Pomoćnici: Horvatić (oba iz Zaprešića) i Rukšač (Jakovlje)

Strijelci: 1:0 Brujić(29), 2:0 Brujić(56), 3:0 Vulić(74), 4:0 Grgečić(88)

SAMOBOR: Škof, Frajt, Hainešek, Salopek, Raić, Vulić, Puškarić (od 66. Štefković), Horvat, Bujić, Grgečić, Novak

Trener: Zdenko Jedvaj

BSK: Vidović, Zekaj, Rešetar, Rođak, Horvat, Bekavac, Orešković (od 65. Tominac), Perković (od 83. Kovačević), Cvišić, Gajdek, Rastovski (od 57. Gamberger)

Trener: Dean Medarević

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Samobor)

Rezultatski uvjerljiva pobjeda Samoboraca, čija igra ponovno nije bila na onoj razini kakvu pamtimo iz jesenskog dijela prvenstva. Loši gosti (zadnji na tablici) kraj prvog dijela dočekali su sa samo jednom loptom u mreži, u 28. minuti ubačaj Puškarića je iza leđa Vidovića sproveo Brujić. U nastavku su domaći povećali efikasnost, postigavši još tri gola, a isto toliko puta su i pogodili okvir vrata te se momčad iz Budaševa još i dobro provela na terenu u Hebrangovoj.

Savski Marof – Sava 2:0 (1:0)

Stigao i prvi poraz

SAVSKI MAROF – Igralište Savskog Marofa

Sudac: Kovačević (Petrinja)

Pomoćnici: Bontempo i Bogović (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Mraković(16), 2:0 Đeno(79)

SAVSKI MAROF: Habazin, Vučetić, Sušac, Dežić, Mađarić, Mraković, Ostrić (od 56. Brkljača), Kuš, Ladan (od 71. Đeno), H. Ištuk, I. Ištuk

Trener: Srećko Bogdan

SAVA: Kožarec, Kukolja (od 53. Kumerički), Drenški, Golemović, Rogić, Čakanić, Ovčariček, Kočnar (od 84. Koletić), M. Matošević, Brdarić, Gavran (od 30. Klobučar)

Trener: Josip Katušić

Igrač utakmice: Marcel Mraković (Savski Marof)

Nakon dva remija igrači iz Strmca ubilježili su prvi proljetni poraz. Prvu i najveću priliku u utakmici imali su gosti i to već u 5. minuti kada Ladan nije iskoristio velike prilike za rano vodstvo. Kazna stiže ubrzo: Mraković u 16. minuti ubacuje oštru loptu u gostujućih 16 metara, a ona se nesretno odbija iza leđa Kožarca. Rezultat od 1:0 se nije mijenjao sve do zadnjih 10 minuta susreta kada zamjena Đeno potvrđuje domaću pobjedu.

Nakon 19. kola vodi Mladost (P) sa 48 boodva, drugi je Samobor sa 46, dok je Sava na desetom mjestu s 22 boda.