KOŠARKA - JUNIORI - 1. HRL - 7. kolo Maksimir – Samobor 72:78 (28:34, 65:65)

U produžetku je najslađe

SAMOBOR: Imbert 20, Vranić 13, Mandalinić, Šuvaković K., Levanić 9, Šuvaković I. 5, Erbežnik, Smolčić 29, Boras, Dragozet 2. Trener: Josip Vlah

MAKSIMIR: Poljak, Mašić 29, Šerić 2, Čalić 20, Mioć 5, Džapo, Sokolić, Krljan 10, Grgurić 6, Papišta, Meštrović, Lažeta. Trener: Sambolić

U sedmom kolu 1. HRL juniora Samoborci su tek u produžetku došli do vrijedne pobjede, pobijedivši ekipu Maksimira iz Zagreba rezultatom 72:78. U vrlo teškoj, rovovskoj borbi Samoborci su do poluvremena stekli 6 koševa prednosti koje brane do posljednje minute, kada domaćini posljednjim snagama u dramatičnoj završnici sa 6 ubačenih koševa uspijevaju izboriti produžetak. U produžetku puno smireniji Samoborci odmah vraćaju prednost od 6 koševa te na kraju ostvaruju zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca najučinkovitije su odigrali Smolčić s 29, Imbert s 20 i Vranić s 13 koševa.

Kod Maksimira najučinkovitiji su bili Mašić s 29 i Čalić s 20 koševa.