Pomoćnici: Kušer (Zaprešić) i Cerovski (Hrašće)

Strijelci: 1:0 Bencetić(63), 2:0 Kovač(90)

TOP: Husak, Šimag, Brico, Maceković, Jakopec (od 82. Vranešić), Stunja, Bencetić, Klingor (od 46. Galić), Ilikić (od 88. Kovač), Kasalo (od 65. Vukas), Skukan (od 59. Dujmović)

Trener: Josip Galić

ZAPREŠIĆ: Svalina, Gorjan, Žižić, Kordić, Habijan, Kelemen (od 66. Zd. Kuš), Jukić, Kafka (od 64. Karaula), Zelić, Ivančić, Galjanić (od 81. Brekalo)

Trener: Nikola Špoljar

Igrač utakmice: Marijan Bencetić (TOP)

U praznom prvom dijelu ni domaćini ni gosti nisu previše raspoloženi za ugrožavanje suparničkih vratara. Nakon odmora domaćini kreću izravnije prema naprijed te su za to nagrađeni u 63. minuti kada Bencetić pogađa za 1:0. Tada se i gosti bude i pokušavaju poravnati rezultat, a to ostavlja višak mjesta u obrani koju u 90 - toj minuti koristi Kovač te nakon samo dvije minute u igri postiže pogodak za konačnih 2:0.

Bregana – Savaki Marof 1:2 (1:1)

Gosti iz penala do tri boda

Sudac: Gvozdanović (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Lukšić (Gradići) i Bilić (V. Gorica)

Strijelci: 0:1 Postružin(9), 1:1 Berisha(27), 1:2 Debogović(48 – 11m)

BREGANA: Herceg, Komerički (od 71. Babojelić), Grubač, A. Andabak, Nider, I. Andabak, Dumić (od 59. Dekalić), Sokolović, Mršić (od 46. Otmačić, Berisha, Horvatić (od 46. Brković)

Trener: Dražen Vegel

SAVSKI MAROF: Čović, Mejdančić (od 46. Rašić), Čužić, Brkljača, Mijatović, Vučetić, Barun, Jozić, Postružin, Debogović, Večerić

Trener: Ante Ćorak

Igrač utakmice: Siniša Jozić (Savski Marof)

Kvalitetniji gosti dolaze u prednost u 17. minuti golom Postružina. No domaćini se ne predaju te golom najefikasnijeg Bregančana Berishe poravnavaju na 1:1. Na samom startu drugog dijela Gvozdanović dosuđuje najstrožu kaznu za goste koju u novu prednost Marofljana pretvara Debogović. Bilo je to previše za predposljednju momčad lige koja do kraja utakmice nije našla put do izjednačenja.

Klas – Zrinski Tehnovent 1:1 (0:1)

Pravedna podjela

MIĆEVAC – Igralište Klasa

Sudac: Kocek (Paukovec)

Pomoćnici: Kašnar (Paukovec) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Krstanović(27 – 11m), 1:1 Celčić(46)

KLAS: Jančić, Šunjić, Majdak, Šiljeg (od 46. Barišić), Antić, Caganović, Lulić, Strunjak (od 84. Orešković), Celčić, Pekez (od 62. Vujinović), Stojić

Trener: Siniša Mioković

ZRINSKI: Kožarec, Bekiri, Novoselec, Murić, Vrančić, Celizić, Krstanović, Radek (od 59. Župančić), Draclin (od 88. Binički), Horvat, Jagodić

Igrač utakmice:

Nakon što su u prošlom kolu bili pošteno prizemljeni od Sloge na domaćem terenu, igrači Zrinskog krenuli su po gostujuću pobjedu protiv Klasa koji je pri dnu tablice. To se i činilo izglednim nakon što je Krstanović nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca doveo Zrinski u prednost. No taj je rezultat vrijedio samo do starta drugog dijela kad Celčić anulira prednost Zrinskog. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te je ostala podjela bodova.

Klokočevac – Sloga (B) 0:2 (0:0)

Nije išlo protiv lidera

Sudac: Mihalj (V. Mlaka)

Pomoćnici: Župan i Bratković (oba iz V. Gorice)

Strijelci: 0:1 Kulašević(67 – 11m), 0:2 Kereković(85)

KLOKOČEVAC: Poljak, Petrić (od 72. Remus), Da. Celizić, Salopek, Janžić, Janjić, Dan. Celizić, Kos, Gestić (od 80. Runac), Šeperić (od 58. Dolić), Kopitović

SLOGA: Nikšić, Mihovec (od 46. Kereković), Hunjak, Petreković, Budimir, T. Strugar (od 79. Dr. Strugar), Ačkar (od 60. Serdar, Ivanković, Kulašević, Hujdur, Kelava (od 46. Jurković)

Trener: Zlatko Fluka

Crveni karton: Dan. Celizić (68, drugi žuti)

Igrač utakmice: Dragutin Kereković (Sloga)

Protiv uvjerljivo prve momčadi prvenstva (13 bodova razlike pred drugoplasiranim) domaćini su pružili dobar otpor koji su gosti uspjeli slomiti tek u drugih 45 minuta. Kulašević je u 67. minuti iz (spornog) jedanaesterca doveo Slogu u prednost, a nakon što je Celizić dobio crveni karton gostima je bilo još lakše te su pobjedu potvrdili lijepim golom Kerekovića koji je s 25 metara precizno pogodio desne rašlje.

Nakon dvadesetog kola vodi Sloga (B) s 53 boda, drugi je Jelačić s 39, Zrinski je četvrti s 33 boda koliko ima i peti TOP, Klokočevac je deseti s 30, dok je Bregana na sedamnaestom mmjestu s 12 bodova.

GIMNASTIKA - Poluzavršnica natjecanja ŠŠD osnovnih škola

Samoborske gimnastičarke prve

Učenicama OŠ B. Tonija, koje nastupaju za ŠŠK LOB, smiješi se odlazak na državno prvenstvo u športskoj gimnastici. One su osvojile prvo mjesto u poluzavršnici natjecanja školskih športskih društava osnovnih škola skupine Centar, održanom u Selnici pokraj Čakovca. Za što bolji plasman natjecale su se po dvije ekipe iz Zagrebačke, Varaždinske i Međimurske županije.

Sve su "Lobašice" izvrsno odradile svoje vježbe na četiri sprave: preskoku, ručama, gredi i tlu i dobile vrlo visoke i prilično ujednačene ocjene. Posebno valja istaći Luciju Kirschenheuter (78.80), jedinu gimnastičarku koja je na tom natjecanju dobila maksimalnu ocjenu - 20, ovaj put za vježbu na gredi, Laru Šelj (78.70), Luciju Kosaber (78.50) te Ninu Fresl (77.30) i Doru Živković (77.30).

Drugo su mjesto osvojile učenice ŠŠD Mladost, škole domaćina i također se plasirale u završnicu. Nažalost, učenicama OŠ Mihaela Šiloboda iz Svetog Martina pod Okićem, koje su osvojile 3. mjesto, ovaj put to nije uspjelo.