Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Dekalić Kos (Samobor)

Strijelci: 0:1 Draclin(3), 0:2 Bošnjak(17), 0:3 Bošnjak(50), 1:3 Matijaščić(62)

NOVAKI: Rebrović, Fabek, Genus, Janjić, Gotal (od 61. H. Petković), Barbarić (od 46. Alitović), Vlašić, Rasi, Matijaščić, Letinčić (od 46. Gestić), Marković (od 46. Barač)

Trener: Hrvoje Petković

ZRINSKI: Vitko, A. Horvat, Ištuk, Vrančić, Bošnjak (od 70. M. Horvat), Ramić, Žganjer (od 88. Kovačević), Murić (od 81. Mihelčić), Draclin (od 85. Župančić), Hainešek (od 77. Mataušić), Šicl

Igrač utakmice: Mario Bošnjak (Zrinski)

Nakon kiksa u prošlom kolu, igrači Zrinskog su se u Novakima vratili na pobjednički kolosjek. Već u 3. minuti Draclin pogađa za 0:1, da bi 15 – ak minuta kasnije drugu pravu šansu za goste u 0:2 pretvorio Bošnjak. Domaćini su u nastavku promijenili tri igrača pa su u 62. postigli počasni gol. Prije toga, u 50., Bošnjak je svojim drugim golom potvrdio osmu prvenstvenu pobjedu farkaševčana.

Krašić - Rakitje 3:3 (1:0)

Uporni gosti uzeli bod

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Tiljak (Zagreb)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Benković(32), 2:0 Benković(46), 2:1 Ačkar(51), 3:1 Demić(54), 3:2 Pavić(57 – 11m), 3:3 Bakić(85)

KRAŠIĆ: Jagatić, Penić (od 69. Zoretić), Kru. Novosel, Ferenčić, Tuček, Kosić, Cipurić (od 74. Tukić), Butalija (od 84. Dejanović), Benković, Demić, Mih. Novosel

Trener: Nikola Zrinjski

RAKITJE: F. Dorotić, Hlevnjak (od 44. Bakić), Prevendar, L. Dorotić (od 63. Barun), Golub, Pavlović, Sinković (od Baksa), Stanić, Pavić, Ačkar (od 81. Brekalo), Ivanović

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Dario Demić (Krašić)

Zanimljiva utakmica u Krašiću sa 6 golova i krajnjom podjelom bodova. Domaćine je do dva gola prednosti doveo Benković, da bi u 51. minuti za 2:1 prvi put mrežu Jagatića zatresao Ačkar. Samo tri minute kasnije domaćini ponovno odlaze na 2 razlike (Demić), ali su se uporni gosti do zadnjeg sučeva zvižduka uspijeli izboriti za bod. Za 3:2 je bijele točke bio precizan Pavić, dok na krajnjih 3:3 postavlja Bakić pet minuta prije kraja sureta.

Klokočevac – Mladost (L) 0:1 (0:1)

Na kraju ni bod

Sudac: Jurinić (Samobor)

Pomoćnici: Jankavić (Jagnjić Dol) i Oslaković (Domaslovec)

Strijelci: 0:1 Vrhovec(80)

KLOKOČEVAC: Lalić, Skukan, Kižlin, Šaldić (od 85. Žibert), Ivančić (od 35. Runac), Dubić (od Otmačić), Salopek, Oroz, Erceg, Žabčić, Beloša (od 66. Bašić)

Trener: Mislav Žabčić

MLADOST LUKA: Masnjak, Balija, Stiperski, Kahlina, Katić, Pirički, Lojen (od 90. Ostrež), Kajfeš, Pokupec (od 87. Kralj), Vrhovec, Kompresak

Trener: Predrag Tresk

Crveni karton: Kompresak (60)

Igrač utakmice: Mladen Vrhovec (Mladost)

U susretu momčadi s dna tablice Klokočevac nije uspio doći niti do boda. Prvi dio završio je početnim rezultatom iako su domaćini bili bliže golu, ali Oroz ne realizira suituaciju 1 na 1 s golmanom Masnjakom. U nastavku gosti nakon sata igre ostaju s igračem manje, ali ih nije smetalo da budu bolja momčad do kraja susreta. Stvarali su prilike pred golom Lalića i jednu takvu su iskoristili. U 80. iz „slobodnjaka“ precizno je odapeo Vrhovec i lopta se zakotrljala u mreži. Klokočevac je do kraja susreta imao i (sumljiv) jedanaesterac, ali su i to domaćini uspjeli uprskati – Salopek je poslao loptu visoko preko gola.

BSK - Bregana 2:0 (1:0)

Ni boda iz Brdovca

BRDOVEC – Igralište BSK - a

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Čunović (Gornja Zdenčina) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Ivanic(6), 2:0 Ivanković(72)

BSK BRDOVEC: Habazin, Dujaković, Zovko (od 77. Hrnja), Bjelobradić, Delač (od 60. Matić), Ivanic (od 80. Rasi), Šušak (od 60. Hramina), Mujčin, Ivanković, Mejdandžić (od 85. Pavić), Stipković

Trener: Davor Debogović

BREGANA: Divković, Babojelić, Celizić (od 46. Sodič), Andabak, Horvat, Škvorc (od 77. Lehpamer), Tančak (od 72. Ivandić), Povh (od 72. Benković), Stanec, Ladan, Ovčarić (od 46. Runtas)

Igrač utakmice: Tomislav Ivanković (BSK)

Lider lige je i protiv Bregane nastavio pobjednički niz. Rutinska pobjeda brdovčana s po jednim golom u svakom poluvremenu. Ivanic je već u šestoj završio lijepu akciju suigrača za ranu prednost domaćina. Do 73. minute igrači BSK–a imali su niz prilika, ali je tek Ivanković potvrdio pobjedu. Od gostiju ponovno skoro pa ništa pa se osim poraza ne može ništa drugo ni očekivati.

Nakon 11. kola vode BSK i Sutla s 28 bodova, treći je Zrinski s 25, Novaki i Rakitje su sedmi i osmi sa po 17 bodova, Bregana je četrnaesta s 8, dok je Klokočevac na šesnaestom mjestu s 2 boda.