Pomoćnici: Mihalj (Zagreb) i Malkoč (Lukavec)

Strijelci: 1:0 Mesić(48), 2:0 Rožić(50)

POLET BUŠEVEC: Domitrović, Sabljo (od 56. Tičarić), Stuparić (od 56. Sovina), Vidak, V. Kovačević, Iličić, Barišić (od 46. M. Kovačević), Bobesić (od 46. Mesić), Malbaša (od 13. Sučić), I. Rožić, Lovrić

Trener: Zoran Tomčić

TOP: Pipić, Popović, Maglica, Klingor, Vratarić, Hržić, Meglajec, Perić, Radman, Jordan

Trener: Darko Bogadi

Igrač utakmice: Igor Rožić (Polet)

Derbi kola koji to nije bio. Gosti su na noge vodećeg Poleta došli samo s 10 igrača(?!), a niti natjecateljski naboj nije bio na na potrebnoj razini. Domaćini su tek u nastavku postigli 2 gola kojim su povećali bodovnu prednostnad drugoplasiranom Savom. Mesić je u 48. minuti, samo 2 minute nakon što je ušao u igru, glavom pogodio za 1:0, a samo dvije minute kasnije odbijanac nakon prečke Rožić posprema iza Pipića za konačnih 2:0.

Nakon 29. kola vodi Polet (B) sa 78 bodova, dok je TOP na trećem mjestu s 53.