Pomoćnici: Pirša (oba iz Donje Zdenčine) i Oslaković (Domaslovec)

RAKITJE: Mihina, Boras, Horvat (od 72. Balaško), Čakanić, Vrčković, Hlevnjak, Nuić (od 83. Dorotić), Martinović, Brnić, K. Martinčević, Kramarić (od 46. D. Martinčević)

Trener: Borislav Perica

DINAMO (J): Peremin, Božinec, Kukec, Papa, Pucko, Gulić, Pucić, Granatir, Hanzec (od 81. grgec), Knjaz (od 87. Borovec)

Trener: Dražen Turković

Igrač utakmice: Granatir (Dinamo)

Rakitje je i nakon trećeg kola bez bodova. Ovog puta uspješniji su bili gosti iz Jakovlja koji pogotkom Granatira pred kraj utakmice ostvaruju vrijednu pobjedu, a domaćinu ostaje čekanje za prvim bodovima do slijedećeg vikenda i domaće utakmice protiv Croatije (P).

Krašić – Novaki 3:2 (2:0)

Teško na Žumberku

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Munić (Bregana)

Pomoćnici: Vujčec (Bregana) i Ivančić (Jastrebarso)

Strijelci: 1:0 J. Penić(5), 2:0 J. Penić(32), 2:1 I. Marković(49), 3:1 Burja(56), 3:2 Đumlija(88 – 11m)

KRAŠIĆ: Šimatić, Golub (od 90. F. Penić), Tuček, I. Penić, Ferenčić, Rajaković, M. Petković, Burja, J. Penić, Prstac, Novosel (od 68. D. Petković)

Trener: Marko Ilijanić

NOVAKI: Lujec, Orašković, Đumlija, Nemet (od 46. Marković), Vrkić, Podnar, Genus, Kladar (od 32. Batarelo), Kriste (od 31. Pokrajčić), Marković, Bungić

Trener: Željko Kovačić

Igrač utakmice: Josip Penić (Krašić)

U prvom dijelu raspoloženi Penić dva puta pogađa za visokih 2:0, iako su gosti iz Novaka u tim trenucima bili bolja momčad i kontrolirali igru. U drugom dijelu gosti odmah smanjuju na 2:1 i kreću po bod, ali u 56. Burja opet vraća rezultat na dva razlike. Završnih 3:2 postavlja Đumlija s bjele točke.

Nakon trećeg kola vode Sava (D) i Dinamo (O) s po 9 bodova, Novaki su osmi s 3 boda, dok je Rakitje na jedanaestom mjestu s 0 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 4. kolo

Klokočevac – Zaprešić 3:0 (0:0)

Potvrda tek na kraju

KLOKOČEVAC – Stjepan Celizić Bajdo

Sudac: Koprić (Potočec)

Pomoćnici: Gvozdanović (Jastrebarsko) i Gradinščak (Vrbovec)

Strijelci: 1:0 Bošnjak(51), 2:0 Matijaščić(89), 3:0 Salopek(90)

KLOKOČEVAC: Čalić, Salopek, D. Celizić, Sokolović, Janžić, Janjić, Da. Celizić, Kos, Matijaščić, Šeperić, Bošnjak (od 73. Vitko)

ZAPREŠIĆ: Jelač, Herceg, Gorjan (od 73. Breščan), Grgić, Habijan, Đurinski, Jakšević, P. Kuš, Blažić(od 47. Galijanić), Z. Kuš (od 83. Ištuk), Ilekić

Igrač utakmice: Hrvoje Janjić (Klokočevac)

Zaslužena pobjeda momčadi iz Klokočevca koji su u svim segmentima igre bili bolja momčad. Vratar Jelač najzaslužniji je rezultat 0:0 na poluvremenu obranivši nekoliko teških lopti. No nije mogao obraniti udarac Bošnjaka koji u 51. minuti dovodi domaćine u vodstvo. Konačni rezultat i osiguranje pobjede moralo se čekati do pred kraj utakmice kad su Matijaščić i Salopek potvrdili pobjedu.

Rugvica – Bregana 5:0 (1:0)

S pet komada iz Rugvice

RUGVICA – Igralište Rugvice

Sudac: Kos (Mraclin)

Pomoćnici: Kašnar (Paukovec) i Bilić (V. Gorica)

Strijelci: 1:0 K. Fišter(7), 2:0 K. Fišter(46), 3:0 Ma. Stipić(53), 4:0 Mi. Stipić(58), 5:0 Mi. Stipić(77)

RUGVICA: Ivančan, Điđa (od 46. Jurišević), Trubić, I. Fišter, Šimunec, Dupan, Ma. Stipić, Marelja, K. Fišter, Opačak (od 68. Brkan), Mi. Stipić

Trener: Miro Škrlec

BREGANA: Herceg, Dekalić, Nider (od 67. A. Andabak), I. Andabak (od 67. Grubač), Ivančić, Sokolović, Jurković (od 67. Jurković), Šaldi (od 46. Kulašević), Brajković, Beriša, Grdanjski (od 46. Dumić)

Trener: Nino Tomić

Igrač utakmice: Kruno Fišter

U prvih 45 minuta izjednačena utakmica, ali domaćini iskorištavaju svoju priliku u 7. minuti za vodstvo dok sa druge strane Bregančani to nisu znali. U drugom dijelu, odmah nakon početka poluvremena Fišter postiže svoj drugi gol za povećanje prednosti Rugvice i tu se momčad Bregane raspala (ponajviše njihova obrana) te su do kraja utakmice uspijeli primiti i pet komada.

TOP – Zrinski Tehnovent 2:0 (2:0)

TOP za čelnu poziciju

Sudac: Bugarinović (Ivaničko Graberje)

Pomoćnici: Kakuk (Rakitje) i Kezerić (Dugo Selo)

Strijelci: 1:0 Jakopec(39), 2:0 Puntarec(45)

TOP: Husak, Šimag, Šabarić (od 81. Marušić), Matus, Jakopec (od 46. Dujmović), Čamić (od 46. Kovač), Vukas, Galić, Biškupić, Vlašić (od 88. Kalman), Puntarec

Trener: Josip Galić

ZRINSKI: Vitko, Beljak, Jazvić (od 46. Bekiri), Šicl, Vrančić, Radek, Žganjer, Jagodić (od 37. Draclin), Horvat, Krstanović, Župančić (od 64. Radovanić)

Igrač utakmice: Puntarec (TOP)

U susretu međusobnih susjeda deblji kraj su izvukli momci iz Farkaševca. Već od početka domaćini kreću napadački te stvaraju nekoliko prilika pred vratima Zrinskog, ali do prednosti stižu tek u 39. minuti kada je precizan bio Jakopec. Kada se već činilo da će se tim rezultatom otići na odmor Puntarec eurogolom iz slobodnog udarca povisuje prednost TOP – a. U drugom dijelu TOP je sačuvao stečenu prednost i zasjeo na prvo mjesto tablice dok su gosti drugim uzastopnim porazom prokockali dobar start sezone.

Nakon četvrtog kola vodi TOP s 10 bodova, drugi je Jelačić s 9, Zrinski i Klokočevac su deseti i jedanaesti s po 6 bodova, dok je Bregana na šesnaestom mjestu s 3 boda.