KRAJ DONJI – SRC Bili brig

Gledatelja 150

Sudac: Jakovina

Pomoćnici: Grubač (oba iz Zaprešića) i Rukšač (Jakovlje)

Strijelci: 1:0 A. Ištuk(14), 1:1 Matijaščić(32), 1:2 Matijaščić(34), 2:2 Hruševar(37), 3:2 I. Ištuk(40), 3:3 Vlašić(45), 3:4 Vlašić(48), 3:5 Vlašić(82)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Gajser, Juratovac, Gačarić (od 46. Štefanović), Bura, H. Ištuk, Valek (od 69. Bistrički), I. Ištuk, Petić (od 46. Marković), A. Ištuk, Hruševar

Trener: Branko Debogović

NOVAKI: Rebrović, Genus (od 61. Avsec), Marković (od 86. Petković), Janjić, Barbarić, Fabek, Rasi, Vlašić, Matijaščić (od 89. Borić), Gotal, Softić (od 58. Alitović)

Trener: Tomislav Matek

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Novaki)

Efikasan susret u Kraju Donjem koji je nakon 90 minuta pripao gostima. Rezultat prvog dijela bio je 3:3, a za održavanje priključka s raspoloženim domaćinom najzaslužnji su Matijaščić s 2 i Vlašić s 1 golom. U nastavku je sve konce u svoje ruke uzeo prije spomenuti Vlašić te s još dva gola (ukupno hat – trick, odnosno već 4. u sezoni) zapečatio sudbinu mladostaša.

Sloga Suza - Klokočevac 4:3 (0:2)

Gosti pustili suzu

OREŠJE – ŠC Orešje

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča Sela) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Bašić(19), 0:2 Bašić(34), 1:2 Brkić(55), 2:2 Klarić(60), 3:2 Ćoso(63), 3:3 M. Žabčić(72), 4:3 Rešetar(90)

SLOGA SUZA: Ilić, Brkić (od 79. Rešetar), Tkalčević, Dančulović, Šoštarić, Pušelj, Osmanović (od 46. Boc), Klarić, Kokot, Horvatin (od 46. Antunović), Sapanjoš (od 46. Ćoso)

Trener: Mladen Oršiček

KLOKOČEVAC: Lalić, Skukan, Kižlin, Žibert (od 46. Kušter), Ivančić (od 71. Penić), Kovačić, Oroz, Bašić (od 58. Tilić), Žabčić (od 82. Radulović), Galinec (od 87. Razvalić), Beloša

Trener: Mislav Žabčić

Crveni karton: Tkalčević(63)

Igrač utakmice: Tin Pušelj (Sloga)

Susret pun preokreta odigrali su Sloga i Klokočevec. Gosti su nakon pola sata imali komfornu situaciju s dva gola viška (oba puta strijelac Bašić). No, u nastavku raspad sistema u obrani Klokočevca – domaćini u razmaku od 8 minuta (od 55. do 63.) postižu tri gola i dolaze u rezultatsku prednost. Gosti dvadesetak minuta prije kraja dolaze do zraka golom Žabčića, ali u 90. pada rezultatska odluka – Rešetar preciznim udarcem šalje loptu iza Lalića za slavlje 100 – tinjak navijača.

Bregana – Mladost (L) 3:1 (0:1)

Sve dobro u drugom

BREGANA - Igralište Grabice

Gledatelja 80

Sudac: Golub (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Čunović (G. Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Kajfež(30), 1:1 Runtas(70), 2:1 Sodič(80), 3:1 Vrhovec(90 - ag)

BREGANA: Divković, Ovčarić, Andabak, Horvat, Tančak, Povh, Kasalo (od 60. Runtas), Stanec (od 32. Ladan), Sodič (od 89. Lehpamer), Ćosić (od 70. Bugarski), Škvorc

Trener: Vladimir Tuweg

MLADOST LUKA: Gelo, Katić (od 20. Masnjak), Skender, Kahlina (od 46. Kleković), Đurinski, Pirički, Barišić, Kajfež, Vrhovec, Kompresak, Pepek

Trener: Predrag Tresk

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

Prvih 45 minuta domaćini trebaju što prije zaboraviti, što zbog negledljive igre, što zbog minusa od jednog gola. Kod 0:1 u 30. minuti kumovao je i domaći vratar Divković kojem je udarac Kajfeža prošao kroz ruke. U nastavku druga priča. U 70. minuti Ovčarić probija bok, a njegov ubačaj u 1:1 pretvara Runtas. Deset minuta kasnije rezultatski preokret – Sodič je precizan s ruba 16 – erca za 2:1. U zadnjim minutama gosti su si sami zapečatili poraz autogolom Vrhovca (skrenuo udarac Ladana).

Rakitje – Zrinski 2:0 (0:0)

Dugo ih lomili

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Jukić (Zaprešić)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Marčetić (Zagreb)

Strijelci: 1:0 K. Barun(78), 2:0 Stanić(80 – 11m)

RAKITJE: Dorotić, Hlevnjak, Prevendar, Golub, K. Barun, Jupić (od 81. Sinković), Ačkar (od 61. Pavlović), M. Barun, Brekalo (od 86. Briševac), Stanić, L. Dorotić

Trener: Krešimir Barun

ZRINSKI: Vitko, Šicl, Koletić (od 82. Ištuk), Vrančić, Bošnjak, Žganjer, Mihelčić (od 61. D. Horvat), Murić (od 46. A. Horvat), Župančić (od 46. M. Horvat), Kovačević, Hainešek

Trener: Denis Murić

Igrač utakmice: Tomislav Stanić (Rakitje)

U prvih 45 minuta jedina prava prilika i to ona gostujuća, ali Dorotić brani opasan udarac iz „slobodnjaka“. U nastavku domaćini dugo lome gosta da bi u zadnjih 10 minuta dva puta tresli mrežu Vitka. Prvo je Barun u 78. pogodio za 1:0, da bi samo dvije minute kasnije igrač susreta Stanić s bijele točke potvrdio drugu prvenstvenu pobjedu Rakitju.

Nakon trećeg kola vodi BSK s 9 bodova, druga je Sava (D) sa 7, koliko imaju i četvrto Rakitje i peta Bregana, Novaki su sedmi sa 6 bodova, Zrinski je devetom mjestu sa 4, dok je Klokočevac na četrnaestom mjestu s 1 bodom.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 3. kolo

Vatrogasac (Z) - Sava 3:2 (2:1)

Izgubili iz penala

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Sudac: Miličević (Velika Gorica)

Pomoćnici: Antunović i Kovač

Strijelci: 1:0 Šekrst(8), 2:0 Cingulin(25), 2:1 F. Kostanjski(41), 2:2 Drenški(76 – 11m), 3:2 Šekrst(81 – 11m)

VATROGASAC: Galić, Cvetković, Remenar (od 90. Marić), Pažin, Ostojić, N. Prskalo (od 46. Đurđević), A. Prskalo, Šekrst, Sastić (od 66. Horvat), Merkl, Cingulin (od 57. Samardžija)

Trener: Marijan Pažin

SAVA: Slavujević, Drenški, Filipović (od 46. Golubić), Rogić, Kočnar (od 72. Klobučar), Martinčević, F. Kostanjski, Golemović, M. Kostanjski, Čakanić, Gavran (od 49. M. Matošević)

Trener: Robert Regvar

Crveni karton: Drenški(86)

Igrač utakmice: Dominik Šekrst (Vatrogasac)

Zanimljiv susret u Zdencima u kojem su se gosti vratili iz minusa od dva gola da bi na kraju ipak teren napustili praznih ruku. Domaćini dobro otvaraju utakmicu pa nakon 25 minuta vode 2:0 golovima Šekrsta i Cingulina. Strmčani do poluvremena dolaze na „minus 1“ golom Kostanjskog (41. minuta). U nastavku mreže miruju sve do 76. minute kada Drenški s bijele točke poravnava rezultat. No, samo 5 minuta kasnije sudac Miličević pokazuje i na kreč za domaćine pa Šekrst još jednom šalje loptu iza Slavujevaća za domaće slavlje.

TOP – Gradići 1:3 (0:0)

Gosti zasluženo do tri boda

Sudac: Grdaković (Zdenčina)

Pomoćnici: Lafter (Novo selo Okićko) i Jovančević (Mićevec)

Strijelci: 0:1 Gale(47), 0:2 Gale(50 – 11m), 1:2 Perić(56), 1:3 Kadoić(82)

TOP: Pipić, Lisec, Hodak (od 67. Vukas), Fabek (od 52. Parlov), Novak, Hržić, Žimbrek (od 52. Matko), Klingor, I. Meglajec, Pejić (od 76. Rogić), Šolčić (od 52. Perić)

Trener: Darko Bogadi

GRADIĆI: Iveljić, Kitanović (od 75. Šunić), Fridrih, Curić (od 46. Miloš), Budimir, Hale, Hrženjak (od 46. Šimunović), Pavlica (od 8. Mešić), Šandor (od 55. Kadoić), Cindrić, Butković

Trener: Davor Modlic

Igrač utakmice: Tomislav Gale (Gradići)

Borbeni gosti zasluženo odnose sve bodove iz Kerestinca. Prava uzbuđenja dolaze u nastavku susreta pa tako Gale pogađa za 0:1 u 47. minuti. Samo tri minute kasnije isti se igrač iz dvojbenog jedanaesterca još jednom upisujeu listu strijelaca. Domaćine u život vraća gol Perića i to samo nakon četiri minute igre (zamijenio Šolčića u 52). Nakon postignutog gola kerestinčani su imali još nekoliko izglednih prilika za poravnanje rezultata, ali do drugog gola nisu došli. Igrači Gradića trobod su potvrdili golom Kadoića iz 82. minute.

Nakon trećeg kola vodi Polet (B) s 9 bodova, drugi je Dinamo Hidrel sa 7, Sava (S) je osma sa 4, dok je TOP na dvanaestom mjestu s 3 boda.