TUČENIK – Igralište Graničara

Gledatelja 250

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnici: Čunović (Zdenčina) i Matijaš (Sveti Ivan Zelina)

Strijelci: 1:0 Krnjak(31), 1:1 Novak(33), 2:1 Ćorić(54), 3:1 Ćorić(78), 3:2 Horvat(90)

GRANIČAR: Beko, Leboš, Bukal, Bakran, Miličević, Krnjak, Opačić (od 46. Kralj), Majić, Ćorić, Borić (od 46. Milošanec), Šajfer

Trener: Željko Lisičak

SAMOBOR: Štefković, Zeman (od 68. Hržić), Hainešek, Novak, Raić, Kasalo, Kumerički, Horvat, Čejvan (od 52. Mišura), Grgečić, Pavlović

Trener: Zdenko Jedvaj

Igrač utakmice: Antonio Ćorić (Graničar)

Drugi poraz u sezoni pretrpjeli su nogometaši Samobora na igralištu Graničara u Tučeniku. Domaćini su došli u prednost nakon pola sata igre kada mrežu gostujućeg vratara Štefkovića pogađa Krnjak. No, slavlje Graničara je kratkog vijeka jer dvije minuta kasnije Novak pogađa za 1:1 – rezultat kojim se odlazi na odmor. U nastavku se gostima ukazao Ćorić koji s dva gola osigurava nedostižnih (za Samoborce) 3:1, a konačni rezultat u sudačkoj nadoknadi postavlja Horvat.

Laduč - Sava 2:1 (1:1)

Dokrajčio ih Roca

LADUČ – Igralište Laduča

Gledatelja 150

Sudac: Miličević

Pomoćnici: Mustapić (oba iz Velike Gorice) i Kos (Mraclin)

Strijelci: 1:0 Vučetić(26), 1:1 Kočnar(29), 2:1 Roca(82)

LADUČ: Šlogar, Tadić (od 46. Ostajić), Hutinski, Vučetić, Šantalab, Babačić, Marković, Matić, Peco, Žlebački, Roca

Trener: Miroslav Vuksanić

SAVA: Mohler, Drenški, Golemović, Rogić, Blažević (od 69. Rasi), Čakanić, Ovčariček, Kočnar, Šimecki, Šikić (od 53. Sastić), Stričević

Trener: Siniša Krajač

Igrač utakmice: Josip Roca (Laduč)

Gosti iz Strmca nisu uspjeli iz Laduča odnijeti ni boda tako da će slijedeće kolo (lokalni derbi sa Samoborom, nedjelja u 16 30) dočekati s dva boda minusa. Vučetić je glavom u 26. načeo mrežu gostiju, no istom mjerom samo tri minute kasnije uzvrača Kočnar koji je bio precizan iz slobodnog udarca. Konačnih 2:1 u 82. minuti postavlja Roca koji sebi donosi epitet igrača utakmice, a svojoj momčadi sve bodove.

Nakon devetog kola vodi Libertas s 20 bodova, druga je Mladost (P) s 19, Samobor je na petom mjestu s 15, dok je Sava na osmom mjestu s 13 bodova.