TOP – Jamnica 4:1 (3:0) Četiri gorka gutljaja

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Brnjak (Omamno)

Pomoćnici: Kusić (Vrbovec) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 1:0 Rogić(13), 2:0 Žlender(16), 3:0 Rogić(45), 3:1 Krčelić(63), 4:1 Žlender(78 – 11m)

TOP: Bugarin, Meglajec, Puntarec (od 71. Andabak), Klingor (od 65. Trivunov), Vratarić, Hržić (od 63. Lasić), Lisac, Žimbrek (od 71. Krnjić), Rogić, Žlender, Jordan

JAMNICA: Šimatić, Patljak, Grčević, Petkvić, Krpan, Luketić, Kelava, Tuka, Krčelić, Vračević, Anić

Trener: Tomislav Kelava

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (TOP)

I nakon treće utakmice na domaćem terenu igrači iz Kerestinca zadržali su 100 % - tni domaći skor. Ovoga puta četiri "gutljaja" popila je Jamnica. Već nakon 16. minuta igre domaćini su bili u prednosti od 2:0 (strijelci Rogić i Žlender). Pred sam kraj prvog dijela Rogić je svojim drugim golom „čekirao“ pobjedu TOP – a. U drugom dijelu do daha dolaze i gosti pa Krčelić trese Bugarinovu mrežu za 3:1. Točku na svojim drugim golom postavlja Žlender s bijele točke.

Nakon četvrtog kola vodi Polet (B) i Sava (SH) s po 12 bodova, dok je TOP na trećem mjestu s 9 bodova.

NOGOMET - 4. HNL središte podskupina B – 3. kolo

Mladost (P) - Samobor 5:1 (4:1)

Teško stradali

PETRINJA – Gradski stadion

Sudac: Ilčić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Anić i Gašpar (oba iz Križa)

Strijelci: 1:0 Korečić(18), 1:1 Grgečić(21), 2:1 Malbašić(28), 3:1 Korečić(38), 4:1 Živčić(40), 5:1 Osmanagić(90)

MLADOST PETRINJA: Kovačević, Bačan, Markanović (od 55. Kolić), Kunert, Peškir, Krovinović, Korečić, Gajdek, Jandrić, Živčić (od 82. Parković), Malbašić (od 76. Osmanagić)

Trener: Joso Šeparac

SAMOBOR: Levak, Novak (od 62. L. Rubinić), Hainešek, Salopek, Frajt (od 46. J. Rubinić), Ivkovčić, Puškarić (od 65. Stanec), Horvat, Kotarski, Brujić, Grgečić

Igrač utakmice: Mario Malbašić (Mladost)

Nakon dva kola začinjena lijepom igrom i uvjerljivim pobjedama, Samoborci su teško nastradali za po njih uvijek neugodnom gostovanju u Petrinji. Domaćini su prvi poveli, golom Korečića iz 18. minute, ali Grgečić samo tri minute kasnije preciznim udarcem s ruba 16 – erca stvari vraća na početak. Mladostaši nakon primljenog gola preuzimaciju sve konce igre u svoje ruke i golovima trojca Malbašić, Korečić i Živčić do poluvremena bježe na nedostižnih 4:1. U nastavku gosti su pomladili momčad očekujući da će na svježinu smanjiti rezultat, ali se jedina rezultatska promjena dogodila u 90. minuti golom Osmanagića za konačnih 5:1.

Strmec (B) - Sava 4:0

Nakon trećeg kola vodi Moslavina sa 7 bodova, drugi i treći su Bistra i Samobor sa 6, dok je Sava na četrnaestom mjestu s 2 boda.