NOGOMET - 3. HNL središte - 12. kolo Samobor – Trešnjevka 5:0 (2:0)

Konačno zadovoljni

Sudac: Jelić (Zagreb)

Pomoćnici: Nežić i Hendak (oba iz Vrbovca)

Strijelci: 1:0 Ivičić(11), 2:0 Ivičić(13 – 11m), 3:0 Brujić(48), 4:0 Novoselec(61), 5:0 Brujić(90)

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Novoselec, Škvorc (od 46. Magdić), Ivkovčić, Stošić (od 75. Lončar), Tominac, Ivičić, Čordaš (od 46. Tominac), Brujić, Kotarski (od 80. Brdarić)

TREŠNJEVKA: Mikinac, Grubešić, Sumić, Jarić, Lekaj, Ivanušić, Šarić (od 64. Menalo), Zotman (od 30. Trgovčević), Mrzljak, Matić, Kostić (od 77. Kipre)

Trener: Fabijan Komljenović

Crveni karton: Jarić(68)

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Najuvjerljivijom pobjedom ove sezone i solidnom igrom Samoborci su zadovoljili 100–tinjak gledatelja u Hebrangovoj ulici. Gosti, koji su u prošlim susretima pobjeđivali, očito su u dobrom trenu za Samobor ispali iz forme. Domaćini su već u prvih 15 minuta trasirali put ka pobjedi. Nakon pauze od jednog kola, Tomislav Ivičić se već u 11. minuti prvi put upisuje u listu strijelaca odmjerenim udarcem s ruba 16 metara. Koju minutu kasnije Ivičić s bijele točke postiže svoj drugi gol nakon što je Mikinac sapleo Brujića u prodoru prema golu. Drugi dio igrači Stjepana Bašića otvaraju novim golom, ovog puta glavom nakon kornera je precizan defenzivac Novoselec. Gosti potpuno bezopasni, u 90 minuta samo su 2 puta odapeli prema Bašiću. "Točke na i" stavio je Brujić s dva gola, zasluživši epitet igrača utakmice. Prvi je postigao prebacivši gostujuću "jedinicu", dok je u 90. preciznim udarcem završio lijepi solo prodor kroz obranu Trešnjevke.

Nakon 12. kola vode Trnje i Segesta s 28 bodova, Vrapče je treće s 27, dok je Samobor na trinaestom mjestu s 13 bodova.