Pomoćnici: Munić (Bregana) i Božić (Samobor)

RAKITJE: Divković, Pavić (od 47. Biškupić), Horvat, Martinčević, Nujić, Baksa, Barun, Ladan, Jozić (od 78. Dorotić), Golub, Hlevnjak

BESTOVJE: Rebrović, Pucak, Lukač (od 73. Stojanović), Pavlović, Čakarić, Žerjav (od 85. Šimunović), Šarić (od 69. Bećirović), Avsec, Selimović, Borić (od 90. Ačkar), Softić (od 76. Gržan)

Trener: Vladimi Gržan

Igrač utakmice: Rebrović (Bestovje)

U susjedskom obračunu svaki je suparnik dobio po bod – Rakitje je remijem izgubilo prvo mjesto dok je Bestovje ostalo deveto. Obje momčadi su propustile po nekoliko izglednih prilika te se mreže nisu tresle.

Zaprešić – Bregana 2:0 (0:0)

Ključ je bio Ivanic

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Sudac: Milašinčić (Jaska)

Pomoćnici: Grdaković (Zdenčina) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Ivanic(53), 2:0 Brekalo(65)

ZAPREŠIĆ: Bažulić, Brekalo, Franjković, Martinko, Butek, Cvetković, Blažić (od 40. Zekić), Stojanac, Ivanic, Tkalčević, Solo

Trener: Mario Lovrentijev

BREGANA: Vitko, Petrić, Nider (od 62. Tolić), A. Andabak, Makarun, Sokolović, Dan. Celizić, Kos (od 35. Tančak), Babojelić, Dam. Celizić (od 80. I. Andabak), Grdanjski (od 75. Bašić)

Igrač utakmice: Igor Ivanic (Zaprešić)

U prvom poluvremenu mreže u Kupljenovu se nisu tresle da bi u nastavku mlada momčad Zaprešića stigla do pobjede protiv Bregane. Ključni igrač utakmice bio je Ivanic koji je prvo u 53. minuti poslao loptu iza leđa Vitka, a zatim je desetak minuta kasnije i asistirao Brekalu za potvrdu pobjede.

Novaki – Donja Kupčina 4:2 (2:1)

Teže nego što se čini

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Radišić

Pomoćnici: Žiljak (oba iz Zaprešića) i Podolšak (Zdenci Brdovečki)

Strijelci: 0:1 Krčelić(15), 1:1 H. Petković(24), 2:1 Guštin(31), 2:2 Štulhofer(62), 3:2 Valek(89), 4:2 Bagarić(90)

NOVAKI: Mesec, Genus, Ljevak (od 75. Matek), Jakopović (od 64. Pirih), Bura, Šimak, Šoštarić (od 52. Bagarić), Valek, Gotovac (od 65. Jedrečić), H. Petković, Guštin

Trener: Zvonko Rudelić

DONJA KUPČINA: Peršin, Mihaljević (od 46. Orečić), Brezović, Gerber, Stupljanec, Marušić, Čižmešija (od 65. Veselinović), Vujanić (od 46. Štulhofer), Krčelić, Fratrić

Trener: Ivica Milković

Igrač utakmice: Ivica Valek (Novaki)

Domaćini su ostvarili samo rezultatski laku pobjedu jer je do 89. minute rezultat bio 2:2. Gosti su bili bolja momačd u prvih 45 minuta, ali oni svoje prilike nisu realizirali dok su domaćini iz dvije prilike postigli 2 gola. Štulhofer je u 62. minuti poravnao na 2:2, ali su Valek i Bagarić u posljednjim trenucima susreta osigurali tri boda.

Nakon 20. kola vodi Jaska sa 44 boda, drugo je Rakitje sa 43 (-1 utakmica), Bregana je četvrta s 36 bodova, Bestovje je deveto s 29, dok su Novaki (-1) na desetom mjestu s 28 bodova.