Kad je krenulo, nije htjelo stati

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Jerbić (Velika Mlaka)

Pomoćnici: Mihalj (Zagreb) i Boban (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Kostanjski(43), 2:0 J. Matošević(50), 3:0 Čakanić(53), 4:0 Kočnar(63), 5:0 Budinski(68 – ag), 6:0 M. Matošević(79)

SAVA: Slavujević, Drenški, Filipović, Rogić, Kočnar, J. Matošević, (od 66. Klobučar), Kostanjski (od 72. I. Golubović), Ovčariček (od 32. Golemović), Radulj (od 46. Martinčević), Čakanić, Gavran

Trener: Robert Regvar

RUGVICA: Petričević, Filipović (od 46. Begović), Barberić, Budinski, Sušić (od 46. Vukoje), Pintar, Marić, Glavić (od 46. Majić), Tulić, Vranek (od 86. Bertina), Grgošić (od 47. Kovaček)

Trener: Nenad Pavičić

Igrač utakmice: Bernardo Kočnar (Sava)

Potpuna dominacija Save nad Rugvicom rezultirala je s konačnih 6:0. U prvom dijelu samo jedan pogodak u mreži Petričevića i to onaj Kostanjskog. U nastavku efikasnost domaće navale rapidno raste pa u razmaku od 50. do 79. minute postižu 5 golova. Strijelci su se ravnopravno rasporedili pa nitko nije postigao više od jednog, a jednom je u svoju mrežu pogodio Budinski.

Polet (B) - TOP 3:0 (1:0)

Dotukao ih Mesić

BUŠEVEC – SRC Zvrnik

Sudac: Kakša (Bistra)

Strijelci: 1:0 Zlodi(17), 2:0 Mesić(84), 3:0 Mesić(88)

POLET BUŠEVEC: Bradić, Stuparić, Vidak (od 78. Tičarić), Kovačević, V. Zlodi, Sučić (od 55. Debijađi), Katulić (od 24. Mesić), Prelec, Malbaša (od 61. Sabljo), Rožić, Lovrić (od 67. Bobesić)

Trener: Zoran Tomčić

TOP: Pipić, Vukas (od 86. Jakopec), Hržić (od 78. Solčić), Fabek, Klingor, Novak, Lisec, Pejić, Perić (od 54. Meglajec), Žimberk (od 63. Matko), Hodak (od 59. Parlov)

Trener: Darko Bogadi

Igrač utakmice: Mesić (Polet)

Nakon uvjerljivih 3:0 u prvom kolu, istim rezultatom igrači TOP – a u drugom su izgubili. Na poluvrijeme se otišlo minimalnom prednošću domaćina koje je do 1:0 doveo Zlodi. Gosti u nastavku pokušavaju doći do izjednačenja, ali domaća obrana na čelu s Bradićem im to ne dopušta. Buševljani prelamaju susret u zadnjih 5 minuta s 2 gola (oba Mesić) pa nakon drugog kola zasluženo zauzimaju prvo mjesto sa 100 % – tnim učinkom.

Nakon drugog kola vodi Polet (B) sa 6 bodova, druga je Sava (S) sa 4, dok je TOP na jedanestom mjestu s 3 boda.