Pomoćnici: Žiljak i Grubač (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Zeman(22), 2:0 Novak(35), 3:0 Šaldić(73), 3:1 Matko(81)

KLOKOČEVAC: T. Kostelac, Prelec, Žibert (od 84. I. Kostelac), Ivančić (od 61. Galinec), Žabčić, Otmačić (od 70. Šaldić), Novak, Skukan, Salopek, Oroz (od 66. Dubić), Zeman

Trener: Damir Ivančić

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk (od 27.Kegljević), Matulin (od 65. Makarun), Kelečić, Sirovica, Carin, B. Botički (od 46. Blažinčić), Bušić, Hasanović, Kegljević, Stunja (od 46. Z. Botički), Jakšić (od 60. Matko)

Igrač utakmice: Romeo Žibert (Klokočevac)

Lijep i efikasan nogomet Klokočevca donio je četvrtu prvenstvenu pobjedu nad „mladostašima“ iz Klinča Sela. Već u prvom dijelu domaćini bježe na dva gola prednosti egzekucijama Zemana (glavom nakon kornera) i Novaka (nogom na asistenciju Oroza). U drugom dijelu bude se i gosti, ali je Kostelac u dva navrata siguran pa se prednot Bijelih golubova ne smanjuje. U 73. Novak puca s distance, Kegljević brani, a na odbijenoj lopti najbrži je Šaldić za 3:0. Gosti do kraja susreta ipak postižu počasni gol, strijelac u 81. bio je zamjena Matko.

Rakitje – BSK 0:8 (0:0)

Držali se do finala

Sudac: Kožul

Pomoćnici: Noršić (oba iz Samobora) i Šoić (Galgovo)

Strijelci: 0:1 Ivanic(53 – 11m), 0:2 Ivanic(54), 0:3 Ivanic(56), 0:4 F. Barun(63), 0:5 Ivanic(70), 0:6 Ivanic(72), 0:7 F. Barun(77), 0:8 Pavić(85)

RAKITJE: Mesić, Prevendar, Dorotić, Pavlović, Nujić, M. Barun, Pavić, Tušek, Jupić, Bešker, Sinković

BSK: Habazin, Matić, Dujaković, F. Barun, Bjelobradić, Delač (od 64. Hranj), Ivanic (od 72. Rasi), Mujčin, Pavić, Ćorić, Mejdandžić

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Igor Ivanic (BSK)

Nakon prvih 45 minuta ništa nije upućivalo na krajnji krah domaćina. Rakićani su bili bolja momčad, a trebali su i povesti da je sudac Kožul pokazao na zasluženu bijelu točku. U nastavku druga priča, gosti do prednosti dolaze u 53. kad Ivanic pogađa s bijele točke. Nakon toga slijed raspad domaćina koji u slijedećih pola sata primaju čak 7 golova. Najraspucaniji u redovima lidera iz Brdovca bio je Ivanic s 5, a još je dva gola dodao Barun i jedan Pavić.

Mladost (L) – Novaki 4:1 (1:0)

Iznenadili ih dobrom igrom

LUKA – Igralište Mladosti

Sudac: Boščak

Pomoćnici: Munić (oba iz Bregane) i Oslački (Domaslovec)

Strijelci: 1:0 Pokupec(37), 2:0 Kleković(71), 2:1 Matijaščić(80), 3:1 Cvok(89), 4:1 Ružak(90)

MLADOST LUKA: Pilski, Ružak, Masnjak (od 90. Ostrež), Kahlina, Pokupec, Katić, Kleković (od 87. Cvok), Petek (od 83. Lež), Kompresak, Kajfež, Đurđević

Trener: Predrag Tresk

NOVAKI: Divković, Barbarić, G. Horvat, Fabek, Janjić, Gotal, Gestić (od 64. Brajković), Rasi, Matijaščić, Ladan, Vlašić

Igrač utakmice: Kristijan Pilski (Mladost)

Momčad iz Luke, koja stoluje u donjem dijelu tablice, iznenadila je u posljednje vrijeme dobre goste iz Novaka. Prvi dio protekao je u izjednačenoj borbi koju su u svoju korist pretvorili domaćini golom Pokupca nakon pola sata igre. U nastavku prvo Kleković dupla prednost „mladostaša“, da bi tračak nade gostima u 80. vratio Matijaščić golom za 2:1. Ipak, u zadnjim trenucima susreta Novaki su u želji za bodom zaboravili na obranu pa domaćini to kažnjavaju s dva kasna gola za visokih 4:1.

Zrinski – Krašić 4:0 (2:0)

Gosti bez šansi

FARKAŠEVEC – SC Zrinski

Sudac: Blažević (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Mihelčić(34), 2:0 D. Horvat(37), 3:0 Mihelčić(61 – 11m), 4:0 Žganjer(78)

ZRINSKI: Vitko, A. Horvat, Koletić (od 73. M. Horvat), Šicl, T. Vrančić, D. Vrančić, Mihelčić, Žganjer, Župančić (od 62. Draclin), Mataušić (od 50. Hainešek), D. Horvat

Trener: Dario Lujanac

KRAŠIĆ: Jagatić, Ilijanić, D. Tukić, Penić, Benković, Ćuk, Krnežić, M. Novosel, Cipurić, J. Tukić, K. Novosel

Trener: Mijo Novosel

Igrač utakmice: Valentino Mihelčić (Zrinski)

Igrači Krašića ni u jednom segmentu nogometne igre nisu mogli parirati domaćinu koji je upisao siguran trobod i time dobio samopouzdanje pred polufinalni kup susret s Stupnikom. Već u prvih 45. minuta sve je bilo riješeno u Farkaševcu. Mihelčić i Horvat iz igre pogađaju za 2:0, a u nastavku još jednom Mihelčić, ovaj put s bijele točke nakon što je sam bio zaustavljen, pogađa za 3:0. Točku na „i“ postavio je Žganjer bombom s 25 metara koja je završila u rašljama nemoćnog Lukića.

Sutla - Bregana 2:0 (1:0)

Teško protiv Zagoraca

KLJUČ BRDOVEČKI – Igralište Sutle

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Smolčić(14), 2:0 Maričvić(54)

SUTLA: Lukić, Banovac (od 74. Olovec), Stih, Bršec, Smolčić, Marković (od 70. Boranić), Leskovar (od 12. Rautek), Maričević (od 57. Hruševar), Šintić, Gaiser, Šikač

Trener: Tomislav Žitković

BREGANA: Štibić, Lehpamer, Andabak, Babojelić, Celizić (od 74. Grgat), Kasalo, Ćosić (od 65. Ivandić), Benković (od 55. Ovčarić), Tančak, Stanec (od 90. Horvat), Runtas (od 77. Ivandić)

Igrač utakmice: Veno Smolčić (Sutla)

Gosti iz Bregane ništa nisu mogli protiv domaćina koji drži drugo mjesto na tablici i koji teško gubi bodoe pred domaćim navijačima. Prvi put su gosti kapitulirali u 14. minuti kada je precizan bio Smolčić. U nastavak susreta ušlo s istim rezultatom da bi početkom istog pobjedu domaćina potvrdio Maričević golom za krajnjih 2:0.

Nakon 24 kola vodi BSK sa62 boda, druga je Sutla s 51, Zrinski je četvrti sa 43, Novaki su šesti sa 40 bodova, Rakitje je deveto s 33, Bregana je deseta s 29, dok je Klokočevac na šesnaestom mjestu s 15 bodova.