežić(55), 2:0 Frkanec(73), 2:1 Barun(84), 2:2 Pavić(90)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, M. Frkanec, Cimprešak (od 71. I. Frkanec), Adamić, Štefanović, Juratović, Adamić, Marković, Hudina, Nežić (od 90. Kovačić), Gačarić (od 81. Cimprešak), Valenčak (od 71. Sutlar)

Trener: Ivica Valenčak

RAKITJE: F. Dorotić, Bešker, Prevendar, Petričko, K. Barun, L. Dorotić, Tušek (od 32. Sinković), Stanić (od 71. Varškić), M. Barun, Pavić, Jupić

Trener: Vladimir Gržan

Igrač utakmice: Pavić (Rakitje)

Momčadi iz sredine tablice podijelili su bodove usprkos tome što su domaćini 6 minuta prije kraja susreta imali prednost od 2:0. Nakon prvog dijela bez golova, početak nastavka donio je prednost mladostaša koji vode golom Nežića. Frkanec u 73. postavlja na 2:0 i tu se činilo da gostima nema spasa. No igrača Rakitja se ne predaju pa prvo Barun u 84. smanjuje na 2:1, a u zadnjim trenucima Pavić poravnava rezultat i donosi svojoj momčadi vrijedan bod.

Klokočevac - Sutla 0:5 (0:1)

Pregazili ih Zagorci

KLOKOČEVAC – Igralište Stjepan Celizić Bajdo

Sudac: Munić

Pomoćnici: Boščak (oba iz Bregane) i Boščak (Samobor)

Strijelci: 0:1 Šintić(37), 0:2 Gajser(51), 0:3 Hruševar(66), 0:4 Hruševar(72), 0:5 Marković(89)

KLOKOČEVAC: T. Kostelac, Prelec, Žibert (od 65. Galinec), Žabčić, Šaldić, Otmačić (od 46. Dubić), Novak, Skukan, Salopek, Beloša, Zeman

Trener: Damir Ivančić

SUTLA: Legan, Banovac (od 50. Olovec), Štih, Bršec (od 70. Boranić), Smolčić, Marković, Maričević (od 55. Hruševar), Rautek, Šintić, Gajser, Šikač

Trener: Dario Bršec

Igrač utakmice: Mladen Šikač (Sutla)

Nakon dobrih igara u posljednjih nekoliko kola, u Klokočevcu su se nadali bodovima protiv drugoplasirane Sutle, ali su nakon 90 minuta doživjeli težak poraz. Prvi dio završen je minimalnom prednošću gosta (strijelac Šintić), iako su domaćini u otvaranju susreta preko Beloše i Zemana opasno zaprijetili. U nastavku loše izdanje domće obrane iskoristili su Gajser i Marković po jednom te Hruševar dva puta pa na semaforu svijetli konačnih 0:5.

Dinamo (J) - Zrinski 1:1

Nakon 25. kola vodi BSK s 65 bodova, druga je Sutla s 54, Zrinski je peti sa 44, Novaki su šesti sa 40 bodova, Rakitje je deveto s 34, Bregana je deseta s 32, dok je Klokočevac na šesnaestom mjestu s 12 bodova.