Pomoćnici: Borojević i Repić (svi iz Kutine)

Strijelci: 0:1 Nikolić(42 – ag), 1:1 Turkman(50)

LEKENIK: Kovačić, Nikolić, Baća, Ferenčak (od 55. Oštrić), Čondrić, Komšić (od 15. Majstorović), Turkman, Marjanović, Rajić, Špišić, Gregurić

Trener: Ivica Vidović

SAMOBOR: Bašić, Rubinić, Pavlović, Salopek, Ivkovčić, Hainešek, Horvat, Čordaš, Brujić, Kotarski, Domjančić

Trener: Stjepan Čodraš

Igrač utakmice: Dario Turkman (Lekenik)

Vrijedan bod Samobora ostvaren u derbiju kola kod vodećeg Lekenika. Domaćini su dominirali prvih 45 minuta, a gosti su najozbiljnije priprijetili udarcem Horvata koji je okrznuo okvir vrata Lekenika. U 42. minuti Samobor ni kriv ni dužan u vodstvu: defenzivac Nikolić vraća loptu Kovačiću, a on ju je u stilu Robinsona promašio pa na semaforu svijetli 0:1. Radost gostiju kratkog je vijeka: u 5. minuti drugog dijela najprisebniji u gužvi pred Bašićem je Turman za 1:1. Do kraja susreta obrana Samobora izdržala je sve nalete pobjede željnog Lekenika pa svakome pripada po bod.

BSK - Sava 0:1 (0:1)

Za skok na 12. mjesto

BUDAŠEVO – Igralište BSK-a

Sudac: Koprić (Vrbovec)

Pomoćnici: Bičanić (Dugo Selo) i Hendak (Vrbovec)

Strijelci: 0:1 Martinčević(73)

BSK BUDAŠEVO: Fetić, Rapić, Zekaj, Šandor, Lihić, Sigurnjak (od 46. Klečić), Fetaj, Perković (od 82. Katuša), Pejak, Roksandić (od 82. Arslanović), Cvišić

Trener: Marijan Dužić

SAVA: Slavujević, Filipović, J. Matošević (od 63. Ružak), Rogić (od 54. Klobučar), Kočnar (od 90. Naglić), Golemović, Drenški, M. Matošević, Kostanjski, Ovčariček, Martinčević

Trener: Robert Regvar

Crveni karton: Rapić(88); Husak(76)

Igrač utakmice: Damjan Martinčević (Sava)

Minimalna pobjeda Save kod posljednjeg BSK–a bila je dovoljna za skok na 12. mjesto tablice. U dvoboju u kojem su obje momčadi imale po nekoliko prilika za vodstvo ključan detalj zbio se desetak minuta prije kraja kad grešku domaće obrane koristi Martinčević i lagano riješava „1 na 1“ situaciju za slavlje gosta.

Nakon 23. kola vodi Bistra sa 47 bodova, drugi je Lekenik sa 45, Samobor je četvrti sa 44, dok je Sava na dvanaestom mjestu s 23 boda.