KOŠARKA - JUNIORI – 1. HRL – 11. kolo Dubrava – Samobor 95:64 (53:30)

Premlako u obrani

Dubrava: Pešut 10, Nimac Bjelanović 6, D.Barac 9, M.Barac 3, Raguž 27, Klišanin, Šimović 36, Šegota 2, Petrović 2, Miter; Trener: I. Lozanić

Samobor: Imbert 10, Vranić 25, Mandalinić 8, Levanić 9, Šuvaković I. 2, Erbežnik, Dragozet 4, Šuvaković K. 2, Smolčić 4; Trener: J. Vlah

Juniori Dubrave su uvjerljivom domaćom pobjedom protiv Samobora 95:64 i definitivno potvrdili nastup na poluzavršnom turniru prvenstva Hrvatske. U susretu u kojem su Samoborci odigrali više nego mlako u obrani, Dubrava je na startu povela 10:3, a već na poluvremenu imala 23 razlike. U drugom poluvremenu Samoborci ostaju bez snage za preokret.

Kod Dubrave Šimović je ubacio 36 koševa, a Raguž 27, dok je kod Samobora Vranić bio najefikasniji s 25 koševa.

KOŠARKA - MLAĐI KADETI – 1. HRL - 2. kolo Samobor – Cibona 54:134 (22:63)

Teško stradali od jačih

SAMOBOR: Alilović 2, Crnić, Čakanić 2, Škiljan 4, Jelić, Tišma 2, Golić 4, Živković 17, Matijaščić 10, Kupres 2, Antolović 1, Iviček 10; Trener: Mirko Mandalinić

CIBONA: Nikić 15, Janković 8, Matanović 18, Horčička 6, Jarnjak 6, Jularić 41, Montana 21, Nakić 3, Bistrović, Brzović 16; Trener: Dulibić

U 2. kolu 1. HRL mlađih kadeta Samoborci su na domaćem terenu teškog stradali od jake ekipe Cibone s rezultatom 54:134. Nakon kakve-takve prve četvrtine, u drugoj Cibonaši pogađaju 43 koša i odlaze na 40 koševa prednosti, a u nastavku i duplaju prednost za uvjerljivu pobjedu.

Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Živković s 17 koševa.

Kod Cibone najučinkovitiji je bio Jularić, veliko pojačanje iz Vrbovca, s 41 košem.

KOŠARKA - MLAĐI KADETI – 2. HRL - 2. kolo Samobor II – Dugo Selo 44:74 (26:39)

Morali priznati poraz

SAMOBOR II: Stanić 8, Kontak 3, Kupres A., Ivetta 3, Bedeniković, Mužević, Kupres D., Benda, Jelić 6, Lopac 6, Crnić 14, Lindić 4; Trener: Mirko Mandalinić

DUGO SELO: Domgjonaj 2, Geri 6, Zanki 8, Maduna 11, Rožić 14, Meštrić 13, Mamić, Sesar 12, Vuksan, Piljić 8; Trener: Režek

U 2. kolu 2. HRL mlađih kadeta druga ekipa Samobora izgubila je na domaćem terenu od ekipe Dugog Sela rezultatom 44:74. Mladi Samoborci prvo poluvrijeme držali su se dobro, ali drugo poluvrijeme morali su priznati poraz protiv bolje i dosta starije gostujuće ekipe.

Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Crnić sa 14 koševa, a kod Dugog Sela Rožić sa 14 koševa.