Pomoćnici: Matijaš (Zelina) i Bićanić (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Dandić(16), 1:1 Grgečić(40), 2:1 Brujić(50), 3:1 Puškarić(63)

SAMOBOR: Levak, Frajt, Hainešek, Salopek (od 30. Horvat), Pavlović, Štrkalj (od 46. Novoselec), Ivkovčić, Puškarić, Rubinić, Brujić, Grgečić

Trener: Stjepan Čodraš

MRACLIN: Hrstić, Lučić, Popović, K. Lučić, Dandić, Rus, Krpačić, Škrinjarić, Antunović, Dumbović

Trener: Ranko Dobrić

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Još jedna utakmica Samobora koja je „mirisala“ na loše, ali su nakon 90. minute upisani svi bodovi. Da je obrana rak-rana Samobora (14 golova u 6 kola), najbolje se vidjelo nakon kornera u 16. minuti kada Dandić neometano glavom pogađa za 0:1. Domaćini počinju igrati pred kraj prvog dijela pa prvo Grgečić poravnava na 1:1, a početkom nastavka prva violina plavih Brujić nakon gužve u 16–tercu najprisebniji je za 2:1. Nakon nekoliko promašenih prigoda Puškarić u 63. driblja Hrstića i postavlja konačnih 3:1.

Sava – Metalac 2:4

Nakon šestog kola vodi Bistra s 15 bodova, drugi je Udarnik s 13, Samobor je šesti s 10, dok je Sava na petnaestom mjestu s 3 boda.

KOŠARKA - Kup Krešimira Ćosića - 1. kolo Samobor - Podsused 75:71 (41:29)

Teško, ali zasluženo

SAMOBOR: Imbert 8, Močan 1, Gionechetti 13, Šilobod, Hrvoj 6, Bekavac 13, Levanić 7, Nakić 5, Gašparac 11, Vučković 11. Trener: Milan Ličina

PODSUSED: Nemec 8, Batrla, Anić 4, Harapin 18, Barešić 6, Novosel 9, Kanceljak 10, Brčina 10, Dozan, Gluhak 6, Kos, Katić. Trener: Z. Katić

Odlična igra seniora Samobora do polovice treće četvrtine, kada imaju najveću prednost na utakmici od 19 koševa razlike. Uporni gosti sve bolje igraju i polovicom zadnje četvrtine sustižu Samoborce na svega tri razlike. Tada u velikoj borbi koš na koš Samoborci ipak uspijevaju preko najiskusnijih igrača Gašparca i Vučkovića obraniti prednost za tešku, ali zasluženu pobjedu protiv vrlo dobre i žilave ekipe iz Podsuseda.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Bekavac s 13 i Gionechetti, također s 13 koševa, ali i tri prekrasna zakucavanja kojima je dizao publiku na noge.

Kod Podsuseda odlično je odigrao Harapin s 18 postignutih koševa.

2. kolo: Gorica - Samobor igra se u nedjelju, 2.10. u 19,30 sati, u Velikoj Gorici.