KOŠARKA - Juniori – 2. HRL – 6. kolo Petrinja – Samobor 63:45 (28:25)

Ostali bez daha nakon poluvremena

SAMOBOR: Imbert 6, Vranić 7, Račić 4, Smolčić, Mandalinić 7, Šuvaković 8, Levanić 11, Jardas 2, Šandrk. Trener: Josip Vlah

PETRINJA: Kadić 6, Orečić, Pižir, Banožić, Tomušić 11, Dumbović 6, Stapar 22, Bogdanić 3, Mesek, Tonković 15, Pešut, Ajdini. Trener:

Juniori Samobora izgubili su u šestom kolu na gostujućem terenu kod ekipe Petrinje rezultatom 63:45. Nakon izjednačene igre u prvom poluvremenu, početkom drugog Samoborci ostaju bez ubačaja, dok domaćini serijom od petnaestak koševa stvaraju prednost koju uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu. Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Levanić s 11 koševa. Kod Petrinje odlično je odigrao Stapar s 22 ubačena koša.

KOŠARKA - Kadeti – 1. HRL – 18. kolo Fenix – Samobor 93:62 (38:31)

Presudila šira klupa

SAMOBOR: Belamarić, Mandalinić 16, Sladić 13, Levanić 19, Antunović 2, Čižmešija 8, Šuvaković 4. Trener: Marin Sedlar

FENIX: Klobučar S., Vranković 17, Šoić, Jacović 4, Blažić 2, Mandić 16, Jelović 6, Klobučar M. 2, Skokna 13, Stantić 2, Marcelić 14, Lučić 17. Trener: Žganec

Kadeti Samobora dobili su tek prvu četvrtinu. U daljnjem tijeku igre domaćini šire klupe postepeno prelaze u vodstvo i povećavaju razliku za, na kraju, uvjerljivu pobjedu od 93:62. Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Levanić s 19, Mandalinić sa 16 i Sladić s 13 koševa. Kod Fenixa istakli su se Vranković i Lučić, oba s po 17 koševa.

KOŠARKA - Mlađi kadeti – 1. HRL – 4. kolo Savia – Samobor 67:63 (37:36)

Suci se razmahali

SAMOBOR: Srabotnak 5, Komerički 4, Marković 5, Tadić, Grubešić 6, Čižmešija 13, Savić 10, Planinčić 8, Kupres 6, Iviček 2, Alilović 4. Trener: Mirko Mandalinić

SAVIA: Japić 22, Dobranić T. 2, Petrović, Matagić, Radišić 20, Dobrinić J. 23, Probst, Mišić, Kolenc, Soldat, Kablar. Trener: M. Lađević

Mlađi kadeti Samobora odličnom igrom polovicom druge četvrtine imaju najveće vodstvo na utakmici od 17 razlike. Tada nekim čudnim kriterijem domaći par sudaca Samoborcima do kraja utakmice dosuđuje čak 31 prekršaj nasuprot samo 11 domaćoj ekipi, tako da domaćini uz lagani povjetarac sustižu Samoborce i u tijesnoj završnici pobjeđuju. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Čižmešija s 13 i Savić s 10 koševa. Kod Savie najučinkovitiji je bio J. Dobranić s 23 koša.

KOŠARKA - Mlađi kadeti – 2. HRL - 6. kolo Cedevita III – Samobor II 73:66 (38:31)

Izgubili inicijativu i bodove

SAMOBOR II: Čakanić 2, Lopac 2, Srabotnak 14, Savić 16, Alilović 1, Crnić 5, Škiljan, Kupres 10, Matijaščić 2, Tonković 4, Komerički 4, Iviček 6. Trener: Mirko Mandalinić

CEDEVITA III: Tkalčević 2, Kobeščak 5, Špiček 17, Kovačev 7, Škiljo 14, Dragić, Damiani, Tkalčević, Kostić 7, Šodan, Valenčak 2, Medved 19. Trener: T. Mihalić

Ekipa mlađih kadeta Samobora II izgubila je na gostujućem terenu kod Cedevite III rezultatom 73:66. Dok je prva četvrtina i igrački i rezultatski pripala Samoborcima, u daljnjem tijeku utakmice domaćini preuzimaju inicijativu te na kraju zasluženo pobjeđuju sa 7 koševa razlike. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Savić sa 16, Srabotnak sa 14 i Kupres s 10 koševa. Kod domaćina najučinkovitiji pojedinac je bio Medved s 19 koševa.

KOŠARKA - Sportske škole '00 – 1. HRL - 7. i 8. kolo Dubrava II – Samobor 28:15 (20:7) Zagreb CO II – Samobor 31:22 (19:9)

Dva zagrebačka poraza

Samobor: Kupres A. 1/0, Tišma V. 4/0, Palčec 4/6, Tišma F., Mužević 0/1, Kupres D., Kontak 2/4, Šaban 0/6, Vraneković 2/5, Jelić 2/0. Trener: N. Tišma

Utakmica protiv Dubrave je praktični riješena već u prvoj četvrtini nakon vodstva Dubravaša od 18:0 i na kraju zaslužena pobjeda Dubrave II nad Samoborcima. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Viktor Tišma i Palčec, oba s po 4 koša.

Protiv Zagreb CO, nakon odlične igre i vodstva Samoboraca u prvoj četvrtini od 7:4, u drugoj Zagrebaši preokreću rezultat i ostvaruju prednost od 10 koševa, koje u drugom poluvremenu uspješno brane za zasluženu pobjedu. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Palčec i Šaban, oba s po 6 koševa, te Vraneković s 5 i Kontak sa 4 koša.

KOŠARKA - Veterani – 1. ŽL – 6. kolo Centar Lug – Samobor 50:41 (17:22)

Nenavikli na čvrstinu

SAMOBOR: Mulahalilović 6, Sedlar 9, Antunović, Škiljan K. 2, Džimbeg, Kelečić 6, Antolović, Zadro, Škiljan Z., Mustafić 8, Pavšek 5, Župančić 5. Trener: Darko Župančić

CENTAR LUG: Kufrin 2, Marović 8, Čavlović 2, Bogolin, Hrastinski, Tot, Tomić 5, Spaseski 13, Novosel 6, Šimrak, Tadžić 9, Fajt 5. Trener: M. Magdić

Veterani Samobora ovaj puta namjerili su se na pretvrdog i prečvrstog protivnika, na što očito nisu navikli, te su ubacili tek 5 koševa u trećoj četvrtini, u kojoj su domaćini napravili preokret, a u četvrtoj četvrtini i povećali vodstvo za na kraju zasluženu pobjedu. Kod Samoborca uz minimalnih 41 postignutih koševa nijedan igrač nije ubacio dvoznamenkasti broj koševa, tek Sedlar 9 i Mustafić 8. Kod Centar Luga najučinkovitiji je bio Spaseski s 13 koševa te Tadžić s 9.