KOŠARKA - JUNIORI – 1. HRL – 12. kolo Samobor – Zabok 112:71 (58:32)

Razbili ih već na početku

SAMOBOR: Imbert 11, Vranić 27, Mandalinić 6, Sladić, Dragozet 11, Levanić 21, Šuvaković 4, Erbežnik 3, Smolčić 18, Belamarić 10, Čižmešija 1; Trener: Josip Vlah

ZABOK: Đurkan 25, Sinković 5, Prodanović 11, Herceg, Bašić 5, Tumpa, Visinski 18, Tuđen, Fiket, Čukman 7; Trener: B. Sadaić

U dvanaestom kolu 1. HRL juniora Samoborci su na domaćem terenu uvjerljivo svladali ekipu Zaboka s rezultatom 112:71. Već u prvih 5 minuta prva petorka Samoboraca ostvaruje dvadesetak koševa prednosti te domaći trener Josip Vlah pošteđuje goste katastrofe ubacujući drugu petorku, s kojom gosti igraju koliko-toliko ravnopravno. Na kraju "stotka" Samoboraca i zaslužena pobjeda.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Vranić s 27, Levanić s 21 i Smolčić s 18 koševa.

Kod Zaboka najučinkovitiji je bio Đurkan s 25 koševa.

KOŠARKA - KADETI – 1. HRL – 14. kolo Samobor – Petrinja 77:38 (38:17)

Maksimalnim angažmanom do pobjede

SAMOBOR: Srabotnak 7, Belamarić 16, Čižmešija 10, Sladić 17, Skok 13, Erbežnik 4, Komerički 5, Antunović 5; Trener: Marin Sedlar.

PETRINJA: Mitar, Vadić 3, Križanović 5, Barut 6, Aščić, Bogdanić, Tomušić 18, Dragaš 6; Trener: M. Tomušić.

U 14 kolu 1. HRL kadeta Samoborci su na domaćem terenu uvjerljivo svladali ekipu Petrinje s rezultatom 77:38. Kadeti Samobora ušli su u utakmicu maksimalno angažirani u obrani i kad im je uz to krenuo šut Petrinjcima više nije bilo spasa do uvjerljivog poraza.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošču Sladić s 17, Belamarić s 16 i Skok s 13 koševa.

Kod Petrinje najbolji je bio Tomušić s 18 koševa.

KOŠARKA - MLAĐI KADETI – 1. HRL - 3. kolo Cedevita – Samobor 68:40 (31:24)

Razbili nos i pobijedili

SAMOBOR: Alilović 2, Crnić 2, Čakanić, Škiljan, Jelić, Tišma, Golić, Živković 4, Matijaščić 23, Kupres 5, Antolović, Iviček 4; Trener: Mirko Mandalinić

CEDEVITA: Zelić 8, Milaković, Blažević 2, Došen 2, Ivanković 4, Polak, Mihalić 12, Jacović 7, Grgić, Valenčak 12, Rudeš 3, Dorotić 18; Trener: S. Mesić

U 3 kolu 1. HRL mlađih kadeta Samoborci su na gostujućem terenu izgubili od ekipe Cedevite s rezultatom 68:40. Prvo poluvrijeme Samoborci su se ravnopravno suprostavili ekipi Cedevite u kojem je briljirao Samoborac Matijaščić sa 17 ubačenih koševa. Međutim, odmah početkom drugog poluvremena Cedevitaši razbijaju nos Matijaščiću, kojem je trebala cijela četvrtina da sanira ozljedu, što koriste domaćini te obezglavljene i uplašene Samoborce pune koševima za veliko vodstvo. U zadnjoj četvrtini ponovo igra Matijaščić, ali bilo je prekasno za neki veći preokret tako da domaćini zasluženo slave.

Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Matijaščić s 23 koša, a kod Cedevite Dorotić s 18 koševa.

KOŠARKA - SENIORI – A2 LIGA – 18. kolo Samobor – Bosco 78:73 (42:38)

Raspali se, pa se vratili

SAMOBOR: Tušek 15, Ribarić 3, Gionechetti 6, Levanić B. 9, Hrvoj 10, Vranić, Levanić M. 14, Vitković, Han, Tomić 11, Vlaić, Zadro 10; Trener: Milan Ličina

BOSCO: Reljanović 15, Papak 25, Kuga, Mrkić 4, Jularić, Čar 2, Banić, Šuica 11, Livaić 8, Bubalo 8, Markota, Gajski; Trener: B. Barbić

Košarkaši Samobora u 18. kolu A2 lige seniora ostvarili su četvrtu pobjedu u nizu, pobijedivši na domaćem terenu ekipu Bosca iz Zagreba s rezultatom 78:73. Samoborci su odlično ušli u utakmicu te nakon 5 minuta imaju visoku prednost od 18:3. Tada ulaze u igru zamjene, igra Samoboraca se raspada i polovicom druge četvrtine gosti dolaze do prvog vodstva od koša razlike. U samom finišu prvog poluvremena Samoborci ostvaruju 4 koša prednosti. Drugo poluvrijeme Samoborci ponovno igraju odlično i početkom zadnje četvrtine imaju najveću prednost na utakmici od 16 koševa 66:50. Gosti se ne mire s porazom te preko pucački raspoloženih bekova Reljanovića i Papka serijom trica dvije minute prije kraja utakmice dolaze na samo 3 koša zaostatka 74:71 i tada forsiraju prekršaje koje Samoborci pogađaju tek 3 od 14 pokušaja, ali na svoju sreću dobro odigravaju obranu i tako spašavaju zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošču Tušek s 15 i Matej Levanić sa 14 koševa.

Kod Bosca najučinkovitiji su bili Papak s 25 i Reljanović s 15 koševa.

KOŠARKA - VETERANI - 1. ŽUPANIJSKA LIGA - 8. kolo Multi Agram – Samobor 60:62 (24:28)

Zasluženo do pobjede

SAMOBOR: Antunović, Moćan 8, Klupač 12, Zadro 10, Džimbeg, Sedlar 5, Golić, Škiljan, Mustafić 6, Pavšek 14, Župančić 7; Trener: Mirko Mandalinić

MULTI AGRAM: Pjanić 9, Maurović 7, Škorić 7, Sedmak, Sljepčević, Čadež, Bičvić 3, Sladoljev, Janković, Landek 4, Makovac 4, Marić 20, Ličina 6; Trener: Jura Barišić

Veterani Samobora u 8. kolu lige na gostujućem terenu svladali su ekipu Multi Agrama iz Zagreba rezultatom 60:62. Tri četvrtine igrala se čvrsta i zanimljiva košarka koš na koš. Početkom zadnje četvrtine Samoborci su povezali nekoliko trica i dvica i odlaze na najveće vodstvo na utakmici od 11 koševa prednosti 56:45. Međutim, do kraja utakmice ostalo je još puno minuta, domaćini stišću u obrani, te u rovovskoj borbi na obje strane uspijevaju u samoj završnici smanjiti na samo dva koša zaostatka. Tada, srećom za Samoborce, promašuju čisti zicer za produžetak i pobjeda zasluženo odlazi Samoborcima.

Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Pavšek sa 14 i Klupač s 12 koševa.

Kod Multi Agrama prva violina je bio Marić s 20 ubačenih koševa.