Sudac: Čunčić (Kuče); Pomoćnici: Kos (Mraclin) i Slopko (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Rako (50 – 11m), 1:1 Miletić (63), 1:2 Lozar (86)

KLOKOČEVAC: Drvenkar, Murić, Celizić, Rako, Antunović, Janžić, Salopek, Šarić, Tucman (od 65. Tesla), Šeperić (od 82. Horvat), Nikl; Trener: Ferdo Kamenčić

SAVSKI MAROF: Beljko-Hunjak (od 88. Turk), Barun (od 54. Lozar), Kušević, Skomrak, Hrnjkaš, Bršec, Katušić, Petković (od 89. Večerić), Postružin, Ištuk (od 58. Miletić), Rede; Trener: Luka Žerjavić

Igrač utkamice: Ivan Miletić (Savski Marof)

Domaćin je bio bolji tijekom cijelog susreta, ali je pokazao i velike probleme u realizaciji. Ipak, pogotkom Rake došli su do vodstva koje nije dugo trajalo. Da stvar bude gora, u završnici gosti iz Savskog Marofa još jednom pogađaju i dolaze do pobjede. Zanimljivost je činjenica da su oba gostujuća pogotka postigli rezervisti koji su u igru ušli tek u nastavku.

M.S.

Sava Strmec – Bistra 2:3 (1:0)

Propustili 2:0

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Malbašić (Dugo Selo); Pomoćnici: Rožić (Buševec) i Čunović (Kurilovec)

Delegat: Katušić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Jordan (38), 2:0 Mamić (62), 2:1 I. Škreblin (65), 2:2 Babić (71), 2:3 Milivojević (84)

SAVA: Pintar, Grgić (od 82. Katušić), Skenderović, Husta, T. Čakanić, Stepinac (od 46. V. Čakanić), Raić (od 46. Šurbek), Jordan, Biškupić (od 65. Đurđević), Mamić (od 78. Petravić), Karamarko; Trener: Miroslav Orsag

BISTRA: Boranić, Babić, Drviš (od 46. Drenški), Katić, Šenjug, Vučetić, Poljski (od 63. J. Škreblin), Jelić (od 73. Žanko), Mamić (od 90. Brezak), I. Škreblin, Milivojević; Trener: Goran Kušec

Igrač utakmice: Ivan Škreblin (Bistra)

Sava je u potpunosti kontrolirala utakmicu i 25 minuta prije kraja vodila sa sigurnih 2:0. Međutim, tada neobjašnjivo padaju u igri i dozvoljavaju gostima da postignu tri pogotka i zabilježe važnu pobjedu.

M.S.

Strmec – Zrinski Tehnovent 6:0 (5:0)

Novi težak poraz Zrinskog

BEDENICA – Igralište Čret

Sudac: Nežić (Vrbovec); Pomoćnici: Njegovec (Vrbovec) i Planinić (Nova Kapela)

Delegat: Gambiroža (Križ)

Strijelci: 1:0 Majdak (5), 2:0 Majdak (10), 3:0 Mahnet (12), 4:0 Bedeković (20), 5:0 I. Krnjak (31), 6:0 T. Krnjak (61)

STRMEC: Pavičić, Mlinarić (od 46. Šimunović), Tuković, Ramnjak, Bekon, T. Krnjak, Majdak (od 60. Kranjec), Miličević (od 34. Beronja), Mahnet, I. Krnjak (od 68. Horvat), Bedeković; Trener: Vlado Milković

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Husta (od 63. Binički), Jurinec, Murić, Tomljenović, Radek, Vrančić, Žganjer, Jagodić (od 46. Kuhar), Hainešek (od 63. Potarić), Beloša; Trener: Mladen Vlahović

Igrač utakmice: Damir Mahnet (Strmec)

Sve je bilo riješeno već nakon pola sata kada je domaćin vodio 5:0. Zrinski ponovno bez ikakve šanse za osvajanjem bodova, a izbjegli su i teži poraz nakon što su domaćini zaigrali opuštenije u nastavku.

M.S.

Na tablici vode Radnik i Iskra Zelina sa po 15 bodova, Sava Strmec je osma sa 8 bodova, Klokočevac je trinaesti sa 5 bodova,dok je Zrinski Tehnovent posljednji s 1 bodom.

NOGOMET - 1/16 finala Hrvatskog kupa Samobor – Cibalia 1:4 (0:2)

Prvoligaš iskoristio iskustvo

Gledatelja 250

Sudac: Križarić (Čakovec); Pomoćnici: Jambrović i Križanić (oba iz Čakovca)

Delegat: Jurina (Zabok)

Strijelci: 0:1 Andričević (27), 0:2 Ratković (45), 0:3 Stojanovski (57), 1:3 Brujić (64), 1:4 Ratković (86)

SAMOBOR: Radoš, Anušić, Makarun, Drenški (od 59. Puškarić), Jozinović, Šarić, Marijan (od 67. Kitanović), Hodalj, Deak, Brujić, Pek (od 46. Štefković); Trener: Stjepan Bašić

CIBALIA: Burcsa, Bagarić (od 46. Pletikosić), Andričević, Tadić, Bilen, Barišić, Pavličić (od 46. Žgela), Ratković, Stojanovski, Križanović, Maroslavac (od 74. Knežević); Trener: Davor Mladina

Igrač utakmice: Zoran Ratković (Cibalia)

Gosti iz Vinkovaca su zasluženo pobijedili u Samoboru, iako je dojam da su prema prilikama Samoborci mogli mnogo bolje proći. Već u 1. minuti Cibalia propušta povesti, a zatim nastupa razdoblje igre u kojem je Samobor bolja momčad. Ipak, iskusniji gosti kažnjavaju propst u obrani Samobora i u 27. minuti dolaze u vodstvo pogotkom Andričevića. Ključni se trenutak dogodio nekoliko sekundi prije kraja prvog dijela. Vratar gostiju je ispucao dugačku loptu, a Ratković je krasnim volejem između dvojice Samoborovih braniča pogodio suprotni kut Radoševih vratiju. Cibalia početkom drugog dijela dolazi i do trećeg pogotka, a Samobor preko Brujića postiže počasni pogodak u 64. minuti. Samo minutu kasnije Brujić propušta veliku priliku za svoj drugi pogodak, te na taj način propada posljednja prilika Samobora za povratak u meč. Do kraja je najbolji igrač susreta Ratković uspio postići i svoj drugi pogodak.