Pomoćnici: Krešić (Samobor) i Pirša (Donja Zdenčina)

BREGANA: Vitko, Petrić, Dan. Celizić, Andabak, Makarun, Sokolović, Dam. Celizić, Kos, Bašić (od 85. Horvat), Galinec (od 46. Grdanjski), Tančak (od 62. Tolić)

PUŠĆA: Vugec, Bačan, Perica, Bernardić, I. Peharec, Ban, Studak, Zik, Bitići (od 79. T. Peharec), Sadiku, Ivanuš

Trener: Željko Zornjak

Igrač utakmice: Ivan Peharec (Pušća)

Utakmica bez pravih prilika tijekom svih 90 minuta. Domaćini nešto aktivniji od gosta koji su u Breganu došli po bod. Dobrom obranom igrači iz Pušće izdržali su sve jalove napade Bregane pa se početni rezultat do kraja devedesete minute nije promijenio.

Bestovje – Dinamo (J) 1:5 (0:2)

Pukla petarda!

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Lafter (Novo Selo Okićko)

Pomoćnici: Grdaković (Donja Zdenčina) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 0:1 Hanzec(36), 0:2 Kovačiček(41), 1:2 Softić(55 – 11m), 1:3 Šimunić(70), 1:4 Hribar(75), 1:5 Hribar(85)

BESTOVJE: Rebrović, Tomić (od 19. Pavlović), Ovčariček (od 69. Šimunović), Čakarić, Žerjav, Šarić (od 53. Grgas), Đukić, Lukač (od 69. Đurđević), Stojanović (od 57. Bećirović), Ačkar, Softić

DINAMO JAKOVLJE: Grgac, Nik. Kovačec, Jelić, Malić, Kovačiček (od 59. Pušić), Nik. Kovačec, Eršek, Hanzec (od 59. Hribar), Solenički, Šipek, Šimunić

Trener: Adam Mijatović

Igrač utakmice: Darko Šimunović (Dinamo)

Uvjerljiv poraz domaćina iako prema pruženoj igri to nisu zaslužili. U prvom dijelu podjednaka igra, ali gosti u periodu od 36. do 41. minute postižu 2 gola za mirni odlazak na odmor. U nastavku prvo je Softić s kreča smanjio na 1:2, ali je do kraja susreta pukla „petarda“ u mreži Rebrovića. Dinamovce je predvodio Hribar sa dva postignuta gola.

Rakitje – Mladost (KD) 1:1 (0:0)

Po bod za mrtvu utrku

RAKITJE – Igralište u Rakitju

Sudac: Kelečić (Repišće)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Šabić (Pavlovčani)

Strijelci: 0:1 Haramanina(70), 1:1 Biškupić(85)

RAKITJE: Divković, Balaško, Horvat, Nujić, Biškupić, Jozić (od 65. Brekalo), Ladan, Martinović, Golub (od 75. Dorotić), Novačić, Hlevnjak

MLADOST (KD): Boranić, Morović, Cimprešak, Marković, Šakanović, Juratovac, Horvat, Haramina, Vulić, Sular, Ivanuš

Trener: Danijel Valenčak

Igrač utakmice: Ivica Biškupić (Rakitje)

Igrači Rakitja propustili su lijepu priliku da pobjedom protiv Mladosti smanje svoj bodovni zaostatak za Jaskom na samo bod. Igrači Jaske remizirali su u Zaprešiću (0:0), a više sreće nisu imali ni igrači Rakitja. Štoviše, u 85. minuti bod je morao spašavati Biškupić jer je za 0:1 u 70. minuti pogodio Haramina. Razlika između dvije vodeće momčadi tako je ostala na 3 boda.

Novaki – Mladost (KS) 1:4 (0:1)

Gosti ipak kvalitetniji

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Benković

Pomoćnici: Mandić i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Smoljo (37), 0:2 V. Stunja(47), 1:2 T. Bungić(48), 1:3 Botički(65), 1:4 Vujčec(90)

NOVAKI: Prahin, Vuković (od 55. M. Bungić), Lešković (od 56. M. Vrkić), Bura, Šumlija, Valek (od 70. Šoštarić), Marković, T. Bungić, Bajan, Gotovac (od 55. Nobilo), Genus

Trener: Davor Egri

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, J. Stunja (od 67. Čavar), Matulin, Sirovica, Kelečić, Botički (od 57. Lukić), Carin, V. Stunja, Smoljo (od 57. Nikolić), Vujčec, Botički (od 76. Matko)

Igrač utakmice: Velimir Stunja (Mladost)

Gosti bolje kreću u susret, od početka napadaju te Smoljo terensku inicijativu pretvara u 0:1 osam minuta prije poluvremena. Početkom nastavka Stupnja poduplava prednost gostiju, a minutu kasnije Bungić golom vraća Novakima vjeru u pozitivan rezultat. No, gosti su ipak kvalitetnija momčad, a to su i potvrdili s još 2 gola za konačnih 1:4.

Nakon 25. kola vodi Jaska s 55 bodova, drugo je Rakitje s 52 (-1 utakmica), Bregana je peta sa 41 bodom, Bestovje je deveto s 33, dok su Novaki na dvanaestom mjestu s 29 bodova.