Pomoćnici: Knez i Rončević (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Masnjak(24), 2:0 Tresk(57)

MLADOST LUKA: Katić, Masnjak, Kahlina, Lojen, D. Horvat (od 15. S. Horvat), Vuković, Pavliša, Kajfeš, Kompresak, A. Petak, M. Horvat (od 15. Tresk)

Trener: Stjepan Horvat

BESTOVJE: Antolić, Turčinović, Šarić, Đaković, Barun, Pavlović, Kurtušić (od 78. D. Horvat), T. Gašpert (od 78. Dukić), Srebačić, Sofić (od 61. M. Gašpert), Borić

Igrač utakmice: Andrija Petak (Mladost)

Igrači Brezja su se iz Zaprešičkog kraja vratili prazni ruku. U svakom poluvremenu su primili po jedan pogodak za sigurno slavlje domaćina. Gosti su sve svoje prilike propustili u prvih 15 minuta, a onda su ih Masnjak i Tresk „kaznili“ za promašaje.

Novaki - Pušća 2:3 (1:2)

Gorupec odnio bodove

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Milanšić (Jaska)

Pomoćnici: Vujčec (Klinča Selo) i Krcivoj (Vranov Dol)

Strijelci: 1:0 Đumlija(11), 1:1 Ban(18), 1:2 Bzik(22), 2:2 I. Batarilo – Čerdić(81), 2:3 Gorupec(87)

NOVAKI: Jelić, I. Marković (od 46. Bungić), Genus, Podnar, P. Bungić, I. Batarilo – Čerdić, A. Batarilo – Čerdić, Bungić, Nemet, Bagarić, Đumlija

Trener: Kristijan Cesarec

PUŠĆA: Gelo, Bačan, Studak, Braun, T. Peharec, I. Peharec, Ban, Zornjak, Bitići (od 57. D. Studak), Gorupec, Bzik

Trener: Tomislav Vincelj

Igrač utakmice: Marijan Gorupec (Pušća)

U prvih 20 – tak minuta gledatelji u Novakima su vidjeli čak tri gola, od toga nažalost dva u mreži domaćina. Taj rezultat od 1:2 ostao je sve do desetak minuta do kraja kada Batarilo – Čerdić izjednačava na 2:2, ali gosti golom Gorupeca iz 87. ipak odnose sve bodove iz Novaka.

Bregana – Croatia (P) 7:0 (3:0)

Sretna sedmica

Sudac: Kožarec (Domaslovec)

Pomoćnici: Šoštarić (Petkov Breg) i Kožarec (Domaslovec)

Strijelci: 1:0 Grdanjski(10), 2:0 Grdanjski(15), 3:0 Jurković(26 – 11m), 4:0 Tančak(50), 5:0 Vlašić(53), 6:0 Grdanjski(75), 7:0 Matijaščić(85)

BREGANA: Otmančić, Radovanić (od 62. Nider), A. Amdabak, Dumić, I. Andabak, Jurković, D. Dolić, Vlašić, Grdanjski, Barbić (od 46. Matijaščić), Tančak

Trener: Marko Vlašić

CROATIA POJATNO: Reberski, Antolić (od 30. Rajčić), Barbić, Škrlec, Gačarić, Popović (od 84. Slatković), Pokupec, Šporar, Petković (od 55. Kuš), Lučić, Debogović

Trener: Stjepan Žagmeštar

Igrač utakmice: Marko Grdanjski (Bregana)

Uvjerljiva Bregana protiv posljednje Croatie. Do poluvremena domaćini imaju sigurnih 3:0, a nastavku Reberski je još četiri puta kapitulirao. Najefikasniji u redovima domaćih je Grdanjski s tri postignuta gola.

Rakitje – Sloga (B) 1:1 (0:1)

Pravedna podjela

Sudac: Rašić (Zaprešić)

Pomoćnici: Ešegović (Šenkovec) i Šporar (Bistra)

Strijelci: 0:1 D. Karabelj(33), 1:1 G. Horvat(66)

RAKITJE: Divković, Boras (od 61. Petković), G. Horvat, Tokić (od 46. Graf), Savković, Martinović, Šimag, Pavić, Pirih (od 72. Nuić), Martinčević, Brekalo (od 12. Dorotić)

Trener: Zvonko Rudelić

SLOGA BREZJE: Majdak, Kriste (od 75. R. Karabelj), P. Vrkić (od 77. Sabljić), Dejanović, Lovrić, Hajtok (od 64. Draclin), Vrdoljak, D. Struhak, D. Karabelj, H. Struhak, Kapitan

Trener: Rade Dejanović

Igrač utakmice: Leopold Lovrić (Sloga)

U susjedskom sudaru svakoj momčadi je pripalo po poluvrijeme za konačni rezultat od 1:1. U prvom dijelu bolji igrači iz Brezja što u 33. koristi Karabelj za 0:1. U nastavku je prednost gostiju anulirao Horvat za konačnu podjelu bodova.

Nakon dvanaestoga kola vodi Vrh s 30 bodova, drugi je Vatrogasac (Z) s 26, treća je Bregana s 25 bodova, Novaki su peti s 20, Rakitje je jedanaesto s 14, dok je Bestovje na četrnaestom mjesu s 12 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 12. kolo

Zrinski Tehnovent - Naftaš Ivanić 3:1 (1:1)

Jagodić, Jagodić i Jagodić

Sudac: Pankretić (Lovrečka)

Pomoćnici: Koproić (Potočec) i Borković (Domagović)

Strijelci: 1:0 Jagodić(11), 1:1 Babić(33), 2:1 Jagodić(51), 3:1 Jagodić(54)

ZRINSKI TEHNOVENT: Kožarec, Šicl, Novoselec, M. Blažević (od 46. Bekiri), Vrančić, Mataušić, Žganjer, Jagodić (od 90. Vlahović), R. Blažević (od 78. Radovanić), Hainešek (od 90. Herman), Horvat

NAFTAŠ IVANIĆ: Ćorković, Glavač, Buganić, Maras, Kruh, Samardžić, Crnogaj (od 83. Haber), Peh, Štulec, Babić, Radoš

Trener: Anđelko Peh

Igrač utakmice: Danijel Jagodić (Zrinski Tehnovent)

Predvođeni sjajnim Danijelom Jagodićem Farkaševčani upisuju novu pobjedu na domaćem Širokom grmu. Samo u prvih 45 trajala je rezultatska neizvjesnost nakon što je Babić uspio poništiti Jagodićev gol iz 11. minute. U nastavku, u razmaku od 51. do 54. minute igrač utakmice dva puta bježi gostujućoj obrani te lagano poentira kraj nemoćnog Ćorkovića za sigurni trobod Zrinskog.

TOP – Klokočevac 4:1 (1:0)

Lider ne posustaje

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Petrac (Velika Buna)

Pomoćnici: Bratković (Velika Gorica) i Rozić (Buševec)

Strijelci: 1:0 Rašić(29), 2:0 Biškupić(46), 3:0 Salopek(49), 3:1 Matijaščić(83), 4:1 I. Meglajec(89)

TOP: Husak, Hodak (od 64. Skukan), Puntarec, Žižić, Vranešić (od 66. Jurić), Klingor, Salopek, Biškupić (od 63. G. Meglajec), Rašić (od 58. Jakopec), Vratarić, Jordan (od 66. I. Meglajec),

Trener: Darko Bogadi

KLOKOČEVAC: Poljak, Petrić (od 68. Bošnjak), Dam. Celizić, Sokolović, Janžić, Janjić, Makarun (od 57. Ivančić), Kos, Matijaščić, Dan. Celizić, Gestić (od 57. Beloša)

Igrač utakmice: Ivica Biškupić

Lider prvenstva nastavlja pobjednički, ovoga puta je stradao Klokočevac čija se mreža prvi puta zatresla nakon pola sata igre kada lošu reakciju Poljaka nakon slobodnog udarca Biškupića koristi Rašić za 1:0. Susret je rezultatski riješen u otvaranju drugog dijela. Prvo je u 46. Biškupić s polovice igrališta kaznio „spavanje“ gostujućeg vratara, a u 49. minuti je Salopek povisio na 3:0. Do kraja susreta gosti postižu pogodak preko Matijaščića, a konačni rezultat postavlja Meglajec u samom finišu susreta.

Nakon dvanaestoga kola vodi TOP s 33 bodova, drugi je Jelačić s 30, Zrinski Tehnovent je peti s 18, dok je Klokočevac na četrnaestom mjestu s 10 bodova.

STOLNI TENIS - Turnir Samobora, Dobove i Zaprešića

Davorin Marić prvi

U petak, 31. listopada, u sportskoj dvorani u Dobovi održan je stolnoteniski turnir gradova Samobora, Dobove i Zaprešića. U pojedinačnoj i kategoriji parova natjecalo se 26 stolnotenisača.

Nastupilo je 7 domaćih natjecatelja: Frančesko Glasnović, Stjepan Kuhar, Dražen Librić, Marijan Lehpamer, Božidar Petrić, Dražen Pavlin i Davorin Marić.

Davorin Marić je bio prvi u pojedinačnoj kategoriji, a Dražen Librić treći. U igri parova prvi su bili Stjepan Kuhar i Božidar Petrić, a na diobi trećeg mjesta Marijan Lehpamer/Škvarč i Dražen Librić/Budić.

Hvalevrijedno natjecanje i druženje nastavit će se u proljeće, kada domaćinstvo najavljuju Zaprešić i Samobor.

STOLNI TENIS - 3. liga Srednja Hrvatska - 4. kolo Remete - Samobor 4:1 Maksimir - Samobor 1:4 Zabok - Samobor 4:3

Dva loša i jedan dobar rezultat

U nedjelju, 2. studenog, odigrano je 4. kolo 3. stolnoteniske lige Srednja Hrvatska. Samobor je kao gost igrao protiv STK Remete i izgubio 4:1. U drugom susretu protiv STK Maksmir dobio je istim rezultatom 4:1, a u trećem susretu u Zaboku, protiv istoimenog domaćina, tijesno izgubio sa 4:3.

Samoborci su igrali u sastavu Matija Koščica, Luka i Marijan Šarić. Nakon četiri kola STK Samobor ima 9 bodova.

NOGOMET - 4. HNL središte B – 14. kolo Zelina – Sava 1:0 (1:0)

Praznih ruku iz Zeline

SVETI IVAN ZELINA – Igralište SRC

Sudac: Iličić (Jazavica)

Pomoćnici: Kos (Velika Gorica) i Kovač (Velika Mlaka)

Strijelci: 1:0 V. Mesec(44 – 11m)

ZELINA: Šakač, Gotal, Miličević, D. Benko, Kožić, Šimunović, Loborinec (od 89. Antolković), Rac (od 68. Nizek), H. Mesec (od 76. Bliznec), V. Mesec, Borovčak

Trener: Željko Majcen

SAVA: Mohler, Drenški, Sastić (od 70. Pečarić), Franjković (od 68. Delić), Matošević, Ovčariček, Rasi, Rogić, Kočnar, Ročić, Murić

Crveni karton: Kočnar (preoštar start)

Igrač utakmice: Vedran Mesec (Zelina)

S gostovanja u Svetom Ivanu Zelini igrači Save se vraćaju praznih ruku. Nije im uspjelo, kao u zadnjem kolu (prvu Mladost), iznenaditi puno bolje plasiranu momčad na tablici (drugu Zelinu) koja je jedinim golom na utakmici ostavila sve bodove na svojem terenu. U prvom dijelu domaćini nižu prilike pred Mohlerom koji čuva mrežu netaknutu sve do 44. minute kada Mesec pogađa za 1:0 s bijele točke nakon prekršaja na Borovčaku. U nastavku Sava je pokušala doći do izjednačenja, ali čvrsti domaćini to nisu dopustili.

Nakon četrnaestog kola vodi Mladost (P) s 34 boda, druga je Zelina s 32, dok je Sava na četrnaestom mjestu sa 16 bodova.

NOGOMET - HNL zapad – 13. kolo Samobor - Vrbovec 0:2 (0:1)

Usidrili se na dnu

Sutkinja: Damjanović (Zagreb)

Pomoćnici: Sitar (Zagreb) i Rojc (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Pajsar(13), 0:2 Bencalić(73)

SAMOBOR: F. Štefković, Pavlović (od 69. Mišura), Novak, Raić, Hasnek, Batur, Puškarić, Horvat (od 60. Kovačić), Brujić, Grgečić, Belak (od 73. I. Štefković)

Trener: Dražen Ivančević

VRBOVEC: Novak, Bušić, Erdeli, Bradić, Mrzlečki, Komar, Dimović (od 59. Skoko), Angelo King, Pajsar (od 73. Nosek), Menzil, Bencalić (od 73. Horvatić)

Trener: Tomislav Pisačić

Igrač utakmice: Miljenko Bencalić (Vrbovec)

Samoborci su upisali novi poraz koji ih je gurnuo na zadnje mjesto tablice. U utakmici u kojoj domaćini nisu bili podređenija momčad, čak su imali i nekoliko izvrsnih prilika (3 puta su gađali u okvir vratiju gosta) Vrbovčani su lako odnijeli bodove ponajviše zahvaljujući bivšem Samoborcu Bencaliću koji je prvo asistirao Pajsaru za vodstvo Vrbovca u 13. minuti, a onda je i sam zaključio priču u Hebrangovoj lijepim udarcem u rašlje pokraj nemoćnog Štefkovića.

Nakon trinaestog kola vodi Rudeš s 31. bodom, drugo je Lučko s 27, dok je Samobor na osamnaestom mjestu sa 7 bodova.