Popili tri gutljaja

NOVAKI - Igralište u Novakima

Sudac: Matić (Zaprešić)

Pomoćnici: Marčetić i Šimunić (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Borak(19), 2:0 Mlinar(32), 2:1 Koluder(59), 3:1 B. Struhak(90), 3:2 Kristić(90)

NOVAKI: Husak, Marković (od 59. Čakanić), Genus, Podnar, Jaklenec, Đumlija, H. Struhak (od 60. Leopold), Borak, Mlinar, Bungić (od 18 M. Marković), D. Struhak (od 75 B. Struhak)

JAMNICA: Josipović, Lovrić, Topolnjak, Orečić (od 77. Kristić), Krpan, Tolić, Kelava, Koluder, Milković, Prigorac, Kurtagić (od 53. Rupa)

Trener: Jasmin Ganić

Igrač utakmice: Mlinar (Novaki)

Derbi utakmica sedmog kola u kojoj su se Novaki pobjedom priključili vodećoj Jamnici. Do poluvremena domaćini imaju vodstvo 2:0 zahvaljujući preciznosti Boraka i Mlinara. Gosti smanjuju vodstvo u 59. minuti da bi se tim rezultatom otišlo u sučevu nadoknadu gdje zbog pada koncentracije svaka momčad postiže po jedan pogodak.

Rakitje - Krašić 2:1 (1:1)

Uvalili dvije kite

RAKITJE - Igralište Rakitja

Sudac: Kušer (Zaprešić)

Pomoćnici: Vugec (Brdovec) i Špoljar (Bistra)

Strijelci: 1:0 K. Martinčević(31), 1:1 J. Penić(43), 2:1 H. Petković(46)

RAKITJE: D. Barun, Boras, Balaško (od 43. Vrčković), Čejvan (od 46 K. Barun), Avg. Martinović (od 46. Hajdinjak), A. Martinović (od 73. D. Martinčević), Brnić, H. Petković, Dorotić (od 64. Hlevnjak), K. Martinčević, Kramarić

Trener: Borislav Perica

KRAŠIĆ: Šimatić, Tuček, Ristevski, I. Penić, K. Penić, Ferenčić, Šimecki (od 46. Vincetić), Marijan Petković, J. Penić (od 73. Mario Petković), Latinović, Golub

Trener: Mijo Novosel

Crveni karton: Brnić (Krašić, 89) i Mario Petković (Rakitje, 89)

Igrač utakmice: Krunoslav Martinčević (Rakitje)

Utakmica u kojoj je prvi dio pripao domaćinima, koji uz pogodak još imaju i tri čiste šanse, ali ih ne koriste te ih prije kraja poluvremena gosti kažnjavaju izjednačenjem. Odmah na početku drugog dijela Petković ponovo dovodi Rakitje u vodstvo i iako su gosti imali inicijativu do kraja utakmice nisu uspjeli izjednačiti.

Bestovje - Cvetković 1:1 (1:1)

KOnačno bod!

BESTOVJE - ŠC Bestovje

Sudac: Vrboški (Zaprešić)

Pomoćnici: Kelenčić (N. S. Okićko) i Milašinčić (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Eranović(27), 1:1 D. Božić(39)

BESTOVJE: Golubiček, Rendulić, Eranović, Šarić (od 80. Karažinec, Petraš, Kurtušić, Turčinović, Škrinjarić, Borić (od 46. Subašić), Horvat (od 46. Mijaljević), Mioč

Trener: Božidar Domitrović

CVETKOVIĆ: Sabljić, Jelšovec (od 75. M. Božić), Dikšić, Krga, D. Božić, Nevrkla, Lovrinović (od 34. Rušnov), Martinović (od 70. Dimnjaković), Kopić (od 34. Kišić), Koluder, Bubanović (od 70. Priselac)

Trener: Danijel Fabijanić

Igrač utakmice: Željko Golubiček (Bestovje)

Dobra utakmica u kojima su najbolji pojedinci bili vratari. Bestovje je povelo u 27. minuti preko Eranovića, a gosti su smanjili 12. minuta kasnije. U drugom dijelu domaći su borbenošću i htijenjem osvojili prvi bod nakon šest kola.

Nakon sedmog kola vodeća je Jamnica i Novaki sa 16 bodova, Rakitje je peto sa 11 bodova, a četrnaesto je Bestovje koje ima 1 bod.

RUKOMET - 2. LIGA ZAPAD - 1.kolo Senia – Samobor-Mercator 21:20

Pod pritiskom publike

Prvu utakmicu u novoj sezoni druge lige zapad rukometašice Samobora Mercatora neće tako lako moći zaboraviti. Ne zbog minimalnog poraza, već zbog svega što se na toj utakmici događalo. Krcata dvorana u Senju, u kojoj su ljudi gotovo uz samu liniju igrališta, vršila je jak pritisak na svaku sudačku odluku pa gotovo možemo reći da je i malo čudo što je na kraju rezultat takav kakav je.

A zapravo, mlade igračice Samobora hrabro su igrale i veći dio utakmice imale i rezultatsku prednost. Umjesto zasluženog boda stigao je sudački vjetar u leđa domaćih.

MaBo

RUKOMET - 2. LIGA ZAPAD - 2.kolo Samobor-Mercator - Rovinj 22:25

Pobijedilo iskustvo

Pomlađena ekipa ženskog rukometnog kluba Samobor-Mercator nije uspjela pred svojom publikom zabilježiti pobjedu ni u drugom kolu natjecanja druge lige zapad. Iako su cijelo vrijeme utakmice bile blizu i mogle barem do boda, iskustvo je ipak prevagu odnijelo na stranu Rovinja. Gošće su slavile 25:22, iako su dvije minute prije kraja naše igračice imale samo gol zaostatka. Ono što može veseliti vodstvo kluba je vrlo dobra igra mladih igračica pa je tako Ana Marija Fofonjka bila ponajbolji strijelac postigavši 6 golova, baš kao i Sandra Novak. Žilić i Plazina postigle su po 3 gola.

Možda se ipak više očekivalo od pojedinih iskusnijih igračica koje bi svojim primjerom trebale motivirati mlade igračice na bolju igru. Na ovoj utakmici većina je mladih igračica hrabrošću, motiviranošću i odnosom prema igri zapravo pokazala kako se brane boje kluba.

MaBo

KOŠARKA - KADETI – II. HRVATSKA REGIONALNA LIGA – 3. kolo Samobor - Zrinjevac 61:88 (29:36)

Bili su previsoki

Protiv izrazito visoke ekipe kadeta iz Zagreba teško se moglo parirati pod koševima, pogotovo što dva glavna centra Samoboraca, Šaban i Juranko, nisu igrali. Tako da se jedini visoki centar, mladi Plečko, iako se svojski trudio, nije smogao suprotstaviti starijima i iskusnijima gostima.

Ovaj put zakazao je i šut Levaniću koji pogađa tek 2 poena u prvom poluvremenu.

U zadnjoj četvrtini priliku za igru dobili su svi igrači Samobora, te na kraju gosti visokom razlikom rješavaju utakmicu u svoju korist.

Kod Samoboraca istakao se Gionechetti s 20 poena, a kod Zrinjevca najbolji je bio Dugandžić, također s 20 poena.

KOŠARKA - PRVENSTVO SPORTSKIH ŠKOLA – KVALIFIKACIJE ZA 2. HRL – 4. kolo Vučići - Samobor 15:12 (6:5)

Vučići pokazali zube

U izjednačenoj i neizvjesnoj utakmici do zadnje sekunde na kraju spretniji i sretniji bodove odnose Vučići iz Zagreba. Priliku za izjednačenje i produžetak Samoborci propuštaju prvo 5 sekundi prije kraja, kada prvo Džimbegu izlazi trica iz koša, a odmah zatim, u zadnjoj sekundi, i Mandaliniću. Ovom utakmicom završene su kvalifikacije, a najvjerojatnije i ulazak Samoboraca u II. Hrvatsku regionalnu ligu za sportske škole, unatoč ovom minimalnom porazu.

KADETI – II. HRVATSKA REGIONALNA LIGA – 4. kolo

Zapruđe - Samobor

U subotu, 14.listopada, u 18,00 sati

U ŠD Zapruđe u Zagrebu

NOGOMET - 1. HMNL - 2. kolo Kijevo Jako Sport - Sokoli 10:0 (2:0)

Raspad sistema

KNIN - Dvorana Kralj Zvonimir

Suci: Šunjić (Split) i Vuko (Podstrana)

Strijelci: 1:0 Strunje(13), 2:0 Strunje(18), 3:0 Mijatović(22), 4:0 Kalabić(23), 5:0 Mijatović(26), 6:0 Mijatović(31), 7:0 Kalabić(35), 8:0 Strunje(37), 9:0 Jurić(38), 10:0 Babić(39)

KIJEVO JAKO SPORT: Blagajić, Babić, Rimac, Bakula, Jurić, Kalabrić, Strunje, Mijatović, Knežević, Palavra, Lucić, Cicvarić

Trener: Robertino Jelovčić

SOKOLI: Kovačević, Antolić, L. Pavlić, Batarelo - Ćerdić, Kolar, Jonjić, Antunović, I. Pavlić

Trener: Marijan Lenard

Igrač utakmice: Teo Strunje (Kijevo Jako Sport)

Do 13. minute Sokoli su se dobro držali, no tada su domaćini poveli i utakmica je krenula u jednom smjeru. Do poluvremena je rezultat bio samo 2:0 no u drugom dijelu se igra Sokola raspala tako su domaći samo u zadnjih 5 minuta uspjeli zabiti 4 gola za konačnih i visokih 10:0.

Nakon drugog kola vodeća je Petrinjčica sa 6 bodova, druga je Torcida sa 4 boda dok su Sokoli na dvanaestom mjestu sa 0 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 9. kolo

Klokočevac - Laduč 2:1 (1:0)

Tri lijepa boda

KLOKOČEVAC - Igralište Stjepan Celizić Bajdo

Sudac: Gvozdanović (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Borković (Domagović) i Drkulec (D. Purgarija)

Strijelci: 1:0 Kos(44), 2:0 Bošnjak(52), 2:1 Rašić(60)

KLOKOČEVAC: Duspara, Bekiri, Celizić (od 51. Komerički), Janžić, Šeperić, Janjić, Murić, Kos (od 45. Horvat), Salopek (od 68. Jantolić), Kovačević, M. Bošnjak (od 80. K. Bošnjak)

LADUĆ: Tonković, Ledinšćak (od 46. Drenski), Vajdoher (od 75. Barukčić), Čičko (od 55. Lozar), Krznarić, Šimag, Rašić (od 66. Valek), Percela (od 55. Žerjavić), Muić, Leskovar, Kušević

Trener: Luka Žerjavić

Crveni karton: Šeperić (Klokočevac, 90. - drugi žuti)

Igrač utakmice: Dejan Murić (Klokočevac)

Klokočevac preko Kosa dolazi u vodstvo samo minutu prije poluvremena i tim se rezultatom odlazi na odmor. Ubrzo nakon početka drugog dijela Bošnjak glavom povećava vodstvo nakon ubačaja Horvata dok Laduč uspijeva jedino smanjiti vodstvo domaćina nakon pogreške vratara Klokočevca Duspare koju je udarcem sa 35 metara iskoristio Rašić.

Vatrogasac (K) - Zrinski 1:1 (1:1)

Celizić fulao penal

KOBILIĆ - Igralište Vatrogasca

Sudac: Bugarinović (Gornja Ivanička Rečica)

Pomoćnici: Šestak (Smerovišće) i Ptičar (Kloštar Ivanić)

Strijelci: 0:1 Tenšek(2), 1:1 Markelić(45 - 11m)

VATROGASAC (K): Klarić, Masnec, Tkalec, Boban, Gavran, Čavar, Tepšić (od 46. Pedišić), Kirinić, Merinić, Markelić, Zlopaša (od 62. Plantak)

Trener: Rajko Paviša

ZRINSKI TEHNOVENT: Fabijan, Šicl, Jazvić, Murić, Vrančić, Radek (od 59. Jurinec), Jagodić, Celizić, Tenšek, Razum (od 52. Beloša), Hainišek

Trener: Juraj Pavlin

Igrač utakmice: Mato Markelić (Vatrogasac)

Gosti vode već u drugoj minuti nakon što Tenšek koristi pogrešku Čavara i glavom iz blizine šalje loptu pod gredu. Domaćini izjednačavaju rezultat u 45. minuti iz jedanaesterca koji je realizirao Markelić. Za razliku od Vatrogasca, koji je uspio realizirati jedanaesterac, za Zrinski je Celizić promašio najstrožu kaznu te su gosti iz Kobilića odnjeli samo bod.

Savski Marof - Bragana 1:0 (1:0)

Posrnuli u Marofu

SAVSKI MAROF - Igralište Savskog Marofa

Sudac: Boban (V. Gorica)

Pomoćnici: Župan (V. Gorica) i Bratković (Kurilovec)

Strijelci: 1:0 Grubeša(42)

SAVSKI MAROF: Turk, Skomrak (od 75. Postružin), Žganjer, Boch, Šenjug, Vučetić, Grubeša, Rede, Bečirović, Zofić, Milivojević

Trener: Miroslav Šorgić

BREGANA: Herceg, Bugarski, Celizić, Jurković, Nider, Ivančić, Grdanjski (od 71. Klisurić), Kasalo, Andabak (od 64. Šparakl), Barbić, Župančić

Trener: Dražen Vegel

Igrač utakmice: Dario Šenjug (Savski Marof)

Domaćini su cijelu utakmicu dominirali i bili bolja momčad i nakon prečke Milivojevića u 31. minuti, a slijedeća opasna prilika pred golom Bregane je rezultirala golom Grubeše u 42. minuti koji se na kraju pokazao dovoljan za 3 boda.

Sloga (K) - TOP 7:0 (6:0)

Prošli ko Andora

KRIŽ - Igralište u Sportskom parku

Sudac: Filipčić (Ključ Brdovečki)

Pomoćnici: Ešegović (Šenkovec) i Rožić (Buševec)

Strijelci: 1:0 Konjug(8), 2:0 Kovačević(14), 3:0 Konjug(17), 4:0 Bašić(19), 5:0 Bašić(30), 6:0 Bašić(37), 7:0 Bašić(77)

SLOGA (K): Rendulić, Vorel, Karašić (od 71. Bolešić), Konjug, Sokolić, Korman, Kovačević, Stanić (od 46. Krajinović), Topolko, Oković, Bašić

Trener: Zoran Rede

TOP: Belko - Hunjak, Klemenčić (od 46. Janković), Vukas, Bencetić, Zlački, Gašpert, Divjak (od 66. Matulin), Puntarec (od 33. Pavec), Vršek (od 63. Geljić - Vilušić), Stunjg, Leopold (od 30. Čižmešija)

Igrač utakmice: Dario Bašić (Savski Marof)

Seriju pogodaka za Savski Marof otvorio je Konjug udarcem sa 30 metara da bi do 17. minute već bilo 3:0, uz još jedan pogodak Konjuga i jedan Kovačevića. Do poluvremena Bašić je uspio postići hat - trick da bi u drugom dijelu uspio još jednom zatresti mrežu neraspoloženih gostiju iz Kerestinca.

Nakon devetog kola vodeća su Sloga iz Križa i Savski Marof sa 18 bodova, Zrinski je šesti sa 14 bodova dok deveto mjesto zauzima TOP sa 13 bodova, a po 12 bodova imaju deseta Bregana i jedanaesti Klokočevac.

NOGOMET - 3. HNL zapad - 9. kolo Samobor - Vrbovec 2:1 (1:0)

Niko donio pobjedu

SAMOBOR - Gradski stadion

Pomoćnici: Čavlina i Dobrović (oba iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Deak(15), 1:1 Nosek(62 - 11m), 2:1 Tokić(85)

SAMOBOR: Mičić, Puškarić, Antunović (od 40. Skender), Nosić, Prlić, Majdandžić, Pavlović, Horvat, Bušić (od 46. Brujić), Deak, Tokić

Trener: Tomislav Pisačić

VRBOVEC: Novak, Vranić, Z. Dimović, Pajsar, Kelečić, Nosek, Vujić, Erdeli (od 46. Jurakić), Ilečić (od 46. Lalić), Falčević, M. Dimović

Trener: Marijan Glavica

Igrač utakmice: Niko Tokić (Samobor)

Samoborce u vodstvo dovodi kapetan Deak u 15. minuti lijepim golom iz slobodnog udarca i s tim se rezultatom odlazi na odmor unatoč prilikama s obiju strana. U 62. minuti Nosek izjednačuje rezultat, a pobjedu Samoborcima nakon kardinalne greške gostujućeg igrača Falčevića donosi Tokić glavom 5 minuta prije kraja utakmice.

Nakon devetog kola vodeći je Vinogradar sa 20 bodova, 18 bodova skupio je drugi Zagorec dok je Samobor dvanaesti sa 10 bodova.

NOGOMET - 4. HNL središte B - 10. kolo Sava (S)- Mladost (P) 5:0 (3:0)

Biškupić 3 od 5

FARKAŠEVAC - Igralište NK Zrinski

Sudac: Miličević (V. Gorica)

Pomoćnici: Brozović i Repiček (oba iz Kutine)

Strijelci: 1:0 Biškupić(1 - 11m), 2:0 V. Čakanić(11), 3:0 Biškupić(14), 4:0 Biškupić(54), 5:0 Matošević(70)

SAVA (S): Pintar, Gavran, Horvat, Drenški, T. Čakanić, V. Čakanić, Matošević, Jordan, Biškupić (od 66. Šurbek), Đurđević (od 61. Žižić), Karamarko (od 55. Zovko)

Trener: Zoran Vukelić

MLADOST: Lončar, Polovina (od 71. Bartulović), Pavičić, Begić (od 46. Pezić), Vrhovac, Sklezur, Perković, Čehok, Vidović (od 46. Babić), Topalović

Trener: Ivica Vidović

Igrač utakmice: Ivica Biškupić (Sava)

Sava dolazi u vodstvo već u prvoj minuti nakon što Biškupić realizira jedanaesterac, a do 14. minute rezultat je već 3:0 i pitanje pobjednika je riješeno. U drugom dijelu Sava je još dva puta precizna dok od gostiju nismo vidjeli ništa, pa čak ni udarac po golu.

Nakon desetog kola vodeći je Polet iz Buševca sa 27 bodova, druga je Iskra Zelina sa 22 boda dok Sava zauzima desetu poziciju sa 14 bodova.

STOLNI TENIS - 4. međunarodno otvoreno prvenstvo Samobora u stolnom tenisu 2006.

Luka Kantoci najbolji

U subotu, 7. listopada, održano je u Sportskoj dvorani OŠ Bogumila Tonija 4. međunarodno otvoreno prvenstvo Samobora u stolnom tenisu 2006. Uspješni organizator natjecanja bio je Stolnoteniski klub Samobor 2003., a pokrovitelji Poglavarstvo Grada Samobora, Samoborski športski savez, Gundić Electronic d.o.o., DE-MA - caffe bar, Bara – caffe bar, Gradna – caffe bar, Anastazija – caffe bar, Gabrek 1929, slastičarnica U prolazu, Paulić Labor, krojačka radnja Šicel, Press Clipping, Apriori komunikacije, Kuno d.o.o., Podomont, Helena – caffe bar, obrt Elektroinstaleter, Vidmar Sport, Butterfly.

Stolnoteniski su turnir s nekoliko prigodnih riječi otvorili savjetnik za sport u Poglavarstvu Grada Samobora Marijan Kižlin i tajnik SŠS Juro Horvat. Turnir je posjetio i legenda hrvatskog pingača Dragutin Šurbek.

U cjelodnevnom natjecanju sudjelovalo je 150 stolnotenisača svih uzrasta iz Hrvatske i Slovenije.

Medijski pokrovitelji ovog uspjelog pingpongaškog natjecanja bili su Glasnik Samobora i Svete Nedelje i Radio Samobor.

Leti i četvero Samoboraca

Za nekoliko dana put finskog Tamperea leti četvero reprezentativca Hrvatske, inače članova Karate kluba Samobor-Anindol.

Maja Janković predstavljat će Hrvatsku u konkurenciji najboljih svjetskih karatistica otvorene (apsolutne) kategorije. Maja će biti oslonac izborniku reprezentacije i u ekipi.

Dosadašnjim rezultatima na pripremnim turnirima, ali i pokazanom formom, od Maje se može očekivati veliki rezultat.

Stručni stožer Hrvatskog karate saveza puno očekuje i od ženske ekipe koja po kvaliteti pripada samom svjetskom vrhu.

Nenad Vukobrat će u Tampereu nastupiti u srednjoj (do 75 kg) kategoriji, ali će zastupati Hrvatsku i u momčadskom nastupu.

Na europskom prvenstvu u svibnju ove godine Neno je osvojio 5. mjesto izgubivši borbu za brončano odličje. Koliko može u konkurenciji naboljih svjetskih srednjaša vidjet će se u subotu 15. listopada u 9,00 sati kada staje na tatami.

Davor Mrzak svoje mjesto na listi putnika za Finsku osigurao je u posljednjem nastupu pripremnog razdoblja, Slovenija open, gdje je osvojio 1. mjesto u apsolutnoj kategoriji. Tim rezultatom osigurao je nastup u apsolutnoj kategoriji u kojoj će nastupiti najjači svjetski karatisti. Iako Davoru neće biti lako, očekuje se od njega dobar nastup.

Tomislav Rašidagić, aktualni juniorski viceprvak Europe dobio je povjerenje izbornika te će imati priliku pokazati svoju kvalitetu i talent u nastupima momčadi Hrvatke već na početku svjetskog prvenstva u četvrtak (12.10.) i petak (13.10.). Ne treba sumnjati u njegove dobre borbe.

S gore navedenom četvorkom putuje i njihov trener Darko Šimunec u svojstvu trenera ženske selekcije, ali i glavnog tajnika Hrvatskog karate saveza.

TENIS - Gradsko natjecanje u tenisu za dječake i djevojčice osnovnih škola Samobora i Svete Nedelje

ŽABAC i LOB najbolji!

Kao i svake godine, u organizaciji Školskog športskog saveza Samobora i Svete Nedelje, održana su gradska natjecanja u tenisu.

Na tenis terene kod OŠ Bogumila Tonija prvi su, 28. rujna, izišli dječaci. Pobijedili su mali tenisači ŠŠK Žabac iz OŠ Sveta Nedelja, za koju su nastupili Sven Kapuđija, Ivor Herceg i Jan Pehnec na čelu s voditeljem Zoranom Lipićem. Drugo mjesto zauzela je ekipa ŠŠK LOB, OŠ Bogumila Tonija, a treće mjesto pripalo je ŠŠK Vihor, OŠ Milana Langa iz Bregane.

Na drugom turniru, održanom 2. listopada, nastupile su djevojčice. Najspretnije i najsretnije bile su predstavnice ŠŠK LOB, OŠ Bogumila Tonija iz Samobora, za koju su nastupile Melita Ferjanić, Laura Stilinović i Viktorija Horvat, a ekipu je vodio Vlado Čerkez. Drugo mjesto na turniru zauzele su predstavnice ŠŠK Stražnik iz OŠ Samobor, dok je treće mjesto pripalo ekipi ŠŠK Žabac, OŠ Sveta Nedelja.

Prvoplasirane ekipe stekle su pravo nastupa na Županijskom natjecanju, koje će biti održano u proljeće sljedeće godine.

Laušini krenuli uobičajeno

S početkom jeseni nastavljena je na hrvatskim stazama i sezona auto utrka. Kao što je već uobičajeno, prvi ocjenski rally bio je popraćen kišom i lošim vremenom, čemu su se vozači dobro prilagodili.

Ovo je svakako bio jedan od težih rallyja. Ulasci u vremensku kontrolu u zadano vrijeme bili su prava umjetnost, a oni koji su uspjeli stići na vrijeme izvodili su nemoguće i vozili van svih mogućnosti. Među njima je bila i samoborska posada Tona i Lana Laušin. Još su jednom pokazali da su najbolji u svim situacijama i da se mogu prilagoditi nemogućim uvjetima. Veliki problem nastao je večer prije utrke kad je otkazao mjenjač, za tu priliku posebno složen i pojačan. Tona ga je do gluhog doba noći slagao i preslagivao i ujutro je najbolja hrvatska posada bila na startu kao da se prije par sati nije ništa dogodilo. Uz loše vremenske uvjete i sve što im se događalo uspjeli su biti prvi i u svojoj klasi i ukupnom poretku svih posada. Vozilo se ulicama Zagreba, a tim za kojeg voze - Ferotrans Samobor osvojio je drugo mjesto u poretku timova.

Posada Tona i Lana Laušin za sada vodi i u klasi i u ukupnom poretku, a za nadati se je da će nastaviti jednako uspješno kao i svih ovih godina od kada zajedno voze.