Završena stolnoteniska sezona

Marijan Šarić bez poraza

Završilo je proljetno 110 prvenstvo SOKAZ-a, rekreativnih igrača stolnog tenisa. Treba naglasiti da kvaliteta prvenstva govori kako najbolje plasirane ekipe mogu bez problema igrati u drugoj Hrvatskoj ligi, a možda i u prvoj. Osvrnimo se na rezultate naših momčadi. Klokočevac I, u sastavu Šarić, Marić, Pukšaš, Petrič i Jurčić, u IX ligi zauzeo je prvo mjesto bez izgubljenog susreta, a Marijan Šarić je s 31:0 najbolje plasirani igrači lige. Klokočevac I se priključuje momčadi Klokočevca Kuno, u sastavu Librić, Znika, Pleše i Medved, koji su sedmim mjestom osigurali opstanak u VII ligi. Ekipa Klokočevca, u sastavu Kuhtić, Lehpamer, Tonković i Pavlin, u X ligi nije uspjela osigurati opstanak i s desetim mjestom prelazi u razred niže. Prvenstvo je završilo, no stiže najava za već tradicionalno Otvoreno prvenstvo Grada Samobora 2004. u stolnom tenisu, koje bi se trebalo održati početkom listopada.

Škola stolnog tenisa za osnovnoškolski uzrast broji dvadesetak polaznika, a trenerica prof. Glasnović-Horvat najavljuje osnivanje županijske lige za mlađi uzrast. Također je aktivna rekreativna sekcija za nenatjecatelje, no o svemu više na www.stks2003.hr

SISAK CUP 2004.

Samobor – Anindol po običaju uspješan

U subotu, 05. lipnja, u sportskoj dvorani Brezovica u Sisku, održan je tradicionalni 13. po redu SISAK CUP 2004.

Sudjelovalo je 280 natjecatelja iz četrdesetak klubova Hrvatskog karate saveza. Naravno, na natjecanju su sudjelovali i mladi članovi Karate kluba SAMOBOR ANINDOL, te postigli odlične rezultate u katama i borbama.

Navedeno natjecanje bilo je posljednje domaće natjecanje u prvom dijelu natjecateljske sezone u 2004. godini. Za mlađe uzraste još je preostalo međunarodno natjecanje EUROPSKI KUP ZA DJECU I KADETE koje se održava u Bratislavi 18. lipnja, nakon kojeg će zasigurno zablistati još poneko odličje u vitrinama Karate kluba SAMOBOR ANINDOL.

U Slovačku putuju ANA i MAJA LENARD, IDA JANDREČIĆ, TOMISLAV STOLAR, ANDRIANO RAJKOVIĆ , HARIS KOVAČEVIĆ i MARKO LENARD.

Na spomenutom natjecanju u Sisku Haris Kovačević osvojio je jedno prvo i jedno drugo mjesto, Tomislav Stolar dva je puta bio prvi, Andriano Rajković osvojio je jedno prvo mjesto, Zrin Pezer treće mjesto, Iva Pavičić također treće mjesto, Monika Smolčić drugo mjesto, Tomislav Celižić 3. mjesto, Renato Brković i Nikola Šoić osvojili su prva mjesta, a Matej Tomazin treće mjesto.